Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Universal Channel

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Universal Channel

Witam,
    Kiedy platforma nc+ zamierza poinformować klientów o wycofaniu kanału z oferty? Zamierzam rozwiązać umowę a nc+ milczy ....

Pozdrawiam
    Marcin

Obecnie nie jest nic w tym temacie wiadome, jednakże gdyby taka sytuacja miala miejsce rozwiązywać umowę będzie można od 1 grudnia.

Komentarz

To było by dobrze, jak by można rozwiązać umowe, ja mam do maja 2018 roku, ale dzisiaj dzwonili z Plusa jako ze mam tam telefon zaproponowali mi TV 55 cala UHD z dekoderem PC za 110 zł łącznie, teraz za nc+ płacę 160 zl i bez TV, chyba ze na Swięta nc+ coś zaproponuje z TV w co wątpię.

Komentarz

Drodzi,
        Obecnie analizujemy prawne aspekty przesłanej nam informacji. W ustawowym terminie poinformujemy o wpływie wycofania kanału na Państwa umowy.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

U mnie w warunkach świadczenia umowa sprzed roku, przy każdym kanale wyszczególnionym w pakiecie jest (1)

Komentarz

napisał(a) marcin881 Zobacz post
            U mnie w warunkach świadczenia umowa sprzed roku, przy każdym kanale wyszczególnionym w pakiecie jest (1)
            Kanały świadczone na podstawie Regulaminu rozdział V, ust. 1 tj. promocyjnie, udostępnienie i wycofanie takiego kanału nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany umowy.

Komentarz

A u mnie w umowie przy pozycji Universal Channel HD nie ma żadnej (1) , więc co będzie ?

Komentarz

Wiec tak jak i Ty i ja mamy gwarancje ze bedzie mozna wyslac wypowiedzenie w zwiazku z wycofaniem kanalu gwarantowanego . Ja podpisywalem NOWA umowe w grudniu 2017 , ale NC+ juz szuka z prawnikami szczegolow i kruczkow by NIE DAC mozliwosci ucieczki, fakt ze to NADAWCA kanalu rezygnuje z nadawania tegoż kanalu w PL wiec jakby NC+ nie jest temu winne , wiec mysle ze tak wykombinuja by nie mozna zerwac umowy z tego powodu !!

Komentarz

Obawiam się , że zamiast Universal Channel wsadzą inne g...o , tak jak było z Polsat Sport News i Super Polsat i bezczelnie będą twierdzić , że to jest ten sam program.

Komentarz

Pani Aleksandro - czy nc+ rozpatrzyła już prawne aspekty usunięcia kanału z oferty? Proszę o stanowisko!
                    Pozdrawiam
                    Marcin

Komentarz

abraxas (1) kanał niegwarantowny = nie ma podstaw do wypowiedzenia

Komentarz

A ja mam ten kanał jako gwarantowany także można jeżeli będzie wycofany zerwać umowę.

Komentarz

do 30 listopada musza podac oficjalne stanowisko kazdemu klientowi ktory ma w umowie ten kanal jako GWARANTOWANY !!!

Komentarz

Już oficjalnie na czacie konsultanci potwierdzają, że jeżeli macie w swoich pakietach ten kanał jako GWARANTOWANY możecie złożyć wypowiedzenie i dnia 31.12.2017 wasza umowa z NC+ zostaje wygasła. Ja mam pakiet Superpremium + i mogę zerwać umowę bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Komentarz

Nie wszyscy mają ten kanał jako gwarantowany i przy obecnych pakietach też nie jest.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+