Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    (skoro słaba produkcja to po co przepłacać dla niej na bilet czy kanał premium).
    Pawle, nie wiem, jak Ty, ale ja jasnowidzem nie jestem i nie wiem z góry, że dany film jest kiepski. Np. wczorajszy ”Ted" podobno był wielkim hitem i odniósł duży sukces kasowy, a mnie podobał się średnio. A z tym przepłacaniem to nie do końca się zgodzę, bo skoro inni za wyłącznie kanały tematyczne płacą 49 zł, to same kanały premium kosztują mnie tylko dwie dychy, czyli 1 bilet do kina. Biorąc pod uwagę, że miesięcznie udaje mi się obejrzeć od 30 do 40 kilku filmów, to nie jest jakąś wygórowana kwota. A niestety nie każdy ma dostęp do superszybkiego internetu, czy wypożyczalni. Poza tym, jak film jest do luftu, to i to obłędne HD bambolo mu nie pomoże.
    Ostatni raz edytowany przez Pawrym; 2013-12-01, 20:29. Powód: Drobna korekta.
    TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• napisał(a) Pawel85
      Ja się nie dziwię, ale jak widać do niektórych to nie dociera że stacje premium to teraz albo sport live albo produkcje własne. Filmy to tylko nic nie znaczący dodatek. Kto chce to sobie obejrzy w kinie albo na blu ray, a kto nie chce ten spokojnie poczeka na premierę na Polsacie w megakicie albo na tefałenie w superkinie.
      Wyrocznia czy objawienie. Jak to dobrze, że póki co C+ to sport i filmy, a nie seriale
      No swoją drogą produkcje własne w tym Wasze ulubione seriale ma jeszcze Polsat / np:Szpilki na giewoncie/ , TVN - Agata, itd.-

Komentarz

• napisał(a) pawcho1 Zobacz post
        Wyrocznia czy objawienie. Jak to dobrze, że póki co C+ to sport i filmy, a nie seriale
        C+ to tylko sport, filmy obcięte do 16:9 w upscalu i z kolorowymi śmieciami na ekranie niech sobie wsadzą.

Komentarz

• Pawel85 i inne wcielenia bambola załóżcie sobie temat "Oczywiste przewagi zacnego HBO nad beznadziejnym Canal+" i będzie spokój. To jest temat o Canal+ i niespecjalnie mam ochotę na ciągłe porównania do HBO. Często piszecie też o wyjątkowości seriali tam emitowanych, ale wyobraźcie sobie że powstają też świetne seriale, które nie są ich produkcjami. Wystarczy wymienić Homeland, Breaking Bad, The Walking Dead, House of Cards, Luther, The Killing czy Rectify.
          Byłoby miło gdyby ktoś zapanował nad porządkiem na tym forum.
          P.S. Inny tytuł dla nowego tematu to chociażby "Oferta filmowa i serialowa na HBO i Canal+". Sam chętnie tam będę zabierał głos, a nie ciągle przedzierał się przez zaśmiecony dział poświęcony Canal+.

Komentarz

• napisał(a) Arkon Zobacz post
            Często piszecie też o wyjątkowości seriali tam emitowanych, ale wyobraźcie sobie że powstają też świetne seriale, które nie są ich produkcjami. Wystarczy wymienić Homeland, Breaking Bad, The Walking Dead, House of Cards, Luther, The Killing czy Rectify.
            No i jeśli konkretny kanał bierze się za emisje tych seriali jak np. FOX to masz je często nawet dzień po premierze w USA (The Walking Dead), ale jak robi to już ceplusik do spółki z żałosnym ITI i ich usługą Seriale+ to nie dość że dostajesz taki Homeland czy House of Cards w SD to jeszcze ze sporym opóźnieniem. Szkoda że FOX nie wystartował szybciej to by przynajmniej wcześniej zapewnił sobie prawa do Homeland. A tak premierową emisję w Polsce robi ITI w Seriale+ i mamy badziewne SD z opóźnieniami.

Komentarz

No i jeśli konkretny kanał bierze się za emisje tych seriali jak np. FOX to masz je często nawet dzień po premierze w USA (The Walking Dead), ale jak robi to już ceplusik do spółki z żałosnym ITI i ich usługą Seriale+ to nie dość że dostajesz taki Homeland czy House of Cards w SD to jeszcze ze sporym opóźnieniem. Szkoda że FOX nie wystartował szybciej to by przynajmniej wcześniej zapewnił sobie prawa do Homeland. A tak premierową emisję w Polsce robi ITI w Seriale+ i mamy badziewne SD z opóźnieniami.
              Pawel, gdyby nie ten żałosny ITI to teraz nie tylko HD byś nie zobaczył w Polsce, ale i porządnego SD. To dzięki ITI i ence rozwój oferty HD poszedł tak do przodu. I nieważne, że dużo z tego HD to znacznej mierze dwie dodatkowe literki w tytule programu, co notabene w wieszkości przypadków nie jest winą ITI, nc+ czy CP, ale samego nadawcy programu. Niemniej oni spowodowali, że pozostali dostawcy kontentu tv zauważyli w ogóle istnienie HD. Za to akurat Ty powinieneś być im wdzięczny, skoro jesteś takim ortodoksyjnym wielbicielem HD.

Komentarz

• W wątku PREMIERY CANAL+... opublikowane zostały szczegółowe informacje dotyczące filmowej i serialowej oferty CANAL+ na okres 7 - 13 grudnia.
                W tym tygodniu gorąco zapraszamy na premierę telewizyjną koprodukowanego przez CANAL+ głośnego filmu Władysława Pasikowskiego „POKŁOSIE”. Zdecydowanie warte uwagi tytuły to także thriller erotyczny z Nicole Kidman „POKUSA” oraz kryminał „BOGOWIE ULICY”.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na zbliżający się tydzień, odnajdziecie klikając w poniższe linki.

PREMIERY FILMOWE CANAL+ OD 7 DO 13 GRUDNIA 2013
                CANAL+ FILM OD 7 DO 13 GRUDNIA 2013
                DOKUMENT OD 7 DO 13 GRUDNIA 2013
                SERIALE OD 7 DO 13 GRUDNIA 2013

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                  W wątku PREMIERY CANAL+... opublikowane zostały szczegółowe informacje dotyczące filmowej i serialowej oferty CANAL+ na okres 7 - 13 grudnia.
                  W tym tygodniu gorąco zapraszamy na premierę telewizyjną koprodukowanego przez CANAL+ głośnego filmu Władysława Pasikowskiego „POKŁOSIE”. Zdecydowanie warte uwagi tytuły to także thriller erotyczny z Nicole Kidman „POKUSA” oraz kryminał „BOGOWIE ULICY”.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na zbliżający się tydzień, odnajdziecie klikając w poniższe linki.

PREMIERY FILMOWE CANAL+ OD 7 DO 13 GRUDNIA 2013
                  CANAL+ FILM OD 7 DO 13 GRUDNIA 2013
                  DOKUMENT OD 7 DO 13 GRUDNIA 2013
                  SERIALE OD 7 DO 13 GRUDNIA 2013
                  I wszystko w [ciach] SD....
                  Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-12-03, 21:33. Powód: słownictwo

Komentarz

• Czy na kanałach Canal+ polecą w ogóle jakiekolwiek świąteczne filmy?

Komentarz

• napisał(a) gmickey92 Zobacz post
                      Czy na kanałach Canal+ polecą w ogóle jakiekolwiek świąteczne filmy?
                      Na "świąteczne" filmy zaprasza jak co roku Polsat

Komentarz

• napisał(a) gmickey92 Zobacz post
                        Czy na kanałach Canal+ polecą w ogóle jakiekolwiek świąteczne filmy?
                        W UK, Italii czy w Niemczech Sky na czas grudniowy zamienia jeden ze swoich kanałów filmowych na Sky Christmas. Ale oczywiście dla żabojadów to za trudne.

Komentarz

Ale oczywiście dla żabojadów to za trudne.
                          Za to "zacne" HBO wprost rozpieszcza swoich abonentów w czasie świąt, krytykować Canal+ przy takiej ofercie jak w grudniu mogą tylko tacy frustraci jak Ty.

Komentarz

• HBO nie ma swojej platformy tvsat w Polsce.

napisał(a) Arkon Zobacz post
                            krytykować Canal+ przy takiej ofercie jak w grudniu mogą tylko tacy frustraci jak Ty.
                            Powtarzam jeszcze raz, bo widocznie masz problemy z czytaniem. Filmy to ja sobie oglądam w kinie albo na blu ray. Kanał premium to albo sport (i tutaj Canal+ prezentuje się bardzo dobrze) albo produkcja własna, a tutaj HBO miażdży Canal+ czy się to komuś podoba czy nie. Taki Transporter produkowany przez Canal+ u nas emitowany ponad pół roku po światowej premierze. Tunnel, koprodukcja Canal+ i Sky Atlantic, ani widu ani słychu w Polsce na ceplusiku. Tymczasem HBO swoje produkcje emituje często kilkanaście godzin po premierze w USA. Oczywiście nie wszystkie, bo część promują w Cinemax albo HBO GO i za to minus, ale jednak i tak miażdżą tą lipną konkurencję.
                            Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2013-12-04, 21:37.

Komentarz

• Tylko dlaczego narzucasz innym swoje zdanie, ja nie zawsze mam czas i ochotę na oglądanie filmów w kinie, dlatego ofertę grudniową Canal+ uważam za bardzo dobrą. HBO ma TRZY kanały- jaki problem zmienić jeden z nich na kanał świąteczny!? Jakoś zapomniałeś o DWUMIESIĘCZNYM opóźnieniu premiery Zakazanego imperium!? Canal+ ma przynajmniej sport na żywo, a HBO czym różni się od kanału nie premium Fox???

Komentarz

• Po pierwsze skoro piszę pod własnym nickiem to chyba wiadomo że wyrażam swoją opinię.

Po drugie, pisałem że niektóre seriale HBO specjalnie opóźnia żeby wypromować Cinemax czy HBO GO i to jest minus, ale w porównaniu do ceplusika, który kompletnie nie potrafi emitować seriali i tak bije ich na głowę.

Po trzecie, pisałem wyraźnie że sport ratuje C+. Ale tylko sport. A ja akurat oczekuję od kanałów premium produkcji własnej, tak jak zacni obywatele USA i dlatego tam każda nawet zapyziała lokalna kablówka stawia teraz na produkcje własne.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+