Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Universal Channel

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Wczoraj dzwonili do mnie z obsługi klienta ale niczym mnie nie zaciekawili a teraz w CP jest 7 miesięcy za darmo więc kusząca propozycja u konkurencji.

Komentarz

Wypowiedzenie złożone 30.11.2017, a zatem rozwiązanie umowy zgodnie z Regulaminem następuje 30.11.2017, a karta nadal przepuszcza uprawnienia. No i jak tu nie lubić NC+

Komentarz

Masz miesięczny okres wypowiedzenia więc umowa będzie rozwiązana z dniem 31.12.2017 do tego czasu będą uprawienie na karcie

Komentarz

napisał(a) paulina3040 Zobacz post
          Masz miesięczny okres wypowiedzenia więc umowa będzie rozwiązana z dniem 31.12.2017 do tego czasu będą uprawienie na karcie
          A skąd w tym konkretnym przypadku wzięłaś ten miesięczny okres wypowiedzenia ? Proszę o wskazanie konkretnego przepisu w Regulaminie.

Komentarz

Gdzie byś nie rozwiązywał umowy to w każdej firmie obowiązuje okres wypowiedzenia bez względu na usługę oferowaną w umowie.

Komentarz

Przy takich argumentach po prostu ręce opadają....

Komentarz

Wpisz sobie w google regulamin umów w nc+ i tam pojawi się strona z plikiem pdf regulamin świadczenia usług i to będzie 6 strona 4 punkt. Chciałem skopiować ale pojawia mi się błąd empty respone tu na poście
                Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-12-11, 11:53.

Komentarz

Również chciałem skopiować Regulamin, ale mam ten sam problem co Ty tzn. pojawia się błąd "empty (...) , dlatego napiszę pokrótce.
                  Ten przepis, na który się powołujesz to jest ogólna regulacja, która odnosi się do rozwiązania umowy w trybie zwykłym.
                  W tym konkretnym przypadku, o którym tutaj piszeszmy (tzn. w przypadku zmiany oferty programowej) ten przepis, o którym Ty piszesz nie ma zastosowania. Zastosowanie w tym przypadku będą miały regulacje zawarte na 4 stronie Regulaminu (ust. 15 i 16), z których wynika, że:

1) abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia,
                  2) rozwiązanie umowy następuje ze skutkiem na koniec miesiąca, w którym abonent złożył pisemne oświadczenie o rozwiązaniu umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Komentarz

Ja tylko pisałem, że w każdej firmie jest okres wypowiedzenia a o szczegóły to trzeba przejrzeć regulamin. Ale przynajmniej już wiesz co i jak

Komentarz

Luki555 - intencją mojego dzisiejszego porannego wpisu było jedynie zasygnalizowanie, że pomimo że umowa w moim przypadku skutecznie uległa rozwiązaniu z końcem listopada to NC+ nadal mi umożliwia korzystanie z usługi.
                      Uznałem po prostu, że może się komuś taka informacja przydać, bo NC+ niestety wprowadza w błąd niektórych abonentów i nawet tym, którzy w listopadzie złożyli wypowiedzenie wysyła SMS-y i e-maile, że umowa ulegnie rozwiązaniu z końcem grudnia br., co w świetle przytoczonych powyżej regulacji jest nieprawdą.
                      Jestem prawnikiem, który w codziennej pracy analizuje różne przepisy i regulaminy i zapisy Regulaminu świadczenia usług NC+ są jednoznaczne w tym zakresie.

Komentarz

Kanał jest zagwarantowany do końca grudnia więc do tego czasu będziesz odbierał nadal uprawnienia. Bynajmniej ja otrzymałam taką informację

Komentarz

napisał(a) paulina3040 Zobacz post
                          Kanał jest zagwarantowany do końca grudnia więc do tego czasu będziesz odbierał nadal uprawnienia. Bynajmniej ja otrzymałam takš informację
                          ​i taka jest prawda ja po złożeniu wypowiedzenia 30.11 w punkcie nc+ też otrzymałem takš informację-kanał UC do końca roku umowa do końca roku
                          Ostatni raz edytowany przez scieslak; 2017-12-12, 11:06. Powód: literówka

Komentarz

a jak jest z oddaniem sprzetu jest jakis termin w tym przypadku ?

Komentarz

14 dni od zakonczenia umowy masz na oddanie sprzetu do APS

Komentarz

Informacja dla wszystkich "znawców Regulaminu i tzw. ekspertów".
                                Złożona przeze mnie reklamacja została rozpatrzona pozytywnie - potwierdzono, że złożenie przeze mnie wypowiedzenia 30.11.2017 powinno - zgodnie z Regulaminem świadczenia usług - skutkować rozwiązaniem umowy z końcem listopada br. Niemniej jednak uznano, że z uwagi na okoliczność, że reklamacja została rozpatrzona 12 grudnia, a zatem miałbym tylko 2 dni na zwrot sprzętu (do 14.12.2017), umowa na zasadzie wyjątku ulegnie rozwiązaniu 31.12.2017 przy czym opłata abonamentowa za grudzień nie zostanie pobrana. Zwrot sprzętu powinien nastąpić do 14.01.2018. Oczywiście w przypadku podtrzymywania woli rozwiązania umowy z dniem 30.11.2017 moja prośba zostałaby uwzględniona, niemniej jednak zwrot sprzętu musiałby nastąpić do 14.12.2017, żeby nie narażać się na naliczenie kary z powodu opóźnienia w zwrocie dekodera z kartą. Uznałem, że nie ma sensu się spieszyć, skoro i tak opłata za grudzień została zrabatowana.

Zatem okoliczność, że kanał Universal Chanel HD nadaje do końca grudnia 2017 r. nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia ponieważ liczy się wyłącznie data złożenia wypowiedzenia.
                                W tej sytuacji nic nie pozostaje jak tylko podziękować NC+ za prezent świąteczny w postaci możliwości korzystania przez miesiąc z pakietu Superpremium+ bez opłat i zaoszczędzić z tego tytułu kwotę 114,99 zł.
                                Ostatni raz edytowany przez Marcin_M; 2017-12-13, 10:26.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+