Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemy z 4K ULTRABOX+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problemy z 4K ULTRABOX+

Witam,

Jestem w trakcie kupna nowego telewizora 4K, chciałem więc wymienić swój dekoder na ultraboxa niestety szczęka mi opadła gdy w punkcie NC dowiedziałem się że nie ma takiej możliwości abym dostał taki dekoder bo MI NIE PRZYSŁUGUJĘ.... jestem klientem od samego początku, płacę miesięczny abonament 179zł i mi nie przysługuje żaden dekoder....
    Rozumiem że w tej sytuacji jedyną możliwością jest rozwiązanie umowy i podpisanie nowej na żonę ?

Możesz drugą umowę na siebie brać.Ja mam jedną na wypowiedzeniu bo też nie chcieli dekoderów wymienić więc wziąłem drugą także na siebie i jako nowy klient dostałem wszystkie bonusy jakie przysługują .

Komentarz

matthiass
      skonstatuj się z nami zgodnie z moja sygnaturą. Konieczna jest weryfikacji konta abonenckiego. Dopytam jeszcze czy masz na swojej obecnej umowie Multiroom?
      Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-12-19, 10:31.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Tak, na dwa urządzenia. Chciałem wymienić WIFI PREMIUM BOX na 4K ULTRABOX i wziąć dodatkowy trzeci multiroom

Komentarz

hmmm... dziwne, ponieważ do mnie dzwonił dwa razy konsultant i usilnie namawiał na 4K... odmówiłem bo jak dla mnie - a tv 4K 65" mam już ponad 3 lata - te całe 4K to kicha albo jestem ślepy (na 65 calach różnica jest znikoma, w zasadzie pomijalna); zresztą podobne zdanie miałem w kwestii 3D... i dzisiaj to nisza;
          więc się ciesz że nie będziesz przepłacał
          p.s. też mam multiroom
          Ostatni raz edytowany przez zbysiu; 2017-12-19, 16:05.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+