Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Faktury papierowe w NC+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Faktury papierowe w NC+

Czy po starcie NC+ w dalszym ciagu faktury beda wysylane w formie papierowej ?
    C+ Sport & Film

@Fixxxer,

jeżeli dotychczas otrzymywałeś faktury papierowe, to po migracji do nc+, nie ulegnie to zmianie.

Komentarz

Tak otrzymywalem papierowe ale teraz jestem na starej umowie N, nie migrowalem do NC+ wiec nadal bede otrzymywal fakturke listownie?
      C+ Sport & Film

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
        @Fixxxer,

jeżeli dotychczas otrzymywałeś faktury papierowe, to po migracji do nc+, nie ulegnie to zmianie.
        Dotychczas, w n-ce, otrzymywałem je bez żadnych dodatkowych opłat za ich wystawienie i wysłanie. Czy tak samo będzie w nc+?
        USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Nie sądzę abyśmy zaczęli naliczać opłaty ale nie jestem co do tego w 100% pewny. Postaram się zatem upewnić i dopiero wówczas udzielę odpowiedzi.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
            Nie sądzę abyśmy zaczęli naliczać opłaty ale nie jestem co do tego w 100% pewny. Postaram się zatem upewnić i dopiero wówczas udzielę odpowiedzi.
            Też mam taką nadzieję, ale regulamin nc+ jest generalnie znacznie mniej korzystny dla abonentów niż regulamin n-ki.

Co do faktur papierowych, to jest w nim zapis:

"Opłata za przesłanie, na wniosek Abonenta, papierowej formy Dokumentu Płatniczego otrzymywanego przez Abonenta w formie elektronicznej" - 5 zł.
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Za wystawianie faktur też powinni pobierać po 5 zł.

Komentarz

a ja się cały czas zastanawiam po co wam faktura papierowa...

Komentarz

Ale ja nie dostaje E Faktury na Email tylko na dekoder. Jakos inni operatorzy normalnie wysylaja faktury a tu uszczesliwiaja na sile,w dodatku co miesiac musialbym wypaleniac blankiet. Watpliwa to dla mnie wygoda, takze chce nadal otrzymywac normalny rachunek.
                  C+ Sport & Film

Komentarz

napisał(a) connor Zobacz post
                    a ja się cały czas zastanawiam po co wam faktura papierowa...
                    Nie sądź, że 38 milionów Polaków wszystko robi tak jak Ty.
                    A papierowa faktura jest po to aby ją wziąć do ręki iść na pocztę i zapłacić. A jak będziesz miał 80 lat to Twoje wnuczki też się z Ciebie będą śmiały.
                    Kolego, bez urazy.
                    Ostatni raz edytowany przez Leon; 2013-04-10, 22:51.

Komentarz

ok, ok
                      tylko ja nie lubię jak mi przychodzi do skrzynki cała masa papierów z którymi później nie wiem co robić, bo przecież na śmietnik swoich faktur nie wyrzucę

a od początku roku żadnej faktury nie zapłaciłem na poczcie, teraz tylko przez internet (w banku zapisałem coś a'la książkę adresową i wysyłam bez wpisywania co miesiąc danych), albo bezpośrednio w punkcie (opłata typu ubezpieczenie)

można enkę poprosić o wysłanie wypełnionych druczków do domu,
                      wtedy tylko trzeba wypisać kwotę wpłaty i można spokojnie udać się na pocztę dokonać wpłaty

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                        Dotychczas, w n-ce, otrzymywałem je bez żadnych dodatkowych opłat za ich wystawienie i wysłanie. Czy tak samo będzie w nc+?
                        Na twoje żądanie musi usługodawca przesłać faktury i nie może pobierać za to opłaty . KC rozwiązuje wszelkie tu kwestie .

Komentarz

Dokładnie, ale na pewno będą utrudniać. Tak samo jak wypłata za pracę, żadnych niedomówień a spróbuj w zakładzie powiedzieć, że nie masz konta.

Komentarz

Nie koniecznie bo np. sieci komorkowe teraz z automatu wysylaja e-faktury a jesli chcesz nadal otrzymywac ja listownie to 5zl.

Zgadzam sie z Leonem, po to sa faktury ze zbieram je do "kupy" i ide zaplacic wszytkie na raz, nie wyobrazam sobie wypelniac kazdej z osobna tylko dlatego ze ktos uwaza ze efaktura ma zbawienny wplyw na srodowisko..
                            C+ Sport & Film

Komentarz

napisał(a) fegura Zobacz post
                              Na twoje żądanie musi usługodawca przesłać faktury i nie może pobierać za to opłaty . KC rozwiązuje wszelkie tu kwestie .
                              Fikcja, bo firmy najczęściej robią tak ,że dają np 2zł upust od opłaty abonamentowej za to ,że masz u nich fakturę elektroniczną .De facto ci co mają papierówki płacą te 2zł za fakturę.

napisał(a) Leon Zobacz post
                              ......a spróbuj w zakładzie powiedzieć, że nie masz konta.
                              No widzisz a u mnie odwrotnie spróbuj powiedzieć żeby ci na konto wpłacali wypłatę .

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+