Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rezygnacja

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Rezygnacja

Witam.
    1 września 2017 roku z NC+ znika kanał Universal Channel HD.
    W związku z tym chciałbym rozwiązać umowę z platformą NC+. Kanał mam w gwarantowanych.
    Kiedy najlepiej wysłać wypowiedzenie? Już teraz z wyprzedzeniem 3miesięcznym, czy po 1 września?
    Bardzo proszę o odpowiedź.
    NC+
    Dekoder mediaBOX+
    Pakiet CANAL+ PLATINUM

Vampi,
    zostaliśmy poinformowani przez nadawcę kanału Universal Channel o planach wycofania kanału z polskiego rynku telewizyjnego. Obecnie analizujemy prawne aspekty przesłanej nam informacji. W ustawowym terminie poinformujemy o wpływie wycofania kanału na Państwa umowy.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Już gdzieś pisałam, prawne aspekty nas nie obchodzą, kto ma kanał gwarantowany w umowie ten ma prawo wypowiedzieć umowę bez kary umownej a nie robicie ludzi w balona

Komentarz

Witam,
        Czy nadawca kanału nadal planuje wycofać kanał z rynku?
        Kiedy nc+ poinformuje abonentów o wycofaniu kanału z oferty?
        Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-10-25, 12:35.

Komentarz

Drodzy,
          w chwili pojawiania się nowych informacji na ww. temat, niezwłocznie zamieszcze informacje na forum. Obecnie stanowisko nie uległo zmianie.
          Zapewniam, że w ustawowym terminie poinformujemy o wpływie wycofania kanału na Państwa umowy.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Mamy listopad, może już pojawiły się nowe informacje?

Komentarz

Proszę o informację - mamy listopad, co z kanałem (zostaje będzie wyłączony), Co z prawnymi aspektami Pani Aleksandro?? Już wiadomo?

Komentarz

Gadał dziad do obrazu a obraz do niego ani razu...
                Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

dizmar - tutaj to norma. Czekam na ich oficjalne stanowisko. Napiszę do UOKiK ;) Lekceważenie ....

Komentarz

napisał(a) Marcinex79 Zobacz post
                    dizmar - tutaj to norma...
                    Oczywiście, że lekceważenie abonentów to norma (u nich).
                    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

kanał kończy działalność 31 grudnia, więc zgodnie z prawem do 30 listopada mają czas na poinformowanie

Komentarz

Siedzą i myślą jak zrobić ludzi w bambuko, tak jak było w przypadku Polsat Sport News i Super Polsat.

Komentarz

W listopadzie konczy mi się umowa, płacę ok. 180 zł/m-c. Chciałem kontynuować dalej ale bez HBO i CANAL+. NIESTETY, OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE MA DLA MNIE TAKIEJ (PATRZ NIŻSZEJ) OFERTY. Pytanie: dlaczego?

Komentarz

Ehhh szkoda słów....!! Mają czas na wszystko a jak przyjdzie rozwiązanie umowy to będą naliczać swoje kary umowne!!

Komentarz

To można będzie rezygnować czy nie?
                              COMFORT+
                              Multi+
                              EXTRA+
                              HBO
                              Premium Sport &Film
                              CANAL+ VOD
                              netVOD+ konto podstawowe
                              NC+ GO internet
                              Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90