Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wypowiedzenie umowy brak dostepu do Moje nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wypowiedzenie umowy brak dostepu do Moje nc+

Złożyłem rezygnacje z umowy i odłączyłem sprzęt od instalacji teraz nie mogę się zalogować do Moje nc+.
    W jaki sposób zobaczę płastność za ostatni okres ?

w przypadku zmian na koncie zdarza sie nieraz taka sytuacja, wtedy trzeba zresetowac haslo
    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2017-03-04, 13:03.

Komentarz

ja rowniez nie moge zalogowac sie do ICA wyskakuje ze nie mam dostepu na tym serwerze

Komentarz

firefighter,
        zarejestrowanie wypowiedzenia na koncie abonenckim nie blokuje możliwości logowania do moje nc+. Jaki dokładnie komunikat pojawia się przy próbie logowania?

@czorny154,
        wykonaj logowanie raz jeszcze. W weekend obserwowaliśmy problemy z poprawnych działaniem serwisu. Przepraszam za niedogodności.
        Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-03-06, 11:40.

Komentarz

Podepnę się pod temat. Chciałem zalogować się na swoje konto do ICA starym sposobem po peselu, brak mozliwości - wymusiło na mnie założenie konta na e-mail. Nie przyszedł żaden mail potwierdzający. Nie mogę się teraz zalogować w ogóle - ani pesel ani mail. Rejestracja nowego konta nie działa (pokazuje błędny numer abonenta pomimo odcięcia od numeru cyferek po myślniku), odzyskanie hasła nie działa - nic nie przychodzi na maila, żaden link aktywacyjny, ani przypomnienie hasła. Folder spam sprawdzony. Czy tutaj na forum mogę uzyskać pomoc w tej sprawie? Dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem.
          Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Komentarz

@pistolet,
            spróbuj wykonać proces rejestracji konta na innej przeglądarce. Jeśli problem powróci konieczny jest Twój kontakt z Telefonicznym Centrum Abonenta (801 044 944 lub 22 310 47 47) i weryfikacja konta

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+