Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opcja dodatkowa, a wypowiedzenie umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Opcja dodatkowa, a wypowiedzenie umowy

Pytanie jest następujące. Czy w przypadku, gdy wypowiedziałem umowę z końcem okresu minimalnego (koniec listopada) mogę aktywować opcję dodatkową za pośrednictwem konta ICA i co bardziej istotne jeśli mogę to czy to powoduje wycofanie wcześniej złożonego wypowiedzenia??
    Zależy mi na tym, aby wypowiedzenie pozostało ważne, ale jednocześniej na okres do końca umowy chciałbym aktywować opcję Eleven Sports. Czy takie rozwiązanie jest możliwe?

@Kipcior,
    możesz aaktywować opcje Eleven Sports tylko do końca paxdziernika. Aktywacja w listopadzie nie bedzie możliwa. Zazaczam, że aktywacja opcji dostkowej nie wpływa na złożone wypowiedzenie, które nadal postaje wiążące i skutkuje na koniec listopada.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
      Pytanie jest następujące. Czy w przypadku, gdy wypowiedziałem umowę z końcem okresu minimalnego (koniec listopada) mogę aktywować opcję dodatkową za pośrednictwem konta ICA i co bardziej istotne jeśli mogę to czy to powoduje wycofanie wcześniej złożonego wypowiedzenia??
      Zależy mi na tym, aby wypowiedzenie pozostało ważne, ale jednocześniej na okres do końca umowy chciałbym aktywować opcję Eleven Sports. Czy takie rozwiązanie jest możliwe?
      Jeśli planujesz przedłużenie umowy to nie polecam włączania żadnych dodatkowych opcji.Każdy taki dodatek niekorzystnie wpływa na oferty przedłużenia umowy bo podnosi miesięczną cenę abonamentu co skutkuje droższymi proponowanymi ofertami.

Komentarz

Pablo, dzięki za poradę jednakże to ja ostatecznie decyduję na jaką ofertę się godzę więc nawet jesli z tego tytułu będą chcieli mi proponować droższe pakiety to po prostu się nie zgodzę. Suma sumarum łańcuchem nikt mnie nie trzyma. Póki co jednak czekam na tę nową ofertę, która w listopadzie ma wejść.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+