Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycja przejścia na "umowę o czasie nieokreślonym"

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Propozycja przejścia na "umowę o czasie nieokreślonym"

Witam.

W związku ze zbliżającym się końcem umowy, konsultant zaproponował mi przejście na umowę na czas nieokreślony. Według niego, mógłbym taką umowę rozwiązać z końcem każdego miesiąca. Spotkał się ktoś z Was z podobną praktyką ?

Mirek81
    jest to praktyka stosowana wśród Abonentów. Po przejściu umowy na czas nieoznaczony, w każdej chwili możesz wybrać nową ofertę, aktywować ją i przejść ponownie na zobowiązanie np. 18 miesięczne.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Też dostałem taką propozycję aby wycofać rezygnację i zamiast podwyzki mojego abonamentu o 8 zł na co się nie zgodziłem zapłacę o 4 zł więcej ale bez żadnej umowy
      Czy ktoś słyszał o użytkowaniu telewizji bez umowy jak z gwarancją tej ceny ?

Komentarz

ralph007
        nie jest to opłata gwarantowana. Aby sprawdzić do kiedy opłata obowiązuje skontaktuj się z nami zgodnie z moją sygnaturą. Konieczna jest weryfikacja konta abonenckiego.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+