Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) lopez23 Zobacz post
    Moga zmienić koncesję? Czy już po ptokach?
    Oczywiście że mogą, ale skoro przez tyle lat działalności w Polsce tego nie zrobili to widocznie nie chcą.

Co gorsza inni też sięgają po polską koncesję np. Stars.TV. Aczkolwiek oni pewnie pod DVB-T, więc można to jeszcze zrozumieć bo taki zacny kanał jak Stars.TV powinien być jak najszerzej dostępny.

Komentarz

• A czy polska koncesja oznacza coś więcej w kontekście np podatków czy opłat dla polskich instytucji?? Czy ktoś może dokładnie opisać jakie obowiązki idą za takim nadawcą?

Komentarz

• Też chciałbym to wiedzieć.
        I co by było gdyby teraz np, Canal+ zrezygnowało z koncesji Polskiej i w końcu nadawało jak HBO? Musieliby więcej płacić? czy koszta by się zmniejszyły?

Bo naprawdę denerwują mnie już te filmy, Pianista, Złoto Dezerterów.

Aa.. jak macie Polskie filmy puszczać, dlaczego nie puszczacie swoich, które lata temu nagrywaliście? Chłopaki Nie Płacza, Kiler, Kilerów - dwóch, i inne polskie zacne filmy z tamtych lat stworzył właśnie Canal+, więc dlaczego puszczacie ciągle ten sam szmelc, Złoto dezerterów, Pianista i tak w kółko, a nie możecie puścić swojego filmy, Chłopaki nie płaczą? To jest dziwne.
        Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
        Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• napisał(a) lopez23 Zobacz post
          Też chciałbym to wiedzieć.
          I co by było gdyby teraz np, Canal+ zrezygnowało z koncesji Polskiej i w końcu nadawało jak HBO? Musieliby więcej płacić? czy koszta by się zmniejszyły?

Bo naprawdę denerwują mnie już te filmy, Pianista, Złoto Dezerterów.

Aa.. jak macie Polskie filmy puszczać, dlaczego nie puszczacie swoich, które lata temu nagrywaliście? Chłopaki Nie Płacza, Kiler, Kilerów - dwóch, i inne polskie zacne filmy z tamtych lat stworzył właśnie Canal+, więc dlaczego puszczacie ciągle ten sam szmelc, Złoto dezerterów, Pianista i tak w kółko, a nie możecie puścić swojego filmy, Chłopaki nie płaczą? To jest dziwne.
          Trochę się powtarzasz z tymi dwoma tytułami a tymczasem puszczają dużo innych polskich produkcji , że z pamięci wymienię np. Róża, Obława, W ciemności, Różyczka, Yuma, Wilczyca, Widziadło, Zero, Komornik, Ciemna strona Wenus, Trzy kolory, teraz Pokłosie będzie. Mnie osobiście cieszy, że można też zobaczyć polskie produkcje. Kwestia ilość powtórej to już inna sprawa, ale to dotyczy wszystkich pozycji programowych. Niemniej nawet w TVP nie puszczają tylko polskich, ciekaqwych filmów co w c+ i mnie to absolutnie nie przeszkadza, a nawet cieszy.

Poza tym jeszcze raz zadam pytanie, kiedy Wy macie czas na to. Ten ogląda wszystkie nowości w HD i 3D albo na BD do tego na c+ i hbo. A jeszcze w międzyczasie sport i to najlepiej gdyby były wszystkie mecze z każdej ligi i kolejki na żywo. Nawet jakbym był samotnym, bezrobotnym domatorem przykutym do fotela to by mi nie starczyło czasu na to wszystko. Czy to nie jest narzekanie dla narzekania?? Pamiętam czasy jak cała Polska w czwartek siadała do Niewolnicy Isaury bo nic innego nie było i nie było tyle narzekania co teraz. Teraz jest wybór, mimo tych powtórek, a jak komuś za mało to faktycznie z neta niech piraci tylko głupotą wtedy jest płacić za płatne tv, w internecie jest wszystko.

Komentarz

• Bo w Polsce narzekanie to sport narodowy, szkoda że nie ma mistrzostw świata w tej dziedzinie .
            Mamy do czynienia z ewidentną poprawą ramówki Canal+, a tu tylko słychać- brak 3D, kiepskie HD itd.

Komentarz

• Ciężko stwierdzić dlaczego C+ uparcie trzyma się tej badziewnej polskiej koncesji. Koszta raczej są porównywalne, bo większość stacji tematycznych nadaje na zagranicznych koncesjach (pewnie żeby ominąć 33% polskich produkcji). Dodatkowo przedstawiciel jakiejś stacji na innym forum pisał że uzyskanie np. czeskiej koncesji jest o wiele łatwiejsze niż polskiej.

HBO nadaje właśnie na czeskiej koncesji i jakoś wcale to nie oznacza braku polskich produkcji na ich antenie. Wręcz przeciwnie, postawili teraz na znakomite seriale własnej produkcji i po raz kolejny pokazują miejsce ceplusika w szeregu. Szkoda tylko że główny HBO HD jest nadawany z tp cepa bo trzeba czekać na powtórki w HBO2 HD .

Komentarz

• zebys sie nie zdzwiwil ze za jakis czas Czesi wprowadza podobne restrykcje, i na HBO bedzie mial 33% czeskich filmow, programow i seriali
                sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

• napisał(a) gunner78 Zobacz post
                  zebys sie nie zdzwiwil ze za jakis czas Czesi wprowadza podobne restrykcje, i na HBO bedzie mial 33% czeskich filmow, programow i seriali
                  Zmienią koncesje na brytyjską i po problemie.

A na serio, za dużo stacji z Europy nadaje na czeskiej koncesji żeby pepiki poszli na coś takiego. Dla nich widocznie kasa się liczy w przeciwieństwie do KRRiT.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                    Ciężko stwierdzić dlaczego C+ uparcie trzyma się tej badziewnej polskiej koncesji. Koszta raczej są porównywalne, bo większość stacji tematycznych nadaje na zagranicznych koncesjach (pewnie żeby ominąć 33% polskich produkcji). Dodatkowo przedstawiciel jakiejś stacji na innym forum pisał że uzyskanie np. czeskiej koncesji jest o wiele łatwiejsze niż polskiej.

HBO nadaje właśnie na czeskiej koncesji i jakoś wcale to nie oznacza braku polskich produkcji na ich antenie. Wręcz przeciwnie, postawili teraz na znakomite seriale własnej produkcji i po raz kolejny pokazują miejsce ceplusika w szeregu. Szkoda tylko że główny HBO HD jest nadawany z tp cepa bo trzeba czekać na powtórki w HBO2 HD .
                    Czy jest ktoś lub coś na tym świecie / poza hbo/ co Ci odpowiada. Swoją drogą już naprawdę nudny się robisz z tym wychwalaniem seriali na hbo/ nie każdy lubi seriale, a dobrego filmu tam dawno nie widziałem-no ostatni Batman ewentualnie, no i narzekaniem na C+. Jak poprawili zdecydowanie repertuar to narzekasz na brak 3D, jak coś tam ewent. więcej dadzą to pewnie będziesz narzekał na porę emisji - litości, Ile można narzekać?? więcej uśmiechu i radości z życia.
                    Ostatni raz edytowany przez pawcho1; 2013-12-01, 14:47.

Komentarz

• Jak wspomniałem, filmy to się ogląda w kinie albo na blu ray w 3D i HD 1080p. To co odróżnia dobre kanały to produkcje własne i HBO tutaj pokazuje swoją wartość.

Komentarz

• Nie każdy ma dobre kino pod nosem / np. IMAX/- to raz. Dwa nie po to płacę za kanały premium aby osobno kupować jeszcze płyty lub korzystać z wypożyczalni/ oczywiście są wyjątki/. Po trzecie jak napisałem wcześniej nie każdy lubi seriale. Po czwarte u nas repertuar hbo jest dość słaby aby nie powiedzieć żałosny / no poza serialami, których mam po dziurki w nosie/

Komentarz

• napisał(a) pawcho1 Zobacz post
                          Nie każdy ma dobre kino pod nosem / np. IMAX/- to raz. Dwa nie po to płacę za kanały premium aby osobno kupować jeszcze płyty lub korzystać z wypożyczalni/ oczywiście są wyjątki/. Po trzecie jak napisałem wcześniej nie każdy lubi seriale. Po czwarte u nas repertuar hbo jest dość słaby aby nie powiedzieć żałosny / no poza serialami, których mam po dziurki w nosie/
                          U mnie w mieście też nie ma IMAXa czy Multikina. I dobrze. Jest lokalne kino 3D, bez 45 minut reklam i z przystępnymi cenami. Za kanał premium to się płaci za sport (Canal+) albo właśnie za produkcje własne (HBO) a nie za filmy. Za filmy płaci sie w kinie albo w wypożyczalni. Po trzecie, jakbym nie lubiał seriali i sportu to bym nie abonował żadnego kanału premium, bo filmy oglądam w inny sposób, wiec tutaj też nie widzę problemu. U nas repertuar HBO jest bardzo dobry. Właśnie ze względu na produkcje własne, filmy oglądam gdzie indziej. Ale nawet jak ktoś ogląda filmy w tv to i tak u nas HBO pod względem filmów ma lepszą ofertę niż w swojej ojczyźnie czyli USA. Tam stacje premium typu HBO, Showtime czy Starz, nie prześcigają się na to kto jakie filmy pokaże tylko właśnie jaki nowy serial albo nowy sezon zaprezentuje swojego serialu.

Komentarz

• napisał(a) lopez23
                            Niech ktoś powie? Wiele oczekuje od Canal+? chce obejrzec film w prawdziwym HD, na Canale który nazywa się CANAL+ HD, czy to tak wiele??
                            A w przypadku tego "wspaniałego" HBO, który tak ślepo zachwalasz z moim Imiennikiem, już nie oczekujesz prawdziwego HD? Owszem, jakość wielu filmów na Canal+ pozostawia dużo do życzenia, ale przynajmiej od pewnego czasu premierowy film z kanału głównego już po kilku dniach pojawia się w Canal+ Film. Np. dziś już będzie "Obława", która premierę miała 23 listopada. Natomiast na HBO 2, choćby dzisiejsza premiera, pojawi się dopiero za parę tygodni. Ja z natury jestem cierpliwy, ale zwykle nie mogę się doczekać i oglądam głównie tę maślaną jakość serwowaną przez Polsat na głównym HBO. Skoro to taki super kanał premium, to dlaczego mu nie zależy by te jego "rewelacyjne" propozycje były emitowane w porządnej jakości?

Jak pisali moi Poprzednicy, nie każdy ma czas na seriale i nie każdy serial musi akurat nam odpowiadać. Mam HBO od ponad trzech lat i muszę przyznać, że oferta filmowa jest coraz gorsza, a wiele produkcji nie odbiega od tych emitowanych na FilmBoxach, do których mam dostęp od kilku tygodni. Obecnie na pewno więcej głośnych i znanych tytułów - czy to polskich, czy zagranicznych - można obejrzeć na Canal+, podczas gdy nawet tzw. niedzielne superpremiery HBO często są filmami, o których słyszę po raz pierwszy. Daleko nie muszę szukać, bo wystarczy spojrzeć na dzisiejszą ramówkę. O "Kochankach z Księżyca" słyszałem i czytałem coś nie coś parę miesięcy temu, zaś ci "Romantycy" (nobabene z 2010 roku - niezły refleks jak na ekskluzywny kanał premium ) kompletnie nic mi nie mówią.

Wracając do argumentu @Pawla85, że filmy ogląda się w kinie, to niestety w dzisiejszych czasach często wziąże się to z wyrzuceniem pieniędzy w błoto. A to dlatego, że większość filmów nie jest warte złamanego grosza i jak je oglądam w tv, to zastanawiam się, czy wytrwałbym na nich do końca w kinie.
                            TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

• napisał(a) pawcho1
                              To po jaką cholerę wykupiliście C+ ??
                              Dla sportu?

Jak nie zrozumiałeś to wytłumaczę ci jeszcze raz. Canal+ jest dobry jeśli chodzi o sport. HBO natomiast to klasa jeśli idzie o produkcje własne (w USA dodatkowo transmitują dobre walki bokserskie). Filmy schodzą na dalszy plan. I nie chodzi tutaj o to co kto lubi, tylko jaki jest trend jeśli idzie o kanały premium. W USA HBO, Starz, Showtime a więc największe stacje premium już dawno postawiły właśnie na produkcje własną a nie filmy. Filmy to się ogląda w kinie albo na blu ray w 3D albo HD 1080p a nie w tym pseudo HD, które proponują nam stacje tv.

napisał(a) Pawrym Zobacz post
                              Wracając do argumentu @Pawla85, że filmy ogląda się w kinie, to niestety w dzisiejszych czasach często wziąże się to z wyrzuceniem pieniędzy w błoto. A to dlatego, że większość filmów nie jest warte złamanego grosza i jak je oglądam w tv, to zastanawiam się, czy wytrwałbym na nich do końca w kinie.
                              Tym bardziej pokazuje to słuszność stacji premium, które stawiają na swoje ekskluzywne produkcje własne a nie filmy. Te za grosze można wypożyczyć w 1080p w wypożyczalni, albo poczekać do premiery w tv otwartej (skoro słaba produkcja to po co przepłacać dla niej na bilet czy kanał premium).
                              Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2013-12-01, 19:12.

Komentarz

• alez trollujesz
                                od trzech stron wciaz to samo piszesz do spolki z szybkim lopezem ktory zawsze byl trollem a smialo mozesz podać mu reke pp dzisiejszych postach
                                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+