Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Bo oni tak walą przy filmach z Monolithu, a jak na złość Monolith ma w swojej ofercie wiele dobrych filmów i szkoda, że są tak kaleczone. Wstyd dla C+, że nie potrafią wymusić filmów w HD, ale przynajmniej nie oszukują, bo nie zaznaczają jakości HD przy filmach z Monolithu w swoim programie TV.
    nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
      Kanały Canal+ są już dostępne w ofercie platformy nc+. Jeżeli zdecydujesz się na migrację i wybierzesz jedną z poniższych promocji:
      1. Canal+ Silver
      2. Canal+ Gold
      3. Canal+ Platinum
      4. All Inclusive+

Otrzymasz dostęp do wszystkich "starych" kanałów CANAL+ czyli CANAL+ HD, CANAL+ WEEKEND HD, CANAL+ GOL HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ SPORT HD i CANAL+ 3D. Będą one dostępne do 5 kwietnia. Z kolei od 5 kwietnia do 30 kwietnia wszyscy Abonenci, którzy aktywowali ww. promocje, będą mieli dostęp do wszystkich "nowych" kanałów CANAL+.
      Canal+ powinien być dostępny we wszystkich pakietach i odpowiednio zaproponowana cena. Przejście z istniejącego na nowy pakiet powoduje nie tylko zmianę pakietu, ale również uruchomienie /przedłużenie/ umowy na nowy czas jej trwania.

Komentarz

• napisał(a) kingofsouth Zobacz post
        Z innej beczki kiedy jest emitowany serial "defiance"?Coś nie mogę dojrzeć w EPG
        napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
        Dzisiaj Canal+Film o 11.30 a generalnie każdy czwartek o 21.30 Canal+.

http://www.canalplus.pl/film/seriale
        http://www.canalplus.pl/film/defiance
        napisał(a) danielqs Zobacz post
        W dekoderze masz tez taka przydatna opcje Szukaj, wystarczy wpisac tytul i voila ;)
        Wszystko jasne leci teraz odc 1 druga część ,thanx Kibo

Komentarz

• napisał(a) kingofsouth Zobacz post
          Wszystko jasne leci teraz odc 1 druga część ,thanx Kibo
          7 listopada to byl pilot serialu 85 min
          14 juz byl odc.1 45 min
          Panasonic TX-P50V20; Cyfra + od 1999 do maj 2011; N - od listopad 2010

Komentarz

• Premiery od 7 do 13 grudnia 2013

Pokłosie (7 grudnia)
            Pokusa (7 grudnia) C+ Film
            360.Połączeni (8 grudnia)
            Wyścig śmierci 3: Piekło (Death Race 3: Inferno) (9 grudnia)
            Lotna Brygada (10 grudnia) C+ Film
            Granice bólu (11 grudnia) C+Film
            Bogowie ulicy (13 grudnia)

Komentarz

• @Grzegorzzz28 wszystkie te filmy w HD widziałem
              Ciekawe w jakiej jakości polecą na Canal+ byle to było lepsza jakość niż na PowerTV

Komentarz

• Ja bym jeszcze dodał do premier grudniowych Życie Pi ( jest już reklamowane na C+ )

Komentarz

• Przecież to nie są wszystkie premiery, ale część, więc po się znowu powtarzać? Mnie dziwi dawanie premier na C+ Film. Po co?
                  nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• napisał(a) lukas_k Zobacz post
                    Przecież to nie są wszystkie premiery, ale część, więc po się znowu powtarzać? Mnie dziwi dawanie premier na C+ Film. Po co?
                    A dlaczego nie? Podzielili paczkę C+ na sport i film więc premiery mogą lecieć też na C+ Film 1 lub 2. Lepsze to niż najpierw premiera w Canal+, dwa tygodnie później ten sam film jako "premiera" w C+ Film, a miesiąc później w C+ Family.

Komentarz

• W wątku PREMIERY CANAL+... opublikowane zostały szczegółowe informacje dotyczące filmowej i serialowej oferty CANAL+ na okres 23 - 29 listopada.
                      W nadchodzący weekend szczególnie polecamy obsypany nagrodami dramat wojenny w reżyserii Marcina Krzyształowicza - "Obława" już jutro o 21:00 na antenie CANAL+.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty na zbliżający się tydzień, odnajdziecie klikając w poniższe linki.

PREMIERY FILMOWE CANAL+ OD 23 DO 29 LISTOPADA 2013
                      PREMIERY FILMOWE CANAL+ FILM OD 23 DO 29 LISTOPADA 2013
                      BAŚNIOWY WIECZÓR SPECJALNY W CANAL+ FILM2
                      SERIALE OD 23 DO 29 LISTOPADA 2013

Komentarz

• A kiedy będzie podana lista na grudzień ?

Komentarz

• Premiery grudnia powinny zostać opublikowane w ciągi kilku najbliższych dni. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć kiedy dokładnie.

Komentarz

• Jeśli chodzi o Defiance to z perspektywy pilota i dwóch odcinków wg mnie nic ciekawego. Ani to jakieś totalnie słabe, ani dobre. Wcześniej rzuciłem porównanie do Terra Nova i jak dla mnie póki co wielkich różnic nie ma poza zastąpieniem dinozaurów innymi stworami. Ogólnie brak tu jakiejś głównej, ciekawej fabuły, każdy odcinek w zasadzie o czymś innym, a wszystko wokół tej samej grupy osób. Ciekawy wydawał się ten wątek z byłą Panią burmistrz, ale w drugim ( a uwzględniając pilota trzecim) odcinku ani słowa o tym. Być może coś się zmieni, ale rewelacja jak dla mnie to to nie jest.

Komentarz

• Ciekawe dlaczego w Canal+ jest ten kiepski serial, a doskonały House of Cards w Ale Kino, podobnie jak całkiem niezły Top of the Lake!?

Komentarz

• napisał(a) Arkon Zobacz post
                                Ciekawe dlaczego w Canal+ jest ten kiepski serial, a doskonały House of Cards w Ale Kino, podobnie jak całkiem niezły Top of the Lake!?
                                Mówili coś że House of Cards jest dla zbyt wymagającego widza, a takie filmy dają w alekino więc i ten serial tam wylądował. Cóż, Canal+ to nie HBO .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+