Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Udane przedłużenie umowy

Witam,

udało mi się przedłużyć umowę bez złożonego wypowiedzenia. Interesowało mnie to co mam w tej samej cenie. Otrzymałem ofertę:

Extra+ z (8) CANAL+ 79,90 zł 24 m dla Abonentów,
    HBO 0 zł dla Abonentów 24 m,
    History, HD_H2 2,98 zł
    Multiroom Standard 5zł 12m 10zł 12m dla Abonentów
    Multiroom Standard 10zł 24m dla Abonentów
    nc+go TV - 100 h miesięcznie za 0 zł 24 m dla Abonentów
    Kolekcje nc+go TV: Hustler HD i Zest 18+ GO 0 zł 2 m dla Abonentów,
    Filmbox 1 miesiąc 0 zł - zgłosić wyłączenie

1 rok 97,89
    2 rok 102,89

Wychodzi na to, że pierwszy rok płacę dokładnie tyle ile płacę teraz, drugi rok o 5 zł więcej. Zyskuje natomiast 100 h miesięcznie TV na urządzeniach mobilnych. Ja jestem zadowolony.
    Silver/6C+/3HBO/HHD/2xMulti St. - 90,99zł
    SAMSUNG LE40C750-(ITI-5720SX) CLRA/CARBO
    JVC-37A80ZU-(ITI-5800S) Blue
    SAMSUNG 26EH4500-(ITI-5800S) Blue
    Antena ASC-800 CORAB+Quad Monoblock INVERTO

Komentarz

• udało mi się przedłużyć umowę bez złożonego wypowiedzenia. Interesowało mnie to co mam w tej samej cenie. Otrzymałem ofertę:

Gdyby mi dali HBO za 0 na 24 mies. to bym już przedłużył. Ale mi nie chcą tego dać. Chyba jestem gorszego sortu, bo płacę jak dotąd stówkę.
      Zamiast tego chcą ode mnie wyciągnąć jeszcze 20 zł za superpremium z multiroom premium.
      Szkoda.
      nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

• napisał(a) janki Zobacz post
        Witam,

udało mi się przedłużyć umowę bez złożonego wypowiedzenia. Interesowało mnie to co mam w tej samej cenie. Otrzymałem ofertę:

History, HD_H2 2,98 zł
        Multiroom Standard 5zł 12m 10zł 12m dla Abonentów
        Multiroom Standard 10zł 24m dla Abonentów
        Kolekcje nc+go TV: Hustler HD i Zest 18+ GO 0 zł 2 m dla Abonentów,
        Filmbox 1 miesiąc 0 zł - zgłosić wyłączenie

1 rok 97,89
        2 rok 102,89
        Odnośnie nc+ go. Na stronie piszą, że jest darmowy min. dla abonentów Extra+ w ilości 100h/miesiąc:
        Bezpłatne limity dla poszczególnych pakietów po okresie promocyjnym, tj. od 1/03/2016:
        pakiet VIP+ Max - 744 h/0 zł
        pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+ - 100 h/0 zł
        pozostałe pakiety – pierwsze 3 h/0 zł, następne 97h/4,99 zł.

Pytanie, czy musze mieć w opisie pakietu:
        żeby mieć darmowe nc+ go? Czy wystarczy mi sam pakiet Extra+ ?

Komentarz

• napisał(a) presjfk Zobacz post
          Odnośnie nc+ go. Na stronie piszą, że jest darmowy min. dla abonentów Extra+ w ilości 100h/miesiąc:
          Bezpłatne limity dla poszczególnych pakietów po okresie promocyjnym, tj. od 1/03/2016:
          pakiet VIP+ Max - 744 h/0 zł
          pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+ - 100 h/0 zł
          pozostałe pakiety – pierwsze 3 h/0 zł, następne 97h/4,99 zł.

Pytanie, czy musze mieć w opisie pakietu:
          żeby mieć darmowe nc+ go? Czy wystarczy mi sam pakiet Extra+ ?
          Wystarczy sam pakiet Extra+.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Ja miałem do tej pory Extra+ C+8 VODC+ Multi Premium za średnio 79,90zł na 2 lata.

Teraz chce tylko Extra+ z Multi Premium. NC+ GO 100h jest za 0zł dla Extra+.
            Dostałem dwie propozycje:
            59,90+20zł na 15 mies
            54,90+20zł na 24 mies

Jak oceniacie? W/g mnie to chyba za drogo. Da się coś z tego jeszcze urwać?
            Żadnych gratisów nie chce. Chce jak najtaniej.
            Ostatni raz edytowany przez Rysiek123; 2016-03-15, 22:26.

Komentarz

• Witam skoro bedzie tak jak mowicie i przedluzenie dostac mozna nawet bez obnizki to mam pytanie do dekoderu. 8 lat bedzie mial moj stary przydalby sie jakis nowy. Chodzi mi zeby byl taki sam zadne bajery WIFI rutery itp. Wazny jest dysk zeby mialem wiecej niz moj turbo dekoder. Czy mozna to wynegocjowac za free ? o jaki konkretnie polecacie sie ich pytac ?

Komentarz

• Dostałem dziś sms od ncplus abym pilnie się z nimi "pilnie skontaktował w sprawie umowy."... Zadzwoniłem i okazało się, że chodzi o złożone przeze mnie wypowiedzenie.;) Bardzo miły Człowiek po drugiej stronie poinformował o terminach końca umowy i zdania dekoderów i zapytał " WHY? " i przedstawił propozycję. Bardzo zła nie była ale brakuje w niej HBO.
                Propozycja brzmiała : Extra+ 6C z Multiroomem w cenie + za 69 PLN.Na 24 m-ce
                Jest to zatem podwyżka o 9 zł w zamian za odebranie 2 C+, 3 x HBO, C+VOD
                Podwyżka nieznaczna i akceptowalna tylko HBO brak. Nie mogłem przyjąć tej oferty.
                Co do sprzętu też dopytałem.Pan konsul powiedział że nie wymieniają bo turbacz jest dobrym dekoderem z takim samym softem.
                Było: Comfort+;Multi+;Extra+;8x C+;3XHBO+Multiroom ST+C+VOD; NetVOD podstawowe. 15 m-cy.średnio 59,25PLN ale się skończyło i jest 69,99 za Extra+6C+oraz MR ST.

Komentarz

• napisał(a) kojot78 Zobacz post
                  Dostałem dziś sms od ncplus abym pilnie się z nimi "pilnie skontaktował w sprawie umowy."... Zadzwoniłem i okazało się, że chodzi o złożone przeze mnie wypowiedzenie.;) Bardzo miły Człowiek po drugiej stronie poinformował o terminach końca umowy i zdania dekoderów i zapytał " WHY? " i przedstawił propozycję. Bardzo zła nie była ale brakuje w niej HBO.
                  Propozycja brzmiała : Extra+ 6C z Multiroomem w cenie + za 69 PLN.Na 24 m-ce
                  Jest to zatem podwyżka o 9 zł w zamian za odebranie 2 C+, 3 x HBO, C+VOD
                  Podwyżka nieznaczna i akceptowalna tylko HBO brak. Nie mogłem przyjąć tej oferty.
                  Co do sprzętu też dopytałem.Pan konsul powiedział że nie wymieniają bo turbacz jest dobrym dekoderem z takim samym softem.
                  Wysokość podwyżki można oceniać przy tej samej zawartości, a było by to wtedy 99,99zl, więc podwyżka duża. Licząc to tak jak ty to liczysz, to jakbyś dostał np propozycje goły Comfort+ za 49,99zł to byś stwierdził, ze super oferta, bo zaserwowali ci obniżkę
                  Było Comfort+ Extra+ 8C+ HBO + H1 +H2 CANAL+ Vod Multi+ za 64,90.

Komentarz

• napisał(a) greg28 Zobacz post
                    Wysokość podwyżki można oceniać przy tej samej zawartości, a było by to wtedy 99,99zl, więc podwyżka duża. Licząc to tak jak ty to liczysz, to jakbyś dostał np propozycje goły Comfort+ za 49,99zł to byś stwierdził, ze super oferta, bo zaserwowali ci obniżkę
                    Źle się wysłowiłem. Miałem na myśli, że podwyżka byłaby akceptowalna i nieduża gdyby w ofercie było jak do tej pory HBO Albo inaczej podwyżka nieduża ale duże cięcie w ofercie programowej. ;)
                    Było: Comfort+;Multi+;Extra+;8x C+;3XHBO+Multiroom ST+C+VOD; NetVOD podstawowe. 15 m-cy.średnio 59,25PLN ale się skończyło i jest 69,99 za Extra+6C+oraz MR ST.

Komentarz

• A ja wczoraj od konsultanta usłyszałem, że Ekstra+ i 6xC+ za 69,90 zł to zeszłoroczna oferta i nic taniej już nie można dostać. Na moją sugestię, że ludzie rożnie piszą odpowiedział, że mam nie wierzyć w to co piszą inni bo to zwykła ściema.
                      Nie wiem czy to coś pomoże ale jutro złożę wypowiedzenie tak na wszelki wypadek żeby nie przespać terminów.

Komentarz

• Podczas mojej rozmowy z konsultantem, zapytałem skąd taka podwyżka, przecięż w kraju deflacja panuje, a tu u was +50%.

Na to on, żebym w takie bajki nie wierzył, bo wszystko poszło w górę. No to spytałem, co tak podrożało? A on, że paliwo na przykład.

Uśmiałem się mocno i wiedziałem, że z tym panem to ja się nie dogadam
                        Było Comfort+ Extra+ 8C+ HBO + H1 +H2 CANAL+ Vod Multi+ za 64,90.

Komentarz

• napisał(a) greg28 Zobacz post
                          Podczas mojej rozmowy z konsultantem, zapytałem skąd taka podwyżka, przecięż w kraju deflacja panuje, a tu u was +50%.

Na to on, żebym w takie bajki nie wierzył, bo wszystko poszło w górę. No to spytałem, co tak podrożało? A on, że paliwo na przykład.

Uśmiałem się mocno i wiedziałem, że z tym panem to ja się nie dogadam
                          Mi konsultantka wyjaśniła powód podwyżki. Chodzi o to, że platforma przegrała prawa do transmisji sportowych (o co chodziło konkretnie, nie pamiętam). I aby teraz wszystko wygrywać to musi mieć środki finansowe. To stwierdzenie jeszcze bardziej mnie utwierdziło w przekonaniu o bezsensowności płacenia za coś, czego nie oglądam ( w tym wypadku sportu). Oczywiście rozdzielenia C+ nie ma. Ale idzie wiosna i wiele osób wyjdzie na słońce.

p.s. oczywiście że ludzie na forum piszą nieprawdę

Komentarz

• napisał(a) geo78 Zobacz post
                            A ja wczoraj od konsultanta usłyszałem, że Ekstra+ i 6xC+ za 69,90 zł to zeszłoroczna oferta i nic taniej już nie można dostać. Na moją sugestię, że ludzie rożnie piszą odpowiedział, że mam nie wierzyć w to co piszą inni bo to zwykła ściema.
                            Nie wiem czy to coś pomoże ale jutro złożę wypowiedzenie tak na wszelki wypadek żeby nie przespać terminów.
                            Jesli to ściema to chyba ze strony konsultanta. Ja po pewnych zawirowaniach z wymiana dekodera i złożeniu reklamacji dostałem Comfort+ plus 6C+ plus NC go Seriale za 59.90 na 24 m-ce. Na dowód przesyłam fragment z potwierdzenia.

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi
                            59,9
                            Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji
                            Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.
                            Wybrane usługi Pakiet Comfort+ z CANAL+ (6), Dopełnienie do Extra+, nc+GO TV Seriale+
                            Wybrane promocje Comfort+ z CANAL+ (6) 59,90 zł 24 m dla Abonentów, nc+goTV Seriale+ 0 zł dla Abonentów

pozdr

Komentarz

• napisał(a) wargosz Zobacz post
                              Jesli to ściema to chyba ze strony konsultanta. Ja po pewnych zawirowaniach z wymiana dekodera i złożeniu reklamacji dostałem Comfort+ plus 6C+ plus NC go Seriale za 59.90 na 24 m-ce. Na dowód przesyłam fragment z potwierdzenia.

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi
                              59,9
                              Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji
                              Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.
                              Wybrane usługi Pakiet Comfort+ z CANAL+ (6), Dopełnienie do Extra+, nc+GO TV Seriale+
                              Wybrane promocje Comfort+ z CANAL+ (6) 59,90 zł 24 m dla Abonentów, nc+goTV Seriale+ 0 zł dla Abonentów

pozdr
                              Gdyby nie babol i uznanie reklamacji ,to tęgo byś nie dostał w tej cenie.
                              WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                              01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                              01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• HGW może i tak, ważne, że nie wszystko co tu jest pisane to ściema jak twierdzi konsultant

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+