Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kara za niezwrócony dekoder

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Kara za niezwrócony dekoder

  Rozwiązałam umowę z NC+ .Byłam przekonana,że dekoder, pilot i karta to moja własność, więc potraktowałam to jako elektrośmieci wyrzucając je gdzie należy .(Sprzyjał temu pośpiech związany w przeprowadzka za granicę..).Po jakimś czasie otrzymałam pismo z NC+ z nakazem zapłacenia 100 zł tytułem nieterminowego zwrotu sprzętu. Przeczytałam więc regulamin i po ustaleniu kwoty kary za nieoddany sprzęt wysłałam do NC+ 680 zł . Po kilku dniach po zalogowaniu się na "moje NC+ stwierdziłam ,że z 680 zł zabrali 100 zł a pozostałe 580 widnieje jako nadpłata.Według księgowości NC+ ,gdy nie zwraca się sprzętu to najpierw mamy przekroczenie ostatecznego terminu zwrotu, więc najpierw należy płacić za opóźnienie a potem za brak zwrotu."Takie są przepisy" rzekła panienka bez doprecyzowania gdzie w regulaminie taki zapis jest.
  Wykładnia bliżej nie określonych "przepisów" jest po prostu idiotyczna więc proszę forumowiczów / doradcę NC+/ o rozstrzygniecie spornej kwestii ze wskazaniem konkretnego punktu w regulaminie świadczenia usług. Jesli nie chcę zwracać sprzętu dzierżawionego od NC+ to też się spóźniam?

 • #2
  aga1986, jeżeli nie zwrócisz sprzętu w 14 dni po rozwiązaniu umowy naliczana jest kara 100zł. Kwotę tą należny wpłacić i zwrócić sprzęt. Jeżeli nie zwrócisz sprzętu naliczana jest opłata za brak zwrotu, nie odbywa się to jednak 15 dnia po rozwiązaniu umowy. Dlatego Twoja wpłata 680zł została tak rozliczona, gdy pojawi się rozliczenie za sprzęt saldo wyniesie 0zł.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+