Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wypowiedzenie umowy nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Z paniki przed NC+ wypowiedzenie wysłałem dzisiaj. Mam nadzieje, że też jest to zgodne z prawem. Wypowiedzenie wysłałem listem poleconym z dowodem potwierdzenia odbioru przez NC+.

Jeśli wysłałem teraz wypowiedzenie, to wypowiedzenie będzie aktualne, czy będę musiał wysłać je raz jeszcze w grudniu?

Sprzedawane są jeszcze moduły z kartą na Telewizję Na Kartę HD?

Pozdrawiam!

Komentarz

• Data, którą podałem jest terminem ostatecznym, jeżeli umowa ma zostać rozwiązana z końcem czasu oznaczonego. Oczywiście można dostarczyć ją wcześniej.

Modułów musisz szukać na wolnym rynku. My ich już nie sprzedajemy.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• TNK HD to może jakąś używkę znajdziesz na znanym serwisie aukcyjnym. Nowych od wieków nie widziałem. Bywają jeszcze od czasu do czasu NOWE moduły N na kartę (NNK) i NC+MIX, ale tam pakiet darmowy jest tylko na miesiąc (w TNK HD jest na rok).
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• Witam. Pierwszego października przedłużyłem telefonicznie umowę od 1 listopada na 24 m-ce (stara do 31.X.15r ). Czy mogę jeszcze zrezygnować z tego przedłużenie bez konsekwencji. Kupiłem nowy tv i chciałbym przejść na NC+ MIX z modułem cam.

Komentarz

• @zbycho45,
            w trakcie ustalania warunków przedłużenia, Abonent ma możliwość zlecenia aktywacji "od teraz" lub w późniejszym, ustalonym terminie. W przypadku wyboru terminu aktywacji "od teraz", nie przysługuje prawo do odstąpienia od zamówienia w terminie 14 dni. Natomiast w przypadku aktywacji oferty w późniejszym, ustalonym terminie prawo do odstąpienia w terminie 14 dni przysługuje. Abyśmy zatem mogli precyzyjnie odpowiedzieć na Twoje pytanie, konieczna jest weryfikacja warunków umowy. W tym celu, zapraszam do kontaktu z Centrum Abonenta lub przez skrzynkę doradca, zgodnie z info z mojej sygnatury.

Komentarz

• umowa

Witam,
              Kończy mi się umowa. Przekroczyłem już miesięczny termin wypowiedzenia, ale gdzieś z tyłu głowy kołacze mi się informacja, że w świetle obecnych przepisów czas wypowiedzenia umowy zawartej na czas nieokreślony również wynosi miesiąc. Prawda to, czy tu mają zastosowanie jakieś szczególne warunki?
              Z góry dzięki za info.

Komentarz

• napisał(a) borro Zobacz post
                Witam,
                Kończy mi się umowa. Przekroczyłem już miesięczny termin wypowiedzenia, ale gdzieś z tyłu głowy kołacze mi się informacja, że w świetle obecnych przepisów czas wypowiedzenia umowy zawartej na czas nieokreślony również wynosi miesiąc. Prawda to, czy tu mają zastosowanie jakieś szczególne warunki?
                Z góry dzięki za info.
                To zależy jak Ci piszę w Regulaminie
                Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

• Znaczy w jakimś ogólnym, czy tym na umowie? Umowa zawarta była w zeszłym roku, a zasady o których wspominam weszły chyba w tym. Czyli co? Mnie jeszcze obejmują stare?

Komentarz

• napisał(a) borro Zobacz post
                    Witam,
                    Z góry dzięki za info.
                    Tak, jeżeli minął już 30 dniowy okres wypowiedzenia, obowiązuje Cię miesięczny.

Przykład: Umowa obowiązuje do 31.10.2015, nie zdążyłeś złożyć rezygnacji do 01.10.2015, więc jeżeli rezygnacja wpłynie jeszcze z datą październikową to rozwiązanie umowy nastąpi 30.11.2015.
                    Ostatni raz edytowany przez Monika_nc+; 2015-11-04, 09:06. Powód: błąd edytorski
                    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post

Przykład: Umowa obowiązuje do 31.10.2015, nie zdążyłeś złożyć rezygnacji do 01.10.2015, więc jeżeli rezygnacja wpłynie jeszcze w październiku rozwiązanie umowy nastąpi 30.11.2015.
                      Bardzo dziękuje za informację. Muszę się wymiksować z tego układu, bowiem w kontaktach z nc+ miewam zachwiania tożsamości rasowej. Coraz częściej czuję się jak dojna krowa, od której wymaga się coraz większego udoju, a jednocześnie żłób napełnia się jej coraz marniejszą paszą.

Komentarz

• napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post

Przykład: Umowa obowiązuje do 31.10.2015, nie zdążyłeś złożyć rezygnacji do 01.10.2015, więc jeżeli rezygnacja wpłynie jeszcze w październiku rozwiązanie umowy nastąpi 30.11.2015.
                        Zauważmy, że ten post był napisany w listopadzie 2015r. to jakim cudem po nim wypowiedzenie mogłoby wpłynąć jeszcze w paździeniku (w poście określono czasem przyszłym) i jej rozwiązanie miałoby nastąpić 30.11.2015r.? Takie rzeczy tylko w ... nc+.
                        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Może dlatego, że podkreśliłeś nie tę część wypowiedzi, którą należało. Tak będzie lepiej:
                          napisał(a) dizmar Zobacz post

Komentarz

• @dizmar, Damianowi chodziło o to, że jeżeli jeszcze wpłynie do nas pismo z datą październikową, to wówczas rozwiążemy umowę na koniec listopada. Niektóre rezygnacje z października jeszcze do nas fizycznie nie dotarły więc jest to możliwe, o ile Abonent taki dokument złożył. Analogicznie, jeżeli wypowiedzenie wpłynie z datą listopadową, to wówczas umowa zostanie rozwiązana ze skutkiem na koniec grudnia 2015 r.

Użyty przez Damiana splot słów może faktycznie nie jest dobrany najlepiej.

Dziękuję za celną uwagę. Post Damiana nieco zmodyfikowałam.

Komentarz

• napisał(a) Monika_nc+ Zobacz post
                              @dizmar, Damianowi chodziło o to, że jeżeli jeszcze wpłynie do nas pismo z datą październikową, to wówczas rozwiążemy umowę na koniec listopada...
                              Przecież wielokrotnie podkreślano na tym forum, że liczy się data wpływu do nc+ a nie data wysłania pisma. Czyżby teraz w nc+ liczyła się data stempla pocztowego jak to do tej pory jest stosowane jedynie przez US , ZUS i inne niektóre państwowe urzędy? Jeżeli rzeczywiście liczy się data wysyłki a nie data dotarcia to wielki plus dla nc+. Poważnie byłaby to normalność.
                              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Dzień dobry,
                                Z nc+ umowa skończyła mi się 31.10., po tym czasie został mi wystawiony rachunek na astronomiczną kwotę 190 zł. Dowiedziałem się, że jeśli teraz złożę rezygnację, to będę musiał to 190 zł płacić za ten i następny miesiąc. Czy jest jakieś rozwiązanie z tej sytuacji?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+