Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

7 miesięcy do końca umowy, a zakup pakietu Eleven Sport

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 7 miesięcy do końca umowy, a zakup pakietu Eleven Sport

Witam

W związku z ruszającym sezonem F1, chciałbym zakupić pakiet dodatkowy Eleven Sports. Problem w tym, że chciałbym ten dodatek, tylko na 7 miesięcy, ponieważ w październiku kończy mi się umowa z nc+ i z przyjemnością, mogę pożegnać się z n-ką.

Czytałem regulamin promocji Eleven Sports i w sumie nie widzę w nim zapisów blokujących. Lecz zanim dokupię ten dodatek, chciałbym się upewnić, czy zakup Eleven Sports nie zblokuje mi, możliwości odstąpienia od umowy oraz czy mogę zrezygnować z niego ( z tego pakietu ) w dowolnym dla mnie momencie ( bez kar ) ?

BOK jak źródło informacji, odpada bo tam wszystko wcisną byle mieć lepsze statystyki, a później się okazuje, że czegoś mi nie dopowiedziano...

Pozdrawiam

Dobieranie różnych opcji dodatkowych nie ma wpływu na termin zakończenia umowy.

Komentarz

Tylko, że ta opcja za 11,90 zł to jest chyba na minimum 12 miesięcy? Dla bezpieczeństwa wziąć lepiej za 15,90 zł, bo wtedy można zrezygnować w każdej chwili.
      ---------------------------------------------------
      Abonent:
      NC+ i Polsat Cyfrowy

Komentarz

Przy opcji 11,90 masz gwarantowaną tą cenę przez 12mies. płacisz do końca umowy i nie możesz zrezygnować wcześniej.Nie ma znaczenia czy obecna Twoja umowa kończy się za 2,3,7 mies.
        Opcja 15,90 jest dla tych co chcą te kanały np.na miesiąc,dwa itd.
        WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
        01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
        01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+