Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tak, dokladnie, Canal + pochrzanil numeracje...
    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• Misja Afganistan zacny serial.
      Pamiętam czasy, kiedy Canal+ kręcił niezłe seriale i filmy.
      Czy one powrócą??
      Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
      Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• napisał(a) lopez23 Zobacz post
        Misja Afganistan zacny serial.
        Pamiętam czasy, kiedy Canal+ kręcił niezłe seriale i filmy.
        Czy one powrócą??
        [ciach]

Z tym Defiance faktycznie dziwnie zrobili. Tydzień temu głowiłem się czy to faktycznie serial czy film pełnometrażowy. Na forum od jakiegoś czasu mówiło sie o serialu, a w opisie na dekoderze brak był wzmianki na ten temat. Dopiero kolejny odcinek w programie utwierdził mnie w przekonaniu, że to jednak serial. W sumie całkiem spoko, trochę mi się kojarzy z Terra Nova - też kolonia, też główny bohater jako srtróż prawa itd. Tylko zamiast dinozaurów przybysze z kosmosu.
        Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-11-15, 15:27. Powód: frag. postu nie na temat

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
          W sumie całkiem spoko, trochę mi się kojarzy z Terra Nova - też kolonia, też główny bohater jako srtróż prawa itd. Tylko zamiast dinozaurów przybysze z kosmosu.
          Terra Nova to bajka dla dzieci, Defiance przy tym to pełnokrwisty serial s-f dla dorosłych.
          Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
          Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
          Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• Sorry ale wytrzymalem 4 odcinki. Dafiance to serial ale dla 10-latkow. Aktorzy drewniani, akcja taka ze po 1 minucie wiadomo co bedzie.
            Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
              Sorry ale wytrzymalem 4 odcinki. Dafiance to serial ale dla 10-latkow. Aktorzy drewniani, akcja taka ze po 1 minucie wiadomo co bedzie.
              Gra o tron to nie jest,ale z braku laku można zobaczyć.
              Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
              W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
              Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Sorry ale wytrzymalem 4 odcinki. Dafiance to serial ale dla 10-latkow. Aktorzy drewniani, akcja taka ze po 1 minucie wiadomo co bedzie.
                No to Terra dla 3 latków.... Ogólnie jest nędza obecnie z serialami s-f i na tle innych produkcji Defiance IMO wypada całkiem nieźle. Końcówka serii była OK.
                Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
                Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
                Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
                  No to Terra dla 3 latków.... Ogólnie jest nędza obecnie z serialami s-f i na tle innych produkcji Defiance IMO wypada całkiem nieźle. Końcówka serii była OK.
                  Carpatia byla dobra ale skancelowali...

Komentarz

• Chyba Caprica, anie Carpatia. Ale fakt że serial był zarąbisty. Defiance przy nim to bajka dla dzieci.

Komentarz

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 16:09.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                        Chyba Caprica, anie Carpatia. Ale fakt że serial był zarąbisty. Defiance przy nim to bajka dla dzieci.
                        Fakt ten o ktorym piszesz byl.

Ale mi chodzilo o ten.

http://www.filmweb.pl/serial/Outcasts-2010-595554

Komentarz

Fakt ten o ktorym piszesz byl.

Ale mi chodzilo o ten.

http://www.filmweb.pl/serial/Outcasts-2010-595554
                          A też całkiem dobra produkcja, tym razem w wykonaniu BBC. Szczerze mówiąc, nie wiem czy ktoś to w Polsce emitował, ja obejrzałem z innych źródeł .

Komentarz

• Dobry byl tez ten amerykanski gdzie lecieli na chyba Wenus zeby zebrac jakis zyjacy artefakt, ktorego pierwsza czesc znalezli na Ziemi a druga na Marsie. Ale tez od razu skancelowali...

Komentarz

Dobry byl tez ten amerykanski gdzie lecieli na chyba Wenus zeby zebrac jakis zyjacy artefakt, ktorego pierwsza czesc znalezli na Ziemi a druga na Marsie. Ale tez od razu skancelowali...
                              Mówisz o Defying Gravity, który u nas leciał na FOX? Moim zdaniem jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Wielka szkoda że został anulowany jeszcze w trakcie trwania 1 sezonu. Mogło z tego być super widowisko.

Komentarz

• Kanceluja wszystko co wymaga myslenia, chyba juz na serial klasy X-files nie ma co liczyc poza HBO.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+