Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu. Mieszkamy w Polsce i na tle innych kanałów w tym kraju Canal+ prezentuje się znakomicie. To tyle z mojej strony i życzę poprawy nastroju- krytykowanie wszystkiego(oprócz zacnych HBO i USA) jest dla Ciebie sensem życia.
    Mimo wszystko pozdrawiam.

Komentarz

• A no pewnie. Jak porównamy Canal+ do np. ATM Powtórki to faktycznie prezentuje się znakomicie .

Komentarz

• Tylko to co mnie zainteresowało, na resztę nie mam czasu czy to w kinie czy na blu ray czy w tv.

Komentarz

• [QUOTE=Pawel85;747180]W UK, Italii czy w Niemczech Sky na czas grudniowy zamienia jeden ze swoich kanałów filmowych na Sky Christmas. Ale oczywiście dla żabojadów to za trudne.[/QUOT

[ciach]
          Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2013-12-05, 17:04. Powód: prowokowanie

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            W UK, Italii czy w Niemczech Sky na czas grudniowy zamienia jeden ze swoich kanałów filmowych na Sky Christmas. Ale oczywiście dla żabojadów to za trudne.
            Przeciez nie ogladasz filmow w tv, wiec nawet jakby dla ciebie zrobili 10 osobnych kanalow z filmami na swieta to i tak bys ich nie wlaczal, wiec o co ci chodzi?

Komentarz

• Akurat na taki eventowy kanał jak np. teraz ze świątecznymi filmami czasem bym zerknął. Z rodzinką coś by można było obejrzeć dla atmosfery a i może jakąś perełkę by się znalazło.

Tak jak nie słucham rozgłośni internetowych, bo po cholerę skoro sam mogę sobie zapuszczać swoje mp3, tak w okresie świątecznym czasem włącze jakieś radyjko grające tylko świąteczne nuty. Wypatrzyło się już czasem kilka utworów do kolekcji.

Komentarz

• Polecam Elizjum, Operacja Argo, Capitan Philips, Getaway i PAWN ;) Oczywiście nie w SD ale w jakości bluray. Te filmy będą na C+ kiedy? Za rok czy 2? I w SD prawda? Kiedy w końcu jakośc się polepszy?
                Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• Akurat kanały SkyChristmas nadają w HD i tego samego oczekiwałbym po kanale od ceplusika więc daruj sobie te swoje SD 4:3. Oczywiście jakby się okazało że filmy na takim specjalnym kanale lecą w upscalu jak premiery na ceplusiku to też bym to skrytykował.

Pisałem wyraźnie że premierowe filmy się ogląda w kinie czy na blu ray i taka jest prawda. Nie zmienia to faktu że takie kanały jak np. MGM HD też mają swoją rację bytu, bo czasem można spotkać tam jakiś zapomniany film w odnowionej jakości HD. Często też oglądam zrekonstruowane filmy na TVP HD. Ale to nie są kanały premium. A ja piszę wyraźnie że filmów nie ogląda się na kanałach premium (w domyśle premier bo przecież takie filmy powinny tam być) bo już dawno się je obejrzało w porządnej jakości. Piszę o tendencji że kanały premium teraz to sport i produkcja własna. Ale że ty tego nie rozumiesz i przeinaczasz moje posty to mnie to nie dziwi, bo przecież jak ktoś może śmieć skrytykować super ekstra prestiżowy zarąbisty premium ceplusik.

Z mojej strony EOT bo i tak każdy pozostanie przy swoich racjach.

Komentarz

• Panowie- proszę o powrót do wątku tematu, czyli do opinii na temat Canal+, a nie przesmażać się na temat tego co ktoś robi lub nie. Każdy ma prawo do swojego zdania, jednak wyrzucanie sobie czegoś nawzajem, proszę przenieść do PRIV.

Komentarz

• Mam nadzieję że tamten troll też dostał ostrzeżenie bo widzę że u niego jak kończą się argumenty to potrafi tylko raportować.

Komentarz

Mam nadzieję że tamten troll też dostał ostrzeżenie bo widzę że u niego jak kończą się argumenty to potrafi tylko raportować.
                        Zostaliście obdarowani obaj. Proszę o powagę i powrót do tematu, ponieważ nie chce posunąć się do ostatecznego rozwiązania.

Komentarz

A ja piszę wyraźnie że filmów nie ogląda się na kanałach premium (w domyśle premier bo przecież takie filmy powinny tam być) bo już dawno się je obejrzało w porządnej jakości. Piszę o tendencji że kanały premium teraz to sport i produkcja własna. Ale że ty tego nie rozumiesz i przeinaczasz moje posty to mnie to nie dziwi, bo przecież jak ktoś może śmieć skrytykować super ekstra prestiżowy zarąbisty premium ceplusik.
                          Skoro piszesz w swoim imieniu to tak tez sie wyrazaj, bo z tej wypowiedzi wynika ze starasz sie wszystkim autorytarnie narzucic jeden sluszny i wlasciwy poglad - ze nie wolno ogladac filmow na kanale premium tylko trzeba isc na nie do kina albo obejrzec na bluray. Pozwol ze kazdy sam bedzie decydowal co i gdzie ma ochote obejrzec, i jesli bedzie to akurat jakis film premierowy na Canal+ to zastanow sie czy masz prawo go krytykowac i na jakiej podstawie.

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                          Panowie- proszę o powrót do wątku tematu, czyli do opinii na temat Canal+, a nie przesmażać się na temat tego co ktoś robi lub nie. Każdy ma prawo do swojego zdania, jednak wyrzucanie sobie czegoś nawzajem, proszę przenieść do PRIV.
                          A mi sie wydaje ze dyskutujemy na temat Canal+ i jego oferty caly czas, ale jak sie myle to mnie popraw.
                          Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2013-12-05, 17:31.

Komentarz

• napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                            Panowie- proszę o powrót do wątku tematu, czyli do opinii na temat Canal+, a nie przesmażać się na temat tego co ktoś robi lub nie. Każdy ma prawo do swojego zdania, jednak wyrzucanie sobie czegoś nawzajem, proszę przenieść do PRIV.
                            Dlatego zadałem pytanie na które nikt z przedstawicieli nie raczył odpisać.
                            Dlaczego nie ma ramówki świątecznej? Właściwie to na żadnym kanale jej nie ma.

Komentarz

• @gmickey92,
                              z filmów świątecznych polecamy "Renifer Niko ratuje brata" (24 grudnia, 19:40) i "Świąteczna randka" (25 grudnia, 15:05).

Oczywiście CANAL+ jest bardzo ważnym elementem oferty platformy nc+. Nie są to jednak jedyne, oferowane przez nas stacje. Wiele ciekawych świątecznych filmów, z pewnością odnajdziesz również na innych dostępnych u nas kanałach.

Komentarz

• W wątku PREMIERY CANAL+... opublikowane zostały szczegółowe informacje dotyczące filmowej i serialowej oferty CANAL+ na okres 14 - 20 grudnia.
                                W zbliżającym się tygodniu, szczególnie polecamy film Luca Bessona „UPROWADZONA 2", animacje „STRAŻNICY MARZEŃ" w której Święty Mikołaj, Królik Wielkanocny, Zębowa Wróżka i Jack Mróz walczą z Królem Ciemności oraz komedię kryminalną „ŻĄDZE I PIENIĄDZE".

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na zbliżający się tydzień, odnajdziecie klikając w poniższe linki.

PREMIERY FILMOWE CANAL+ OD 14 DO 20 GRUDNIA 2013
                                CANAL+ FILM WIECZÓR SPECJALNY: WIECZNIE NIEDOJRZALI
                                PREMIERA FILMOWA CANAL+ FILM2 OD 14 DO 20 GRUDNIA 2013
                                CANAL+ DOKUMENT OD 14 DO 20 GRUDNIA 2013
                                SERIALE OD 14 DO 20 GRUDNIA 2013

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+