Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koniec umowy rezygnacja itp

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• koniec umowy rezygnacja itp

Witam niedługo kończy mi się umowa co muszę zrobić aby całkowicie zrezygnować z nc+ ?

Aby rozwiązać umowę wyślij na adres operatora nc+ wypowiedzenie listem poleconym lub zostaw taki wniosek w Salonach nc+. Ponadto, rezygnację można złożyć także w Punkcie Serwisowym oraz Dystrybucyjnym. Najbliższe punkty znajdziesz tutaj http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aut...punkty-nc-plus

Adres do wysyłki rezygnacji z umowy to:

ITI Neovision S.A.
    02-100 Warszawa
    skr. pocztowa 8

Wypowiedzenie powinno zawierać:

- imię i nazwisko Abonenta,
    - numer Abonenta którego dotyczy wypowiedzenie,
    - oświadczenie Abonenta o chęci rezygnacji z usług nc+,
    - data z którą Abonent chce zakończyć umowę,
    - odręczny podpis Abonenta.

Komentarz

Ile czasu przed końcem umowy muszę to zrobić ? Czy ewentualnie już teraz mogę to zrobić chociaż umowa chyba jakoś po wakacjach się kończy ? Czy sprzęt muszę oddać czy jak ? Dodam że za turbodekoder itp było sporo płacone nie jakieś tam grosze

Komentarz

30 dni wczesniej. mozesz teraz. sprzet jak jest na wlasnosc zostawiasz, jak dzierzawiony to oddajesz po umowie. masz na to 14 dni po zakonczeniu

Komentarz

napisał(a) zuczek16 Zobacz post
          Ile czasu przed końcem umowy muszę to zrobić ? Czy ewentualnie już teraz mogę to zrobić chociaż umowa chyba jakoś po wakacjach się kończy ? Czy sprzęt muszę oddać czy jak ? Dodam że za turbodekoder itp było sporo płacone nie jakieś tam grosze
          Najpóźniej 30 dni przed końcem umowy, można już, dekoder do 14 dni od końca umowy.

P.S
          Kwota twoich rachunków czy dużo czy grosze naprawdę nie wpływa na czas i rodzaj wypowiedzenia, a tylko że dałeś się zrobić w ch......j .
          Ostatni raz edytowany przez zółek; 2018-06-28, 15:03.
          NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
          Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

zuczek16 udaj się do salonu lub zadzwoń na infolinie, dowiesz się czy będzie konieczność zwrotu sprzętu.

Czas na zdanie sprzętu jest liczony od daty rozwiązania się umowy, a nie od daty złożenia wypowiedzenia i wynosi do 14 dni.

Rezygnacje możesz złożyć w dowolnym momencie, nie później niż 30 dni przed końcem umowy, w przypadku przesłania go listem poleconym należy wysłać je około 5 dni wcześniej aby zdarzyło dojść.

Komentarz

Ale mi nie chodzi że duże rachunki tylko ze za turbodekoder płaciliśmy sporo ale rozmawiałem z domownikami i mówili że turbodekoder był brany na własność więc chyba go nie muszę zwracać ?

Komentarz

Najlepiej zadzwoń 22 310 47 47 i dowiesz się czy sprzęt jest twoją własnościa.

Komentarz

Ale mi nie chodzi że duże rachunki tylko ze za turbodekoder płaciliśmy sporo ale rozmawiałem z domownikami i mówili że turbodekoder był brany na własność więc chyba go nie muszę zwracać ?
                  to ile zapłaciłeś za turbo?

Komentarz

Koszt aktywacji dekodera był od 99 zł do 199 zł.

Komentarz

wiem jakie były koszty aktywacji, pytam ile zapłacił zuczek16 bo twierdzi że sporo

Komentarz

O ile mnie pamięć nie myli, Turbodekory nigdy nie były oferowane do sprzedaży. Zapewne masz na myśli, że zapłaciłeś sporą opłatę aktywacyjną. Nie ma ona nic wspólnego z przeniesieniem na abonenta własności sprzętu.

Zresztą po co miałby ktoś chcieć kupować go na własność, skoro bez aktywnej, sparowanej z nim, karty nc+ dekoder ten nie odbiera żadnych kanałów, a w trakcie umowy n-ka nie pobierała za niego żadnych miesięcznych opłat za wynajem?
                        Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2018-06-30, 14:33.
                        USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

fan HDTV Wysokie opłaty aktywacyjne były po to by nie płacić miesięcznego najmu. Płaciłeś za udostępnienie Ci sprzętu, tak jakby opłata za najem z góry.

zuczek16 Szczegółowo sprawdziłem tą kwestie i sprawa ma się następująco:

Jeśli posiadasz dekoder BOX+ (ADB 5800S) lub PVR BOX+ (ADB 5800SX) nie musisz go zwracać.

W pozostałych przypadkach:

Przygotuj swój dekoder do zwrotu. Spakuj kartę, dekoder, pilot oraz zasilacz.
                          Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-06-30, 15:29.

Komentarz

Trudno porównywać płaconą co miesiąc opłatę za najem dekodera z jednorazową opłatą aktywacyjną. W przypadku wieloletniej umowy miesięcznie obciążenie z tytułu tej aktywacji wychodzi zupełnie symboliczne. I tak choć za swój turbodekoder płaciłem 99,00 zł w połowie października 2009, to skoro używam go już ponad 104 miesięce miesięcznie wychodzi mi poniżej 1 zł.
                            Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2018-06-30, 16:00.
                            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

No tak, ale to był plus telewizji n. Płaciłeś raz za udostępnienie i tyle, w nc+ placisz za udostepnienie raz i potem co miesiac. Jednak jak mial sprzet z czasow n to miesieczna go juz nie obowiązywała.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+