Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• jakość Niezniszczalnych 2 -Totalne dno wstyd mi za Canal +

NBOX CLRA/CARBO
    Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

• napisał(a) piohib Zobacz post
      A fe...
      Toż to profanacja.
      Lektora trawię tylko przy filmach 3D.

Komentarz

• Generalnie rzec ujmując tylko szaleniec może zapłacić za paczkę C+ tylko dla filmów.
        Takie gnioty, w słabej jakości.
        Lesze filmy lecą na TVN7 HD, Polsat Film.
        EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• przecież to chyba nie jest wielką tajemnicą,marka CANAL+ to SPORT.
          wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
          i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
          oni też mają swoją opowieść.
          unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

• napisał(a) ronin1964 Zobacz post
            jakość Niezniszczalnych 2 -Totalne dno wstyd mi za Canal +

poprostu za malo placicie i dostajecie dno za tak kase
            Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

• Ale także z tego co pamietam, kanały te były wręcz wyrocznią doskonałej jakosci obrazu a tu odkad mam w ofercie paczkę Canal+ to poprostu jest to nie do uwierzenia jak to wygląda faktycznie! Nieraz emisja w dvb-t jest lepszej jakosci niz na tych kanałach!
              5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
              2850ST / APOLLO (DVB-T)
              Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

• napisał(a) gooralek77 Zobacz post
                Ale także z tego co pamietam, kanały te były wręcz wyrocznią doskonałej jakosci obrazu
                Bo zawsze tak było jest i będzie ze wychwala się coś czego nie ma w ofercie

tak samo było z HISTORY HD które jest totalnym dnem, teraz jest taka samo z Canal plus

aktualnie na świeczniku co niektórzy stawiają VIASAT który również niczym sie nie wyróżnia od obecnych kanałów dokumentalnych

ci którzy zdają sobie z tego sprawę nie "cierpią" z tego powodu że Canal Plus to wyrób premium-podobny

btw: ja płace za tą paczkę 29,00 zł i to jest realna wartość tego pakietu
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) BoloSr Zobacz post
                  poprostu za malo placicie i dostajecie dno za tak kase
                  Juz to widze jak szybuje jakosc tych kanalow wraz ze wzrostem oplat zartownis

napisał(a) GDA Zobacz post
                  Bo zawsze tak było jest i będzie ze wychwala się coś czego nie ma w ofercie
                  tak samo było z HISTORY HD które jest totalnym dnem, teraz jest taka samo z Canal plus
                  aktualnie na świeczniku co niektórzy stawiają VIASAT który również niczym sie nie wyróżnia od obecnych kanałów dokumentalnych
                  ci którzy zdają sobie z tego sprawę nie "cierpią" z tego powodu że Canal Plus to wyrób premium-podobny
                  btw: ja płace za tą paczkę 29,00 zł i to jest realna wartość tego pakietu
                  Nie bede dyskutowac o zawartosci History HD,ale z tego co zdazylem zauwazyc to przynajmniej jakosci VHS tam nie uswiadczysz.

napisał(a) kaeres Zobacz post
                  Generalnie rzec ujmując tylko szaleniec może zapłacić za paczkę C+ tylko dla filmów.
                  Takie gnioty, w słabej jakości.
                  Lesze filmy lecą na TVN7 HD, Polsat Film.
                  Zalezy kto co uwaza za lesze
                  Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-08-12, 13:15.
                  Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                  W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                  Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• napisał(a) ronin1964 Zobacz post
                    jakość Niezniszczalnych 2 -Totalne dno wstyd mi za Canal +
                    "Step Up Revolution"również w nie lepszej jakości leciało....dobrze że człowiek może oglądać nowości w prawdziwym HD
                    ps.i jak tu nie zasy.......ać filmów z neta
                    Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2013-08-12, 14:03.

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                      Wręcz przeciwnie. Zarówno C+ jak i History HD kiedy był wychwalany trzymało zupełnie inny poziom. Discovery kiedyś też był wartościowym kanałem, teraz to rozrywkowa sieczka.

Komentarz

• to chcesz mi wmowic ze kanaly sie zepsuły jak weszly do oferty n/nc+
                        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Discovery psuło się już od jakiegoś czasu. History HD i NGC HD (ten trochę mniej ale też już jest to widoczne) idą tym samym krokiem. Akurat tak się złożyło, że więcej programów rozrywkowych w History HD zaczęło się pojawiać w tym czasie, kiedy kanał ten dołączył do Nki.

Co do C+, tyle ile obecnie mają praw, a to jak je wykorzystują to ewidentna kpina z abonentów.

Komentarz

• Ła, zmiana na lepsze, będzie bond I Hobbit Tak trzymać CANAL+
                            ExtraFull 99zł

Komentarz

• Co z tego, że tytuł ciekawy! W jakości Poloni1, to wolę dvd z wypożyczalni wziąć i będzie bez porównania (obym się jednak pomylił) a co dopiero porównując do BR! Jak dla mnie aktualnie dopłacanie do tych kanałów według cennika jest absurdem, może kibice nie mający wyjścia ale jednak otrzymujący przekaz w zadowalającej jakości mogą być choć odrobinkę zadowoleni, jednak osoby skupiające się na treściach filmowych są totalnie olani!
                              5720SX / CARBO (komfort + multi+ średnia 14,94zł )
                              2850ST / APOLLO (DVB-T)
                              Ariva T65 (DVB-T)

Komentarz

• napisał(a) gooralek77 Zobacz post
                                Co z tego, że tytuł ciekawy! W jakości Poloni1, to wolę dvd z wypożyczalni wziąć i będzie bez porównania (obym się jednak pomylił) a co dopiero porównując do BR! Jak dla mnie aktualnie dopłacanie do tych kanałów według cennika jest absurdem, może kibice nie mający wyjścia ale jednak otrzymujący przekaz w zadowalającej jakości mogą być choć odrobinkę zadowoleni, jednak osoby skupiające się na treściach filmowych są totalnie olani!
                                Moja na ogół nie widząca różnicy w jakości partnerka wczoraj podczas meczu xtra klasy na c+ family mowi do mnie, co to za poświaty przy zawodnikach ... ?? To nie poświaty a pixelki ...

Jakość jaka jest, taka jest. Ale miejsca na satelicie na kanały nie przybędzie od tak. Musimy się z tym pogodzić.
                                ExtraFull 99zł

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+