Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Data końca umowy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Data końca umowy

Witam, mam prośbę do konsultantów, czy istnieje możliwość sprawdzenia daty końca mojej umowy? Infolinia podała mi inną datę niż pani która dzwoniła z nową ofertą i teraz już nie wiem która data jest prawdziwa. I czy okres wypowiedzenia przy umowie terminowej to 1 miesiąc?

mogę sprawdzić ;p tak najpożniej na 30 dni przed końcem obowiązywania promocji musisz złożyć wypowiedzenie

Komentarz

@MiL999,
      potwierdzam, boundlesslydevoted ma rację , na maksymalnie 30 dni przed końcem umowy musisz złożyć wypowiedzenie.

Komentarz

Dziękuję, a czy mógłbym się dowiedzieć kiedy ta umowa mi się kończy? Mój numer klienta to [ciach].
        Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-04-04, 10:57.

Komentarz

Dziękuję, tak mi się wydawało, a skąd wiesz?

Komentarz

napisał(a) MiL999 Zobacz post
            Dziękuję, tak mi się wydawało, a skąd wiesz?
            to już moja tajemnica

Komentarz

MiL999
              skontaktuj się z nami zgodnie z moją sygnaturą. Potwierdzimy datę końca umowy.

Komentarz

Żeby nie zaśmiecać zadam jeszcze jedno pytanie tutaj. W tym miesiącu kończy mi się umowa ale przez przypadek zapłaciłem abonament 2 razy i mam nadpłatę. Czy NC+ odda mi tą kwotę?

Komentarz

MiL999
                  tak, środki zostaną zwrócone. Konieczny jest Twój kontakt z Infolinią, w celu przekazania na jaki numer konta środki mają być zwrócone.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+