Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) gerardowen1 Zobacz post
    Nie wiem wiec po co ten znaczek HD w programie telewizyjnym na stronie canal +.
    jak to po co? po to KLIK, KLIK
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Jak juz wcześniej pisałem przed połączeniem C+ był słaby a teraz jest kiepski ;-( Na prawdę trudno mi zrozumieć ich politykę. Jedynie co mnie ratuje to to ze lubię jeszcze sport Ale jak ktos chce filmy to może sie bardzo rozczarować

O jakości nadawania to nawet nie wspominam bo szkoda pisać o tym nawet a kazdy widzi jak to wygląda na własnym TV
      Pozdrawiam EagleEye
      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• napisał(a) tesborn Zobacz post
        Nawiazujac do sierpniowej emisji lubianej przeze mnie "Szklanej pulapki" to niestety wyszlo, ze Canal+ "odgrzewa stare kotlety". Dopiero co niekodowany Polsat pokazal 3 pierwsze czesci.
        Jak poleci w HD to chętnie obejrzę. Polsat to emituje SD w dodatku jeszcze sami sobie 4:3 przycięli do 16:9, jak z Kevinem .

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post
          Jak juz wcześniej pisałem przed połączeniem C+ był słaby a teraz jest kiepski ;-( Na prawdę trudno mi zrozumieć ich politykę. Jedynie co mnie ratuje to to ze lubię jeszcze sport Ale jak ktos chce filmy to może sie bardzo rozczarować

O jakości nadawania to nawet nie wspominam bo szkoda pisać o tym nawet a kazdy widzi jak to wygląda na własnym TV
          W naszym kraju jest dziwnie . Człowiek , który ceni sobie jakość obrazu jest skazany na piractwo . Platforma cyfrowa emituje filmy SD , w wypożyczalniach większość filmów wydania dvd . Jesteśmy 100 lat za murzynami ... HD to nie żadna nowość , a my dalej w tyle .

Komentarz

• Na platformie premium filmy nagrane w HD lecą w SD, a filmy nagrane w 3D lecą co najwyżej w HD. I jak tu nie korzystać z torrentów.

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post
              Na ulotce nowej ''nc+'' widziałem film ''LOT'' bodaj z Paramount i ma byc latem 2013 czyli do 21 września muszą sie wyrobić z emisja

Komentarz

• OK, ale ten Lot jest przy wypożyczalni z tego co widzę. Znając nc+ to się po prostu walnęli i nie ten podpis dali.
                nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• Właśnie też mnie to zastanawia .

Komentarz

• @lukas_k dokładnie tak jak mówisz

Komentarz

• Z ulotki tej wynika również (chyba, że też błąd??), że ITI Neovision S.A. ma swoją siedzibę na Al. Gen. Sikorskiego 9.
                      Odnośnie filmu "Lot" również przykuło to moją uwagę i zastanawia mnie to.

@lukas_k- mam poprzednie ulotki i w nich również film umieszczony w Wypożyczalnia VOD podpisany jest jako: "Dwoje do poprawki" w CANAL+WIOSNA 2013. Także może być coś na rzeczy
                      Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2013-07-18, 18:04.
                      Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• Reasumując filmy z Paramount mogą jedynie być na VOD, a ta wytwórnia zniknie z Canal+. Szkoda.

Niech Canal+ poprawi jakość filmów, niech zacznie kupowac filmy w HD, a nie ciągłe katowanie nas nowościami w SD :/ to robi się już powoli nudne.
                        Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                        Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• Nasze HD wygląda tak ze jest nadawane z tp. który to umożliwa czyli z DVB-S2 ale nie w HD tylko w SD
                          Pozdrawiam EagleEye
                          TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• Nie zniknie, a już zniknęła, bo od początku nowego C+ nie ma już filmów Paramountu i Dreamworks. Nie znaczy to jednak, że Paramount nie wróci, bo Dreamworks już mamy.
                            nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• Dreamworks już mamy ale filmów nie oglądamy
                              Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

• Film " Lot " miał premierę w polskich kinach 22 lutego ... oczywiście napisy.

22 lutego w sieci było coś takiego :

Lot / Flight 2012 MULTi 1080p BluRay X264-inTGrity

Rozdzielczość : 1920 x 800
                                Bitrate : 12.5 Mbps
                                Język: Lektor PL

Jak komuś ta jakość nie odpowiadała to 25 lutego :

Lot / Flight (2012) 1080p BluRay x264 REMUX AVC DTS-HD MA.5.1 - NoGrp

Rozdzielczość : 1920 x 1080
                                Bitrate : 26.4 Mbps
                                Język : Lektor PL

Po pół roku dostaniemy jakieś marne SD z lektorem za które dodatkowo trzeba płacić w vod.

Gdyby nie sport to całe nc+ miałbym gdzieś . Myślałem że nowa platforma da nam nową jakość ... myliłem się.

A co w sieci piszczy z ostatnich kilku dni :

17 lipiec :

Czas Zemsty / Dead Man Down 2013 MULTi 1080p BluRay X264-inTGrity

Martwe Zło / Evil Dead 2013 MULTi 1080p BluRay X264-inTGrity

16 lipiec :

Połączenie / The.Call.2012.PL.1080p.BluRay.x264.DTS.AC3-WiZARDS ... POLECAM

14 lipiec :

G.I. Joe: Retaliation (2013) [Theatrical cut] Blu-ray CEE 1080p AVC DD5.1-HDClub

13 lipiec :

Trener bardzo Osobisty / Playing.For.Keeps.2012.PL.1080p.BluRay.x264.DTS.AC 3-WiZARDS

06 lipiec :

Złodziej Tożsamości / Identity.Thief.2013.PL.1080p.BluRay.THEATRICAL.x26 4.DTS.AC3-WiZARDS

Wszystkie tytuły z lektorem
                                Ostatni raz edytowany przez gerardowen1; 2013-07-18, 18:40.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+