Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

moje nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• moje nc+

Sprawa jest dosyc prosta , jak podpisalem umowe nie podawalem PESEL bo akurat nie mialem pod reka a ze nie wymagany to sprawe zostawilem. Dzis pasowalo by sie zalogowac na moje nc+ zeby miec dostep do opcji no i trzeba dopisac tenze PESEL do umowy. Przez telefon tego nie mozna zrobic nalezy wyslac list lub emaila , jak dobrze pamietam jako zalacznik nalezy miec list z prosba o dodanie tego numeru. Nie znam emaila, a raczej nie jestem pewnien ktory to byl, lub jesli ktos zna inny sposob na ogarniecie tematu bede wdzieczny. Z gory dziekuje za pomoc z adresem email.

Idź do dowolnego punktu i zaktualizuj swoje dane

Komentarz

@chacal,
      konieczna jest Twoja wizyta w Punkcie Sprzedaży i Serwisu. Przedstawiciel doda numer Pesel do Twojego kontraktu, co umożliwi rejestracje serwisie mojencplus.pl.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

No tak, oczywista dla mnie rzecz ktorej nie uwzglednilem i za co przepraszam to ........ nie mieszkam w Polsce. Wiec do punktu nie pojde i niestety nie widze szans na urlop wczesniej niz wakacje.

Komentarz

@chacal,
          w takim razie, konieczne jest abyś na adres korespondencyjny Biura Obsługi Klienta:
          ITI Neovision S.A.
          skrytka pocztowa nr 8
          02-100 Warszawa.
          wysłał pismo z prośbą o dodanie numeru PESEL do kontraktu. Koniczne abyś zawarł datę, numer Abonenta, nr PESEL oraz odręczny podpis. Po wprowadzeniu numeru na konto będziedz mógł się logować w serwisie.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+