Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Promocja " Piłka w prezencie" - brak piłki

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Promocja " Piłka w prezencie" - brak piłki

Witam,
    wczoraj odebrałem od kuriera zamówiony zestaw nc+ (zamówienie przez strone www). Przy składaniu zamówienia mogłem wybrać prezent w postaci piłki adidas Finale, więc wybrałem. W paczce, którą otrzymałem od kuriera piłki nie było. Zadzwoniłem dzisiaj na infolinie i Pan uprzejmie poinformował mnie, że on w systemie nie widzi takiej informacji, że miałem/mam otrzymać piłkę. Niby to tylko piłka, ale jak juz piszecie, że coś dajecie w prezencie to to dajcie. Czy ktoś miał podobny problem, lub korzystał z promocji z piłką? Przychodziła razem z zamówionym zestawem czy osobno? Pozdrawiam.

Proszę o kontakt w tej sprawie przez skrzynkę @doradca. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

Komentarz

napisał(a) Dawid_nc+ Zobacz post
      Proszę o kontakt w tej sprawie przez skrzynkę @doradca. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

email wysłany

Komentarz

minął ponad tydzień od podpisania umowy, a piłki dalej nie ma, mimo iż w e-mailach informowano mnie, ze kurier przyjedzie do mnie w tym tygodniu...

Komentarz

napisał(a) kosior Zobacz post
          minął ponad tydzień od podpisania umowy, a piłki dalej nie ma, mimo iż w e-mailach informowano mnie, ze kurier przyjedzie do mnie w tym tygodniu...
          Trzeci tydzień i dalej cisz. Piszę maile, na które dostaje odpowiedzi, żebym był cierpliwy i ktoś z działu promocji skontaktuje się ze mną. Niestet, tego kontaktu nie ma. Czy tak trudno spakować piłkę i wysłać kurierem? Czy ktoś też tak jak ja czeka, czekał, a może się doczekał obiecanego prezentu?

Komentarz

Trzeci tydzień i dalej cisz. ...
            Piłka przyjdzie w tym tygodniu w którym przyjdzie. I to będzie właśnie ten tydzień.
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Piłka dotarła dzisiaj kurierem.

Komentarz

Piłka dotarła dzisiaj kurierem.
                Czyli w tym tygodniu zgodnie z obietnicą.
                Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Temat zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+