Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moduł CAM CI+ (z kartą Nagra) prepaid nowa oferta

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Moduł CAM CI+ (z kartą Nagra) prepaid nowa oferta

Witam

W dniu 10 listopada br. w Krakowie podczas wystawy SAT KRAK 2017 odbyła się prezentacja nowej oferty platformy nc+, który właśnie wszedł do oferty. Poprowadził ją Piotr Malicki, dyrektor sprzedaży produktów i usług prepaid w nc+.

Związku z tym padło zapewnienie pana Piotra Malickiego iż wprowadzona zostanie nowa oferta dla Modułu CAM CI+ NAGRA pre-paid pod kątem powstania CANAL+ NOW 4K
    mija za pare dni miesiąc i nic.Kiedy możemy się spodziewać nowej oferty kierunkowej?

Jest stara oferta prepiad CAM CI+ za 199pln.Lecz czy można spodziewać się obiecanej na konferencji nowego produktu z Moduł CAM CI+ NAGRA prepaid(CANAL+ NOW 4K)
    Ostatni raz edytowany przez kowold51; 2017-12-04, 09:44.

@kowold51,
    obecnie nie mamy informacji o wprowadzeniu oferty o której piszesz. O wszytkich nowościach będziemy informawać na bieżąco.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Ja o nowym module slyszalem w punkcie nc+. Podobno ma byc dostepna od grudnia ale nie wiadomo ktorego dnia

Komentarz

kenczorf
        rozumiem, o wszytkich nowościach będziemy informawać na bieżąco.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Droga Aleksandro_nc+,

Czy to jest tą nowością? Link poniżej.

http://ncplus.pl/sklep/promocje/Dost...-CAMCIplus-199
          Ostatni raz edytowany przez andgoldi; 2017-12-05, 15:10.

Komentarz

Generalnie stary moduł raczej na 100% radził sobie z 4K. Gorzej, że niemiał automatycznej aktualizacji kanałów, oraz, że był jednostrumieniowy - nie można wykorzystać dwóch tunerów SAT w TV/tunerze - jestem więc pewny, że to stary moduł dostepny już od dawna

Komentarz

Czy ten zapowiadany nowy moduł miałby być inny tzn. przynajmniej dwustrumieniowy? Jesli chodzi o automatyczne aktualizowanie kanałów to jest to raczej cecha STB nie modułu. Moduł to tylko dekrypcja.

Komentarz

Drodzy,
                usystematyzujmy informacje.

Otóż, w ofercie nc+ pod adresem http://ncplus.pl/sklep/promocje/Dost...-CAMCIplus-199 jest możliwość kupienia modułu CI+ z kodowaniem Nagra obsługującym jakość 4K.

Jeśli chodzi o udostępnienie takiej oferty w TNK to obecnie nie mamy informacji o jej wprowadzeniu.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+