Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kompletna oferta nC+ za 20zł

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kompletna oferta nC+ za 20zł

Wiem, że brzmi to niewiarygodnie, mam taką ofertę i korzystam z niej od kilku miesięcy. Zawarłem ją na piśmie. Ponieważ mam wątpliwości co do jej legalności, próbuję zainteresować sprawą nC+, ale jakoś nie mam szczęścia. Może tutaj odezwie się ktoś z adminów, powie jak mogę się skontaktować z kompetentną osobą. W moim bloku korzysta z niej wiele osób, uprawnienia przychodzą z internetu.

Odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnaturą. Opisz dokładnie sytuację. Postaramy się coś ustalić.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Sorry, ale nie ogarniam. Jak ma ci wysłać PW? Nie widzę takiej opcji.

PS
      Próbowałem napisać z poziomu panelu użytkownika, ale masz wyłączone PW
      Ostatni raz edytowany przez Pampalini; 2015-03-31, 19:09.

Komentarz

Wyślij wiadomość na adres doradca@info2.ncplus.com.pl. Jako tytuł daj swój nick.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Poszło. Wątek do usunięcia. Liczę na szybki kontakt na maila.

Komentarz

Wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+