Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Bo opłacam Canal+ i oczekuje normalnej jakości i filmów.

Jak zobaczyłem na konferencji tego typa z nPremium, Raczka to się uśmiechnąłem i powiedziałem pod nosem - "no to Canal+ będzie jak nPremium" Powiedziałem to w żartach no i patrz... jednak tak jest.
    Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
    Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
      czego jeczysz
      sciagasz filmy z internetu sam sie tym chwalisz wiec po co wylewasz krododyle lzy w temacie kanału tv
      O ''główny trolujacy'' na rzecz ''nc+'' niebędący abonentem ''nc+'' sie pojawił

Witam kolega @GDA

Tak na marginesie ściąganie filmów z net-u to ''piractwo'' i jest na to paragraf

Ja miałem i ma CANAL+ dla filmów i sportu
      Ostatni raz edytowany przez EagleEye; 2013-06-12, 20:15.
      Pozdrawiam EagleEye
      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• Paragraf? Mój profesor prawa na studiach co innego mówił Skoro jest w necie np, na chomikuj dostepne, stoi na polskich serwerach to można korzystać. Gdyby nie było można to, by to usunęli
        Czasami studia się opłacają, kilka kruczków prawnych, z innych dziedzin też coś człowiek wynosi.
        Mozna ściągać, ale nie można udostępniać. Więc zalecam wyłączanie wysyłanie danych i wyłączanie torrentów, i innych programów p2p
        Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• No ja pisałem ogólnie no i nie mam fakultetów prawnych

Po drugie właśnie po to mam pay-tv aby nie ciągnąc nic z netu

Byle było to na kanale PREMIUM ale jak widze to nawet nie wiedziałem ze ''zabojady'' tyle filmów kręcą więcej niz za oceanem i w Indiach
          Pozdrawiam EagleEye
          TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post
            No ja pisałem ogólnie no i nie mam fakultetów prawnych
            To, że są paragrafy to ja wiem, ale są obejścia ich w prosty sposób

Nieznajomość prawa szkodzi. Znajomość zaś powoduje, że role ofiary i atakującego z zadziwiającą łatwością mogą się zmienić ;p

Komentarz

• może ujawnicie co w 2 kolejnych tygodniach lipca -bo pierwsze dwa kiła -i jak możecie nazywać Canal+ kanałem premium ---wstyd gdzie te wytwórnie hity,

NBOX CLRA/CARBO
              Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

• napisał(a) ronin1964 Zobacz post
                może ujawnicie co w 2 kolejnych tygodniach lipca -bo pierwsze dwa kiła -i jak możecie nazywać Canal+ kanałem premium ---wstyd gdzie te wytwórnie hity,
                Nie pisz tak niepochlebnie bo kolega @GDA zaraz sprowadzi Cie do parteru I powie ze ''płaczesz nad rozlanym mlekiem'' niepotrzebnie

Na prawdę dno dna i nic więcej !!!
                Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

• Ciekawe co z Universal. Czy filmy nadal będa na Canal+. Bo widzimy, że jeden film będzie leciał na Cinemax, drugi na HBO z tej wytwórni. A to nie przypadek chyba.
                  Miałbyć TED tuż po starcie nc+, do tej pory tego filmu nie było na C+.
                  Spoko, mógłbyć w maju, ale już jest czerwiec i cichosza. W lipcu też nie ma tego filmu. Więc może coś się święci...

Komentarz

• Ale Ty jakiś dziwny jesteś, przecież filmy od Universal od kilkunastu lat są obecne w Cinemaxie.
                    nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

• prośba dotycząca wydarzeń muzycznych,koncertów.Ostatnio Bon Jovi, w lipcu Rod Steward i ogólnie OK,ale jako fan cięższych brzmień ostatnio wielkie światowe wydarzenie nowa płyta Black Sabbath 13 / świetna polecam/
                      może jakiś koncert tej grupy z tej okazji

NBOX CLRA/CARBO
                      Comfort Multi Extra-6x canal,3xHBO,cinemax,filmbox,history,soundance .vod seriale,,net vod,vod+....

Komentarz

• napisał(a) lukas_k Zobacz post
                        Ale Ty jakiś dziwny jesteś, przecież filmy od Universal od kilkunastu lat są obecne w Cinemaxie.
                        Reklamowali, że TED będzie max w kwietniu. Jest czerwiec, są premiery na lipiec i gdzie ten film? Gdzie TED? A TED to własnie pochodzi z Universal.
                        Jeżeli TEDa nie będzie i w sierpniu to znaczy, że Universal nie ma na Canal+. Ten film to hit, więc nawet pomimo cięć kosztów powinni go puścić, chyba, że naprawdę nie mają kasy już za co filmów kupować nawet mając wytwórnie?

Komentarz

• @lopez kolega @lukas_k sie z lekka myli bo najpierw filmy z UNIVERSAL były na C+ HD a 3-6 m-cy pózniej na CINEMAX HD np. Robin Hood

Co nie zmienia faktu ze UNIVERSAL kończy współprace najwidoczniej z C+/NC+ bo jesli by tak nie było to UNIVERSAL HD który jest w CePe byłby juz w ''nc+''
                          Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

• No to fakt, zawsze to co było w SD nka nie chciała brać, brała jak było już HD, np, History HD, TLC HD itd.
                            Tak samo jest z Universal. Gdyby miałbyć już byłby w nc+.

Ale film TED, co jak co musza go puścić, to nie byle jaki film, tylko kasowy hit kinowy. Jeżeli w lipcu nie ma go to kiedy niby ma być? W grudniu? Czy jak Zulian nazbiera w skarpetę kasiory i wtedy wykupi ten film? O ile jeszcze będzie miał prawa do Universal.

Komentarz

• Będać w UK ... liznął człowiek troche "SKY"...."Virgin Media"
                              no niestety NC+ jest jaka jest

Komentarz

• Tak to jest Polska.
                                Powinni ustawę zrobić, że kanał HD musi mieć tyle i tyle bitrate.
                                Filmy tak samo jak w UK, Anglii i krajach ościennych. Wiecie, że w Rosji, Białorusi i na Ukrainie filmy z kin szybciej trafiają na ekrany TV niż w Polsce? Szybciej nawet na program ogólnodostępny. Kilka razy się zdziwiłem, że taki hit puszczają ogólnodostępny, nie żaden Premium kanał.
                                To daje do myślenia. Takie kraje... kto by pomyslał.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+