Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rezygnacja z nc+ umowa na czas nieokreślony

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Rezygnacja z nc+ umowa na czas nieokreślony

Witam serdecznie.

Mam już dość długo nc+ i podpisywałem dotychczas same umowy terminowe na 24- miesiące. Ostatnią taką umową z nc+ podpisałem latem 2015 roku, a więc umowa terminowa trwała chyba do sierpnia/września 2017 i przeszła na czas nieokreślony czy jak to tam się nazywa profesjonalnie.

Teraz chciałbym zrezygnować z nc+ bo przeprowadzam się, a w nowym lokum już mam kablowy net i telewizję i po prostu nie potrzebuje już nc+.
    Chciałbym złożyć wypowiedzenie ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, bo na każdym forum inaczej opisują.

Jak to wygląda kosztowo wszystko i co muszę zrobić, kiedy co i jak oddać dekodery, ile to będzie trwało itp.

Bardzo proszę o wytłumaczenie.

Serdecznie pozdrawiam.

mczarny99
    W celu złożenia wypowiedzenia umowy proszę udać się do dowolnego Punktu Dystrybucyjnego, Serwisowego lub Centrum nc+ (lista Punktów dostępna jest na stronie internetowej http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic) lub wysłać pismo na adres Biura Obsługi Klienta:
    ITI Neovision S.A.
    skrytka pocztowa nr 8
    02-100 Warszawa

Dla umowy na czasie nieoznaczonym obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia. Jeżeli pismo rezygnacyjne wpłynie w bieżącym miesiącu to umowa zostanie rozwiązana 28 lutego 2018r. Po rozwiązaniu umowy należy dokonać zwrotu wypożyczonego sprzętu w Punkcie Serwisowym lub Centrum nc+ w terminie nieprzekraczającym 14 dni od daty zakończenia umowy. Lista Punktów znajduje się pod adresem: http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aut...punkty-nc-plus
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+