Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wypowiedzenie umowy nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Na ten:

NC+
    Skrytka pocztowa 8
    02-100 Warszawa
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• tylko jak skrytka pocztowa pokwituje odbiór listu?
      Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

• napisał(a) yankees Zobacz post
        tylko jak skrytka pocztowa pokwituje odbiór listu?
        Normalnie. Przed zabraniem osoba odbierająca będzie musiała podpisać podobnie jak wszystkie polecone nie tylko te z potwierdzeniem odbioru. Do skrytki polecone nie trafiają bezpośrednio jak zwykłe (nierejestrowane) przesyłki.
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Dzwonilem wczoraj dwa razy na obslugie abonenta, by powiadomic, ze we Wrzesniu konczy mi sie kontrakt i chyba nie przedluze umowy. Dwa razy uslyszalem, ze mam wypowiedzenie wyslac na pismie. Czy jest w tym cos dziwnego? Tak! Dwie rozmowy, dwoch roznych pracownikow i nikt nawet nie zaproponowal bym zostal z nc+. Naprawde wam zalezy na abonentach.

Komentarz

• napisał(a) high123 Zobacz post
            Dzwonilem wczoraj dwa razy na obslugie abonenta, by powiadomic, ze we Wrzesniu konczy mi sie kontrakt i chyba nie przedluze umowy. Dwa razy uslyszalem, ze mam wypowiedzenie wyslac na pismie. Czy jest w tym cos dziwnego? Tak! Dwie rozmowy, dwoch roznych pracownikow i nikt nawet nie zaproponowal bym zostal z nc+. Naprawde wam zalezy na abonentach.
            Przecież jeżeli masz zamiar odejśc to napisz wypowiedzenie i nie dziw się, że taką radę Ci dają. Jezeli natomiast masz zamiar pozostać to zapytaj jaką ofertę przedłużeniowa Ci proponują. Chyba takie postępowanie normalne, nie dziwne a nie straszenie.
            Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2016-06-03, 07:47. Powód: Błędy
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
              Przecież jeżeli masz zamiar odejśc to napisz wypowiedzenie i nie dziw się, że taką radę Ci dają. Jezeli natomiast masz zamiar pozostać to zapytaj jaką ofertę przedłużeniowa Ci proponują. Chyba takie postępowanie normalne, nie dziwne a nie straszenie.
              Poza tym, pewnie będą dzwonić z jakąś ofertą już po złożeniu wypowiedzenia. To akurat normalne nie jest, że trzeba złożyć wypowiedzenie, by uzyskać sensowniejsze oferty.
              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
                Widze, ze robisz tu za mędrca. Skoro prowadzisz kampanie przeciwko nc+, to po co tu sie wymadrzasz? Skoro ktos do nich dzwoni i mowi, ze konczy mu sie kontrakt, to odrazu powinni starac sie, zatrzymac taka osobe. Skoro nikt nic nie zaproponowal, widac im nie zalezy. Jesli juz wysle rezygnacje, to moga mnie wtedy ...
                Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2016-06-03, 18:43.

Komentarz

Widze, ze robisz tu za mędrca. Skoro prowadzisz kampanie przeciwko nc+, to po co tu sie wymadrzasz? Skoro ktos do nich dzwoni i mowi, ze konczy mu sie kontrakt, to odrazu powinni starac sie, zatrzymac taka osobe. Skoro nikt nic nie zaproponowal, widac im nie zalezy. Jesli juz wysle rezygnacje, to moga mnie wtedy ...
                  Z tego co widzę to raczej Ty robisz za mędrca, który lepiej od nc+ wie, jak utrzymać klienta.
                  JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

... Jesli juz wysle rezygnacje, to moga mnie wtedy ...
                    I o to chodzi. Tak znaczy TAK a nie znaczy NIE.

Komentarz

• Witam,

gdzie mogę znaleźć wzór wypowiedzenia umowy?
                      Czy muszę numer umowy, czy wystarczy numer abonenta?

Na jaki adres wysłać?

Komentarz

• @ogrod87,
                        gotowe formularze rezygnacyjne są dostępne w naszych Punktach sprzedaży. Ich wykaz znajduje się na stronie http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic.

W przypadku wysyłki wypowiedzenia listem, pismo należy sporządzić samodzielnie. Jeżeli posiadasz z nami tylko jedną umowę, to wystarczy numer Abonenta. Nasz adres do korespondencji to:

ITI Neovision S.A.
                        Skrytka pocztowa nr 8
                        02-100 Warszawa

Komentarz

• Witam wszystkich serdecznie, mam takowe pytanie, umowa kończy mi się 31.07.2016, rezygnację z dalszej współpracy wysłałem 28.06 a dzisiaj dostałem potwierdzenie że owa rezygnacja została odebrana dnia 29.06 czy to oznacza że zmieściłem się w tych regulaminowych 30 dniach przed końcem umowy i gdzie i w jaki sposób mogę to sprawdzić ? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Komentarz

• napisał(a) charlie1001 Zobacz post
                            Witam wszystkich serdecznie, mam takowe pytanie, umowa kończy mi się 31.07.2016, rezygnację z dalszej współpracy wysłałem 28.06 a dzisiaj dostałem potwierdzenie że owa rezygnacja została odebrana dnia 29.06 czy to oznacza że zmieściłem się w tych regulaminowych 30 dniach przed końcem umowy i gdzie i w jaki sposób mogę to sprawdzić ? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
                            Skoro dostałeś potwierdzenie, to co tu sprawdzać? Zmieściłeś się z zapasem.
                            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• chodzi mi o to czy nc nie zastrzega sobie jakiegoś jeszcze dodatkowego czasu na "wklepanie" - zatwierdzenie tego w systemie. I czy będzie to widoczne w ICA ? dzięki za odpowiedź.

Komentarz

• @charlie1001,

liczy się data nadania pisma, więc bez obaw. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi Twojej umowy, to napisz na skrzynkę doradcy, zgodnie z moją sygnaturą.
                                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+