Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• No i można puścić film w oryginalnym formacie? Jak było wczoraj widać na Jesteś Bogiem - można. Także oby tak dalej.

PS. Przy okazji ciekawostka. O 23:00 był emitowany film Breathless (Bez trchu). Film przeciętny ale czołówka - całkowicie zerżnięta z Dextera (nawet muzyka podobna). W sumie to tylko dlatego postanowiłem ten film obejrzeć .
    Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2013-10-13, 10:42.

Komentarz

• Defiance w Canal+. Serial średni, w dodatku pół roku po premierze w USA. Premium pełną gębą .

Komentarz

• Utrzymana w klimacie dzieł Tima Burtona animacja „ParaNorman”, nowy film reżyserki „American Psycho” Mary Harron „Internat”, „Noc żywych trupów” George’a A. Romero i „Abraham Lincoln kontra zombie” – oto propozycje CANAL+ i ale kino+ na halloweenowy wieczór. Ciekawy program przygotowała także stacja MGM HD. Gorąco zachęcam do zapoznania się z pełnym komunikatem HALLOWEEN W KANAŁACH FILMOWYCH nc+.

Komentarz

• W wątku PREMIERY CANAL+... opublikowaliśmy ofertę stacji CANAL+ na nadchodzący tydzień (19 - 25 października). Hitowe tytuły to polski thriller „SĘP” oraz jedna z najdroższych europejskich superprodukcji ostatnich lat „ASTERIX I OBELIX: W SŁUŻBIE JEJ KRÓLEWSKIEJ MOŚCI”.

Zachęcamy do zapoznania się z premierami zbliżającego się tygodnia:

CANAL+
          CANAL+ Film
          CANAL+ Film2
          Dokumenty

Komentarz

• Cóż to za nowy "twór" na kanale 38 się pojawił o nazwie: Promocja Canal+ ???
            5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
            2850ST / APOLLO (DVB-T)
            Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

• napisał(a) gooralek77 Zobacz post
              Cóż to za nowy "twór" na kanale 38 się pojawił o nazwie: Promocja Canal+ ???
              http://ncplus.pl/co-ogladac/sport/El-clasico
              Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
              W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
              Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• Dzięki Kobo no hikari Bambik, ależ już to wiemy, za późne emisje czy pasy, które uniemożliwiają cieszenie się z wszystkich cali w swoich telewizorkach, ależ zacofanie bije z tego naszego Canal+ eechch
                Ostatni raz edytowany przez gooralek77; 2013-10-20, 11:55.
                5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
                2850ST / APOLLO (DVB-T)
                Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

• Ten Canał + Promocja na kanale 38 jest dla osób, którzy nie mają w swojej ofercie canal+ sport.
                  VIP+MAX pełny pakiet + MRS

Komentarz

• Dokładnie tak. Jeżeli nie masz tego kanału to możesz skorzystać z tej promocji.

Komentarz

• Kiedy możemy spodziewać się listy premier na listopad i dlaczego tak późno?

Komentarz

• Polecam "Sęp" - dobry polski kryminał.
                        EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• Ustawione nagrywanie w czwartek zobaczymy jak się ma obecnie polskie kino sensacyjne
                          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Ja polecam film, całkiem niezła realizacja.

Komentarz

• napisał(a) kaeres Zobacz post
                              Polecam "Sęp" - dobry polski kryminał.
                              zgadza się, ale przewidywalny. nie będę pisał co i jak, żeby nie popsuć nikomu zabawy, ale przez ten jeden szczegół zawiodłem się na tym filmie.
                              do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
                              od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

• napisał(a) Pryta Zobacz post
                                zgadza się, ale przewidywalny. nie będę pisał co i jak, żeby nie popsuć nikomu zabawy, ale przez ten jeden szczegół zawiodłem się na tym filmie.
                                Ja jakoś do końca praktycznie nie wyłapałem , więc dla mnie nie wydał się przewidywalny wyjątkowo . Dopiero ta końcówka pokazuje sens.
                                Faktycznie film bardzo dobry aby więcej takich Polskich filmów.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+