Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
    Kanceluja wszystko co wymaga myslenia, chyba juz na serial klasy X-files nie ma co liczyc poza HBO.
    Chyba w ogóle lepiej sobie odpuścić seriale z "wielkiej czwórki" plus The CW tylko skupić się na kablówkach. I to też tych premium a nie pokroju USA Network.

Komentarz

• A jeszcze nie tak bardzo dawno był całkiem spoko serial The Event, ale też po 1 serii pocięli.

Defying Gravity całkiem spoko był i wielka szkoda, że teź zdjęli.

A jeszcze z przed paru lat kojarze serialik Inwazja. Fajny klimat tropików i po 1 serii ciach. A

Ogólnie zgadzam się, że jak serial jest bardziej zorintowany na wielbicieli gatunku to nie ma długiego żywota.

A jak już zeszliśmy ogólnie na sf to polecam dość stary ale świetn Lost Room - mini serial 3 odcinki i dzięki temu można powiedzieć, że zamknęli historię tak jak planowali. Co niestety w kazdym serialu tych czasów jest najsłabszym ogniwem, bo albo tną w środku akcji, albo ciągną w nieskończoność, aż serial schodzi na psy.

Komentarz

• Premiery Canal+ do 6 grudnia:
        http://premierywtv.pl/canal-premiery...6-grudnia-2013
        NC+: Extra+8xC+HBO+Seriale+Hustler HD+Kino Świat-95,50zł - 30.11.2018
        CP: Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax-11zł (SmartDom)

Komentarz

• puszczacie Siostra Jackie, które swego czasu leciało na TVP2, a trzeciego sezonu Shameless to nie łaska? i co to jest ten Smash (czy jak to się tam pisze)? gdzie kontynuacja Pamiętników Wampirów oraz South Park?
          Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2013-11-16, 15:33. Powód: Niewłaściwe słownictwo
          do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
          od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

• Różnica jest taka że C+ emituje najnowszy sezon Siostry Jackie a nie stare jak TVP. Smash - miało być Glee dla dojrzalszego widza, wyszedł jednosezonowy zakalec. 4 sezon Shameless startuje w USA w styczniu.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
              Smash - miało być Glee dla dojrzalszego widza, wyszedł jednosezonowy zakalec. .

Smash ma juz 2 sezony i calkiem fajnie sie je oglada.
              Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

I więcej mieć nie będzie.
                Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• Co jest idiotyzmem, bo serial mial ogladalnosc, a 3-ci mial byc finalowym , zamykajacym wszystkie watki. A tak fani zostali oszukani.
                  Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

Tyle że 1 sezon to i tak za dużo dla tego badziewia. Większość widzów olała tę produkcję już przy 1 sezonie.

Komentarz

• czy ludzie zasiadający w zarządzie tej platformy oglądają kanały premium przez nią emitowane? chciałbym poznań ich zdanie na temat jakości dzisiejszej premiery filmu Looper...
                      do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                      od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

• Z innej beczki kiedy jest emitowany serial "defiance"?Coś nie mogę dojrzeć w EPG

Komentarz

• napisał(a) kingofsouth Zobacz post
                          Z innej beczki kiedy jest emitowany serial "defiance"?Coś nie mogę dojrzeć w EPG
                          Dzisiaj Canal+Film o 11.30 a generalnie każdy czwartek o 21.30 Canal+.

http://www.canalplus.pl/film/seriale
                          http://www.canalplus.pl/film/defiance
                          Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                          W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) kingofsouth Zobacz post
                            Z innej beczki kiedy jest emitowany serial "defiance"?Coś nie mogę dojrzeć w EPG
                            W dekoderze masz tez taka przydatna opcje Szukaj, wystarczy wpisac tytul i voila ;)

Komentarz

• @Kibo
                              @danielqs
                              ....to że dziś jest to wiem ale......
                              Chodzi o to że w EPG jest napisane że to 1 odcinek będzie ....
                              Tyle ze pierwszy odcinek leciał w zeszłą niedziele...
                              No i co teraz będzie ?.... jednym słowem jest afera
                              Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2013-11-17, 10:08.

Komentarz

• napisał(a) Pryta Zobacz post
                                czy ludzie zasiadający w zarządzie tej platformy oglądają kanały premium przez nią emitowane? chciałbym poznań ich zdanie na temat jakości dzisiejszej premiery filmu Looper...
                                Z tego co czytałem "piękny" upscal zaserwowali. Dobrze że nie oglądałem.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+