Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Sierpniowe premiery C+ - http://media2.pl/media/104367-Yuma-Z...Canalplus.html. Jak dla mnie zapowiada się bardzo ciekawie, szczególnie czekam na Yumę i Niezniszczalnych 2, choć postaram się obejrzeć większość.
    nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• A ja czekam na to

Dla miłośników kina akcji Canal+ przygotował wakacyjną niespodziankę. W niedzielne wieczory - 4, 11 i 18 sierpnia o 22:45 - widzowie będą mogli sobie przypomnieć trzy pierwsze części kultowej "Szklanej pułapki", serii filmów które stały się przełomem w karierze Bruce'a Willisa.

A moze tak by 50 % upust na wakacyjna niespodziane na abo za taki chłam

Poprostu nie wierze co czytam no to pan Miszczak miał 100% racje ze kontent premium nie do zobaczenia w innej pay-tv bedzie

Z reszta był fim pełnometrażowy ostatni z ''Archiwum X'' to co my chcemy
      Ostatni raz edytowany przez EagleEye; 2013-07-15, 14:49.
      Pozdrawiam EagleEye
      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• A czy choć jeden film będzie w HD?

Komentarz

• Jeszcze nie wiedza dopiero lipiec połowa a do sierpnia to sie zastanowią
          Pozdrawiam EagleEye
          TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post
            A ja czekam na to

Dla miłośników kina akcji Canal+ przygotował wakacyjną niespodziankę. W niedzielne wieczory - 4, 11 i 18 sierpnia o 22:45 - widzowie będą mogli sobie przypomnieć trzy pierwsze części kultowej "Szklanej pułapki", serii filmów które stały się przełomem w karierze Bruce'a Willisa.

A moze tak by 50 % upust na wakacyjna niespodziane na abo za taki chłam

Poprostu nie wierze co czytam no to pan Miszczak miał 100% racje ze kontent premium nie do zobaczenia w innej pay-tv bedzie

Z reszta był fim pełnometrażowy ostatni z ''Archiwum X'' to co my chcemy
            Dają te filmy nie jako premiery, więc nie rozumiem oburzenia?
            nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• Co nie zmienia faktu iż dla mnie to kpina Owszem wiem ze nie jako premiery ale co to zmienia nic bo to nadaje sie do komercyjnych stacji TVN czy POLSAT a nie do ''PREMIUM'' za 70 zł na miesiąc abo.
              Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post
                a nie do ''PREMIUM'' za 70 zł na miesiąc abo.
                a kto tyle płaci?

paczka kanałów jest dodawana za darmo, a maksymalnie za 5 dych w kablówkach w tych małych, ja mam za 29 m-c
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Nowy ''łoś'' co da się wkręcić nie stary wyjadacz lub ekonomista
                  Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

• Nowy łoś płaci maksymalnie 99 zeta tylko dostaje do tego całą masę pozostałych kanałów - myślisz że one są warte 29 zł tylko?
                    w sumie po odjęciu niegwarantowanych to tak może być
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Jeżeli chodzi o sierpień to jest lepiej niż w lipcu. Obejrzę kilka filmów na pewno. "Szklana Pułapka" mi nie przeszkadza, nie będzie emitowana w prime - time i przynajmniej będzie ją można obejrzeć bez reklam (nie to co na Polsacie)

Komentarz

• mniejsza o sierpień ale lipiec np.co to za premiera w niedzielę najbliższa -w niedzielę powinni emitować hit na niedzielę a nie kotlet odgrzewany -druchny

NBOX CLRA/CARBO
                        Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

• No bo to 500 powtórek filmów a nie 500 premier filmowych

Choć reklama nie kłamie
                          Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

• napisał(a) ronin1964 Zobacz post
                            mniejsza o sierpień ale lipiec np.co to za premiera w niedzielę najbliższa -w niedzielę powinni emitować hit na niedzielę a nie kotlet odgrzewany -druchny
                            Aż dziwne, że w tą niedzielę nie dali żadnej premiery. Pierwsza taka sytuacja podczas nowego C+.

Komentarz

• I na pewno nie ostatnia Miało być lepiej a jest coraz gorzej Sam sie zastanawiam co sie dzieje w tej ''nc+''
                              Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

• słuchajcie kto ma prawa do wytwórni TriStar Pictures Canal czy Hbo

NBOX CLRA/CARBO
                                Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+