Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Mam dekoder który pozwala mi zobaczyć jaki bitrate jest na poszczególnym kanale pay-tv.
    Porównywałem kiedyś ZDF HD w 720p nadający z Astry (12-13 MBit/s stałe bez żadnych skoków) a z naszym TVP HD w 1080i z Hot-Bird (od 4 do 11 MBit/s który tak lata ze normalnie brak słów taki rozstrzał jest) Także o czym my mówimy no o czym
    Pozdrawiam EagleEye
    TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• Gdzieś wyczytałem, że 720p jest lepsze od 1080i. Bo coś tam się robi z przeplotem, coś tam jeszcze. Więc niemieckie mają 720p i obraz u nich jak żyleta, w 1080i nie chcą się bawić. Była fajna stronka o tym niemiecka.

A co do bilirate to inna sprawa. Powinien być limit, minimum 11 MBit/s na kanał. Minimum.

Ciekaw jestem czy się doczekam kiedyś filmów w TV na takim Canal+ z bilrate 24 mb/s
      Z tym, że Canal+ niby bilrate ma nie wiem strzelam z 7 MBit/s, ale filmy puszcza w SD na kanale niby HD :/ Tyle filmów Canal+ puścił w SD, że żyg... się chce.
      Gdzie ten dobry stary Canal+?
      Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
      Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• Teraz leci film na C+ z bitrate 4,5-6 MBit/s także masakra masakra

To jest ta niepowtarzalna jakość obrazu zapowiadana przez Miszczaka na konferencji 21 marca br.

Gdzie on teraz jest no gdzie ''zakopał sie w norce'' i myśli jaką baśń wymyślić aby wybrnąc z tej kupy
        Ostatni raz edytowany przez EagleEye; 2013-06-14, 19:34.
        Pozdrawiam EagleEye
        TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• Hehe ;) Mam nagraną konferencję nc+ ;) Spójrz jak się on telepał, wiedział co będzie ;p
          Ale i tak jak zobaczyłem Raczka ;p Wtedy to strzeliłem "Canal+ rozpier... jak to zrobił z nFilm i nPremium" ;) I patrz... on to zrobił.

Wszyscy się schowali z nc+, tylko nie redakcja sportowa Canal+. Oni nie muszą. Ale Raczki, Miszczki, Ci od konferencji, prezesiki; - wszyscy zapadli się pod ziemie, nawet krzykacze z tego fora, którzy doili o wspaniałej ofercie

Parodia Tak zepsuć start nc+ i tak psuć Canal+. Studenci 1 roku byle jakiego kierunki takiego czegoś by nie narobili co spece z nc+

Reasumując. Powstało nc+, były reklamy, które nc+ było wielce wielce stratne. doszła kara, nc+ stratne, dają Canal+ i HBO za darmoszkę, też tracą. Odchodza codziennie ludzie, też tracą. Reklam brak, brak filmów, brak głów z nc+, brak informacji w prasie o tym jak nc+ się rozwija i czy się rozwija...
          Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• Akurat jeśli chodzi o nFilm to biorąc pod uwagę to do jakich wytwórni mieli prawa to Raczek czy ktokolwiek tam pociągał za sznurki to jednak jeszcze jakoś to się trzymało.

Z nPremium Raczek nie miał już nic wspólnego, a pomimo zwiększenia ilości wytwórni ten twór był gorszy niż to co oferowało nFilm. Dlatego to czy jest Raczek czy nie to akurat nie ma znaczenia. Jeden człowiek, który tylko firmuje swoim nazwiskiem kanał też nic nie zrobi. To inni pociągają za sznurki. I widocznie do Canal+ dobrali się ci sami beztalencia co do nPremium. Na tę chwilę to HBO wciąga ich nosem. A to co dzisiaj zaprezentował przedstawiciel nc+ gdzie zachwalał przeterminowany serial ze stycznia tego roku to już kpina. To nawet FOX czy ostatnio dołujący AXN potrafią wyemitować serial tydzień czy nawet dzień po premierze w USA a nie tak jak te śmieszne super hiper mega premium od Canal+ .
            Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2013-06-14, 20:09.

Komentarz

• Odnoszę wrażenie że komuś z kierownictwa NC+ może zależeć na upadkowi tej platformy cyfrowej......
              bo jakoś miało być premium i takie tam a jest..... LIPA

Komentarz

• Albo płaczą po kątach myśląc jak to odkręcić... Masakra, jak tak zepsuć paczkę Canal+?? Jak?
                Proszę niech dadza studentom byle jakich kierunków to w ciągu miesiąca coś tam odkręcą, ale niech tych wielkich specy zwolnią i wezmą się do roboty. Bo to co wyprawiają to śmiech na sali.
                Premium wielki Canal+ reklamujący się 500 Premier rocznie, puszczających odgrzewane kotlety w tygodniu po 6 razy, puszczający 80% filmów w SD, puszczający niemiecko-belgijsko-francusko-mongolskie filmy.
                I to kosztuje w nc+ 70 zł?

Chyba jednak komuś zależy bardzo na tym, by nc+ splajtowała.

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post

To jest ta niepowtarzalna jakość obrazu zapowiadana przez Miszczaka na konferencji 21 marca br.
                  Tak niepowtarzalna, że nie mam chęci powtarzać oglądania

Komentarz

• Może mu chodziło o obraz SD? Jak tak to miał rację, jak na SD jakość dobra
                    Ale SD przy filmie z 2012 roku na kanale Premium HD? :p Kpina

Komentarz

• Kiedy poznamy pozostałe premiery lipca? Dawniej byłyby już ujawnione filmy na sierpień, a teraz nowa jakość (nowa nie znaczy, że lepsza...), czyli kompletna niewiedza.

Komentarz

• @Lukop,
                        nie posiadam jeszcze pełnej listy premier lipcowych. Gdy tylko ją otrzymam, wrzucę na forum. Sądzę, że uda mi się ją zamieścić do końca tego tygodnia.

Komentarz

• Tutaj ujawnionych zostało kilka kolejnych lipcowych tytułów:
                          http://media2.pl/media/103564-Faceci...Canalplus.html

Komentarz

• napisał(a) Lukop Zobacz post
                            Tutaj ujawnionych zostało kilka kolejnych lipcowych tytułów:
                            http://media2.pl/media/103564-Faceci...Canalplus.html
                            Królewna śnieżka i łowca-----czyli Universal cały czas w c+----a tak na marginesie to całkiem fajny film przygodowy-polecam

NBOX CLRA/CARBO
                            Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

• Chyba najlepszy birate jak do tej pory na Canal+ to
                              koncert britney spears ;)
                              nawet do 18 Mb/s dochodzi ;)

Komentarz

• W sierpniu w Canal+ m.in:

Baczyński
                                Abraham Lincoln: Łowca Wampirów
                                Straż sąsiedzka
                                Jeszcze dłuższe zaręczyny
                                5 Dni Wojny
                                Dom na końcu ulicy

Komentarz

Pracuję...