Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PLUSY MIESIĄCA

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• PLUSY MIESIĄCA

Wypróbuj HBO GO bez dodatkowych opłat !!!
    Aktywuj HBO GO do końca marca i ciesz się dostępem do ponad 2000 godzin filmów i kultowych seriali do 30 kwietnia 2015 r.
    http://ncplus.pl/oferta/hbo-go?utm_s...=plus-miesiaca

UWAGA:
    Nie zapomnij wyłączyć usługi z końcem trwania promocji, do 30 kwietnia 2015 r. Informujemy, że w przeciwnym wypadku będzie naliczana opłata w wysokości 10 zł za każdy kolejny miesiąc korzystania z usługi.
    ************************************************** ************************************************** *************

CIEKAWE CO ZA MIESIĄC W PROMOCJI,
    MOŻE PACZKA CANAL+ NA 1MIES.DLA TYCH CO NIE MAJĄ DOSTĘPU ???
    Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2015-03-25, 18:04.
    WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
    01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
    01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Szkoda tylko, że w mailowej korespondencji nie zawarto istotnej informacji, że opcja nie wyłączy się sama po upływie okresu darmowego. Z kolei na stronie do której podałes link już ta informacja jest, ale na samym dole jak już przewiniesz wszystko co się da włącznie z reklamami - przypadek ??

Cytuję ze strony:

"Nie zapomnij wyłączyć usługi z końcem trwania promocji, do 30 kwietnia 2015 r. Informujemy, że w przeciwnym wypadku będzie naliczana opłata w wysokości 10 zł za każdy kolejny miesiąc korzystania z usługi. "

Moje pytanie do doradców jest takie. Przez ICA włączyć to można, czy będę mógł również wyłączyć przez ICA czy te operację mogę wykonać jedynie dzwoniąc na Infolinię ???

Komentarz

Wyłącznie można złosić poprzez BOK lub poprzez Formularz kontakowy na stronie. Przez ICA nie ma takiej możliwości.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Rozumiem że z oferty mogą skorzystać tylko posiadacze pakietu HBO ?Bo nie znalazłem w swoim ICA tej promocji.Czyli nie bardzo mam jak wypróbować

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
          Wyłącznie można złosić poprzez BOK lub poprzez Formularz kontakowy na stronie. Przez ICA nie ma takiej możliwości.
          No i jak to zrozumieć?? Zamówić przez ICA można, ale już wymówić nie. Ewidentne działanie mające na celu ogolenie nieuważnego klienta, albo naciągnięcie go na dodatkowe koszty związane z godzinnym oczekiwaniem na zgłoszenie się konsultanta.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
            No i jak to zrozumieć?? Zamówić przez ICA można, ale już wymówić nie. Ewidentne działanie mające na celu ogolenie nieuważnego klienta, albo naciągnięcie go na dodatkowe koszty związane z godzinnym oczekiwaniem na zgłoszenie się konsultanta.

Boże, to nie zamawiaj i nie zapomnisz wyłączyć.

Komentarz

@Kipcior napisanie wiadomości poprzez formularz zajmie Ci 5 minut i nie będziesz musiał dzwonić, a efekt będzie taki sam.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
                @Kipcior napisanie wiadomości poprze formularz zajmie Ci 5 minut i nie będziesz musiał dzwonić, a efekt będzie taki sam.
                Wrecie krótka i zwięzła Odpowiedż na marudy !!!
                Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

mam pytanie, nie mam pakietu HBO, to czy HBO GO będzie mi działać w tej promocji
                  Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

HBO GO funkcjonuje jedynie, gdy masz aktywną opcję HBO.

Komentarz

Mam dodatkowe pytania odnośnie promocji HBO GO za 0zł :

Czy promocja wiąże się z uruchomieniem usługi podstawowej Nc+ go za 1.99/m-c i czy ta usługa również zostanie wyłączona po miesiącu w przypadku rezygnacji z HBO GO ?

Dostęp do HBO GO będzie tylko na dekoderze NC+ czy również na komputerach i telewizorach Smart TV ?

Arek

Komentarz

Możesz uruchomić konto podstawowe w promocji (taki sam okres jak HBO GO). Konto podstawowe nie ulega automatycznemu wyłączeniu. Jeżeli pozostawisz sobie po okresie promocyjnym HBO GO (10 zł), konto podstawowe będziesz miał w dalszym ciągu bezpłatnie.

Komentarz

A czy są planowane jakieś inne promocje mające na celu zapoznanie się z dodatkowymi usługami lub kanałami w nc+? Chętnie sprawdziłbym np.Wimp'a.
                          NC+: Extra+8xC+HBO+Seriale+Hustler HD+Kino Świat-95,50zł - 30.11.2018
                          CP: Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax-11zł (SmartDom)

Komentarz

Zadzwoń do naszego BOK i zapytaj o promocję na opcję WiMP Premium.

Komentarz

napisał(a) Dawid_nc+ Zobacz post
                              Zadzwoń do naszego BOK i zapytaj o promocję na opcję WiMP Premium.
                              mógłbyś w sumie odpowiedzieć na pytanie a nie odsyłać do BOK< reszta by też się chętnie zapoznała.
                              Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+