Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypowiedzenie umowy przed upływem 14 dni

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Wypowiedzenie umowy przed upływem 14 dni

  Witam,

  Przedłużyłem istniejącą umowę z NC+, jednak moja sytuacja drastycznie się zmieniła i musiałem anulować przedłużenie w okresie regulaminowym do 14 dni.
  Zadzwoniłem do punktu obsługi i poinformowałem że muszę anulować tą umowę i że nie chcę mieć więcej telewizji od NC+- powiedziano mi że musi być wysłany list informujący oficjalnie o rozwiązaniu umowy - Wysłany został list polecony 12 dnia od momentu przedłużenia i myślałem że temat jest załatwiony.
  Telewizja jednak nadal działała - zadzwoniłem do centrum i dowiedziałem się że mój lis został odczytany jako rozwiązanie umowy kończącej się w 2020 roku !!!
  Powiedzieli mi że z rozmów jakie z nimi przeprowadziłem niejednoznacznie wynika że chce odejść od umowy w okresie ochronnym....
  Na ten moment czuję że robią ze mnie głupka i próbują wmówić że 2 lata przed upływem umowy ja wysyłam wypowiedzenie a nie korzystam z prawa 14 dni od odstąpienia umowy - tak to odczytali .
  Proszę o pomoc w rozwiązaniu tematu

 • #2
  Jeżeli w wypowiedzeniu zawarłeś informację że rozwiazujesz umowę korzystając z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni i zostało to nieprawidłowo wprowadzone prześlij kopie wypowiedzenia i opisz sytuacje przez moje.ncplus.pl

  W sytuacji gdy zawarłeś umowę w punkcie nc+ bądź złożyłes wypowiedzenie umowy wraz z końcem jej obowiązywania, umowa ulegnie rozwiązaniu w 1 dniu okresu nieoznaczonego.

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+