Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) lopez23 Zobacz post
    Reklamowali, że TED będzie max w kwietniu. Jest czerwiec, są premiery na lipiec i gdzie ten film? Gdzie TED? A TED to własnie pochodzi z Universal.
    Jeżeli TEDa nie będzie i w sierpniu to znaczy, że Universal nie ma na Canal+. Ten film to hit, więc nawet pomimo cięć kosztów powinni go puścić, chyba, że naprawdę nie mają kasy już za co filmów kupować nawet mając wytwórnie?
    Tu masz stronę z filmami Universal . Pewnie wkrótce TED będzie biorąc pod uwagę mniej ... więcej kolejność emisji filmów tej wytwórni.

Komentarz

• napisał(a) ronin1964 Zobacz post
      słuchajcie kto ma prawa do wytwórni TriStar Pictures Canal czy Hbo
      Wchodzi w skład Sony Pictures, więc w HBO będą filmy.
      nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• Na ulotce nowej ''nc+'' widziałem film ''LOT'' bodaj z Paramount i ma byc latem 2013 czyli do 21 września muszą sie wyrobić z emisja
        Pozdrawiam EagleEye
        TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• A to jakaś aktualna ulotka? Jeśli tak to oznacza, że w końcu dogadali się z Paramountem. No cóż, zobaczymy w sierpniu czy we wrześniu będzie premiera tego filmu.
          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• napisał(a) lukas_k Zobacz post
            A to jakaś aktualna ulotka? Jeśli tak to oznacza, że w końcu dogadali się z Paramountem. No cóż, zobaczymy w sierpniu czy we wrześniu będzie premiera tego filmu.

Tak z 11 lipca br. tez byłem zdziwiony choć mogło pójść do druku z ''błędem''
            Pozdrawiam EagleEye
            TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

A to jakaś aktualna ulotka? Jeśli tak to oznacza, że w końcu dogadali się z Paramountem. No cóż, zobaczymy w sierpniu czy we wrześniu będzie premiera tego filmu.
              12 czerwca była premiera w wypożyczalniach . Wątpię , żeby w ciągu 3 miesięcy był już w nc+ . Z obserwacji moich wynika że pół roku to zazwyczaj minimum.

Komentarz

• No OK, ale to by oznaczało, że mają porozumienie z Paramountem, bo od tak bez umowy nie wrzuciliby tego filmu na ulotkę.

Komentarz

• A może chodzi o VOD a nie Canal+

Komentarz

• Dzisiaj na Film 2 " Dorwać Gringo " był . Jakość tragiczna obrazu . To obok HD nawet nie stało. Gdzie ta ostrość obrazu ?
                    Zresztą gdy się nagra film to sprawdzam ile miejsca zajmuje . " Spiderman " na HBO 4 GB . To nawet DVD ma więcej .

Myślę że na filmy SD są mniejsze ceny , takie zakupują a później upscaling i wielkie HD z tego robią.
                    Ostatni raz edytowany przez gerardowen1; 2013-07-17, 08:53.

Komentarz

• Filmy z Monolithu są w SD.

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post
                        A ja czekam na to

Dla miłośników kina akcji Canal+ przygotował wakacyjną niespodziankę. W niedzielne wieczory - 4, 11 i 18 sierpnia o 22:45 - widzowie będą mogli sobie przypomnieć trzy pierwsze części kultowej "Szklanej pułapki", serii filmów które stały się przełomem w karierze Bruce'a Willisa.

A moze tak by 50 % upust na wakacyjna niespodziane na abo za taki chłam

Poprostu nie wierze co czytam no to pan Miszczak miał 100% racje ze kontent premium nie do zobaczenia w innej pay-tv bedzie

Z reszta był fim pełnometrażowy ostatni z ''Archiwum X'' to co my chcemy
                        Bardzo dobrze że emitują też starsze produkcje. SkyMovies w UK też nie emituje samych premier, są kanały tematyczne, poświęcone danemu gatunkowi filmowemu i tam też sporo starszych filmów. Mają też specjalny kanał z klasyką filmową.

Canal+ ma obecnie 5 kanałów, na których mogą emitować filmy, więc jest też miejsce na klasykę.

Komentarz

Filmy z Monolithu są w SD.
                          Nie wiem wiec po co ten znaczek HD w programie telewizyjnym na stronie canal +.

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post
                            A ja czekam na to

Dla miłośników kina akcji Canal+ przygotował wakacyjną niespodziankę. W niedzielne wieczory - 4, 11 i 18 sierpnia o 22:45 - widzowie będą mogli sobie przypomnieć trzy pierwsze części kultowej "Szklanej pułapki", serii filmów które stały się przełomem w karierze Bruce'a Willisa.

A moze tak by 50 % upust na wakacyjna niespodziane na abo za taki chłam

Poprostu nie wierze co czytam no to pan Miszczak miał 100% racje ze kontent premium nie do zobaczenia w innej pay-tv bedzie

Z reszta był fim pełnometrażowy ostatni z ''Archiwum X'' to co my chcemy

dobre i do tego trza miec C+ zeby takie chiciory zobaczyc dobre
                            Toc to polsat emitowal niedawno
                            Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

• Filmy tzw. "starocie" oczywiscie tez sa dostepne w HD u dystrybutorow.
                              Jezeli tu w Canal+ sa w SD to tylko i wylacznie na zyczenie Canal+!
                              Natomiast nie ma tam na tyle uczciwych by emisje nie spelniajace kryterium jakosci HD oznaczyc i poinformowac abonentow w odpowiedni sposob!

Nawiazujac do sierpniowej emisji lubianej przeze mnie "Szklanej pulapki" to niestety wyszlo, ze Canal+ "odgrzewa stare kotlety". Dopiero co niekodowany Polsat pokazal 3 pierwsze czesci.

Teraz to jest i tak lepiej niz np. emisje nFilmHD gdy rownolegle na kanale otwartym byl emitowany ten sam film!

Mam nadzieje, ze Canal+ "odgrzeje te stare kotlety" w wysmienitej jakosci obrazu HD, DD5.1 oryginal/dubbing, poprawnie dzialajace napisy, oraz w "oknie otwartym" jako prezent wakacyjny dla abonentow!

Komentarz

• napisał(a) tesborn Zobacz post

Mam nadzieje, ze Canal+ "odgrzeje te stare kotlety" w wysmienitej jakosci obrazu HD, DD5.1 oryginal/dubbing, poprawnie dzialajace napisy, oraz w "oknie otwartym" jako prezent wakacyjny dla abonentow!
                                jasne juz to widze
                                Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+