Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualny cennik , regulamin?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Aktualny cennik , regulamin?

Witam zamówiłem pakiet start+ z CANAL+ z opłata 79,99zł. Dostałem na maila umowę w której nie ma określonej kwoty do zapłaty. Gdzie ona się znajduje?

Opłat wyszczególniona jest w warunkach promocji z jakiej skorzystałeś. Sprawdź w moje.ncplus.pl. Powinieneś mieć tam dostępne dokumenty.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

W przesłanej umowie o świadczenie usług, w sekcji "Dane sprzętu i kontraktu" powinieneś mieć informację zawierającą nazwę oferty promocyjnej. Następnie musisz odszukać na stronie ncplus plik z warunkami danej promocji.

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
        Opłat wyszczególniona jest w warunkach promocji z jakiej skorzystałeś. Sprawdź w moje.ncplus.pl. Powinieneś mieć tam dostępne dokumenty.
        Czyli w umowie nie ma informacji o wysokości opłat? Wydaje mi się ,że mam jakąś nieaktualna wersję umowy. Wszędzie wspominany jest Cennik i warunki promocji z 22.12.2014r w których nie ma mojej promocji.
        Na stronie znalazłem takie warunki http://ncplus.pl/~/media/ncplus/doku...r_07112017.pdf.
        Czy może Pan potwierdzić ,że to są warunki do promocji Start + z Canal + ?

Komentarz

Alf131 skontaktuj się z nami proszę zgodnie z moją sygnaturą. Postaramy się pomóc.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+