Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błąd przy podawaniu danych

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Błąd przy podawaniu danych

Witam serdecznie,
    ostatnio zamawiałem oferte nc+ i przy wpisywaniu danych popełniłem literówkę (w nazwie ulicy) niestety pomyłkę dostrzegłem już po otrzymaniu umowy mailem. Wyslałem od razu informacje na adres mailowy o takowej pomyłce ale obawiam się, że już jest za późno ponieważ dostałem potwierdzenie wysyłki na adres z błędem. Czy jest jakaś opcja żeby to poprawić? Czy np mogę wprowadzić korektę przy kurierze? Czy może się tym nieprzejmować?
    Pozdrawiam

Jeżeli się nie myle (upewnij sie na infolini działu sprzedaży) po podpisaniu umowy mogą takie dane zmienić. Natomiast pewna opcja to nie odebrać przesyłki, nie podpisać umowy i złożyć nowe zamówienie. Na poprawe nie ma już szans, jest umowa w przesyłce której nie zmienią zdalnie

Komentarz

Jak odbierzesz umowę wyślij e-mail. Poprawimy dane w systemie, na papierze będzie błąd. Nic nie poprawiaj przy kurierze.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+