Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ja niestety tez mam umowę do końca lutego br. i propozycje jakie dostałem to jak tutaj cytowali inni "więcej za mniej". Ale nie chodzi o to że średnią cenę podnoszą mi o 30% ale o sposób ich argumentowania.Konsultant sugeruje sposobem wypowiedzi że tyle czasu miałem tanio to wreszcie coś chcą zarobić. To jak - okazuje się że od początku "n" na mnie nic nie zarabiała. To po co mnie trzymali od początku tej platformy?A już kropkę nad i stawia fakt , że mam dekoder na własność i muszę płacić 20zł miesięcznie za niego , pomimo tego że jak parę lat temu go pomimo mojej woli otrzymałem to konsultant oszukał mnie że multiroom mogę po umowie zabrać na np. na działkę i będę miał kanały FTA.
    Sumująć po tylu latach szkoda bo się przyzwyczaiłem ale konkurencja zachęciła mnie do zmiany platformy (szkoda że nie ma C+ ale trzeba n utrzeć nosa).
    Pozdrawiam
    Ostatni raz edytowany przez pps96; 2016-02-07, 10:36. Powód: literówka

Komentarz

• napisał(a) Pablo70 Zobacz post
      Nie zejdą.Dostałeś dodatkowo MR w cenie.Taniej nie oferują od ponad pół roku.Ustawili poprzeczkę na 69,9 za Extra+ z 6xC+.

Ja czekam do jesieni i również pożegnam szanowną NC+
      Teraz, gdy przedłużacie swoje Umowy, to wszystkie na 24 mce, czy tez skorzystał ktos z opcji 12/15/18 ?

Komentarz

• napisał(a) mensky90 Zobacz post
        zakładam , że miał stalą cene za pakiet 69,90 i 20 zl za multiroom premium = 89,90. Zauważ Pablo, że NC + premium boxa wpuściła na rynek rok temu a CP dekoder z wifi dopiero teraz. Więc NC + zawsze jest do przodu ze sprzętem, konkurencja jeżeli juz wprowadza nowe dekodery to powinny być ultra HD, założe sie, że nowy dekoder NC + juz właśnie taki będzie.
        Racje masz w tej kwesti, że na turboboxie czy też mediaboxie nie ma mozliwości ustawienia własnej listy kanałów w kolejności od 1 do 300, można ustawic swoja liste kanałów, ale cyfra przy kanale sie niestety nie zmieni. Dziwi mnie to, że przy zwykłych boxach sagemcom tych od multiroomu jest taka opcja a w dekoderach z nagrywarka nie ma, no ale do wszystkiego sie mozna przyzyczaic
        Dokładnie miałem pakiet za 69,90 z tym że przez pierwszy rok MR był za 10 a drugi za 20.
        Generalnie plusem w MR enki jest możliwość puszczenia po lanie i nie potrzebuje następnego kabla z anteny, konkurencja wymaga kabla i jeszcze latania i przekładania co jakiś czas karty... To jest na pewno minus... A znów możliwość ułożenia swojej listy kanałów to plus... A wiadomo: "Rozchodzi się jednak o to żeby te plusy nie przysłoniły minusów"
        CLRA/BLUE

Komentarz

• Witam,
          Aktualnie posiadam
          Comfort+
          MULTIROOM STANDARD
          Najem BOX+
          Multi+
          Premium Film
          EXTRA+
          Premium Sport
          za 79.99

i złożone wypowiedzenie.
          Konsultanci proponują to samo za 84.99, i postanowiłem napisać i zapytać co o tym myślicie, godzić się czy czekać? Umowa do końca marca br.
          Pozdrawiam serdecznie

Komentarz

• Aktualnie mam ofertę:
            Comfort+ z opcjami dodatkowymi:

Multi+
            EXTRA+
            Premium Sport &Film (8xC+)
            CANAL+ VOD

Średnio płacę 64,90zł / m-c.
            Jak myślicie ile taka paczka może w obecnej chwili kosztować ?

Komentarz

• napisał(a) kvl Zobacz post
              Witam,
              Aktualnie posiadam
              Comfort+
              MULTIROOM STANDARD
              Najem BOX+
              Multi+
              Premium Film
              EXTRA+
              Premium Sport
              za 79.99

i złożone wypowiedzenie.
              Konsultanci proponują to samo za 84.99, i postanowiłem napisać i zapytać co o tym myślicie, godzić się czy czekać? Umowa do końca marca br.
              Pozdrawiam serdecznie
              napisał(a) adi76 Zobacz post
              Aktualnie mam ofertę:

Multi+
              EXTRA+
              CANAL+ VOD

Chłopaki przeczytajcie 10 postów w tył.
              TURBOBOX 500GB
              Comfort+ Extra+ Multi+ 8xCanal+ 3xHBO Canal+VOD nc+VODnet konto podstawowe
              Na całą umowę przy stałej cenie 49,90zł
              Koniec Umowy 31.03.2016r

Komentarz

• napisał(a) adi76 Zobacz post
                Aktualnie mam ofertę:

Multi+
                EXTRA+
                CANAL+ VOD

Musisz dołożyć 15zl
                COMFORT+
                Multi+
                EXTRA+
                HBO
                Premium Sport &Film
                CANAL+ VOD
                netVOD+ konto podstawowe
                NC+ GO internet
                Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

• napisał(a) hamsterrrrr Zobacz post
                  Racja przedłużając umowę w standardzie jest wyższa opłata.W przypadku mojej umowy ok.12 zł...Konsultant powoływał się na ostatnie rachunki,oczyw. nie uwzględniając średniej.Zgadzam się przy łamanych ofertach ,łatwo można było przyzwyczaić się do półdarmowej usługi za full wypasione pakiety.Wiadomo co stracił c+ biorąc pod uwagę ofertę sportową,odpadły Sundance(CP),History,Zest,SportClub.
                  Nadal jednak oferowane warunki, uważam za atrakcyjne czyli możliwe do zaakceptowania nowej umowy(aneksu).
                  Ja nie posiadam łamańca. Niby podwyżka w standardowej ofercie dla mnie to tylko 5 zł, ale kosztem utraty 2xC+, C+VOD i HBO. Dodatkowo mam dopłacić 5 zł za słabszą ofertę sportową(do tej pory hiszpańską miałem w C+Sport)? Gdybym chciał mieć obecną ofertę to 30 zł to minimum podwyżki + oczywiście 15.90 za Eleven.

Dlatego podziękuję za ich wspaniałomyślność.
                  Ci którzy płacą obecnie 99 zł to bez różnicy, gorzej z tymi, którzy płacą 60-70 zł, bo potrafili się wcześniej dogadać.
                  Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2016-02-07, 22:46.
                  Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• Reasumując , zawartość "prezentów" od nc+ przy zachowaniu obecnej ceny zdecydowanie się zmniejszyła...Twój portfel-twoja decyzja..
                    Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2016-02-08, 00:37.
                    PAKIET SUPERPREMIUM+
                    +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                    Rodzinny HD

Komentarz

• Kolejny telefon z nc+
                      Extra 59.08/15m (czyli 5-10 zł drożej niż dla nowego...)
                      albo Extra 59.08*15 + HBO 6*0+6*25+3*25= 1111,20/15m = 74,08 miesięcznie (czyli 5 zł drożej niż najwyższe abo konkurencji)
                      Nie poczułem się przekonany. Co ciekawe ponoć to dział 'utrzymania klienta'.

Gdybym dostał normalną propozycję - extra 44.90 lub extra + HBO za 44.90 + 12.50, to miałoby to istotną szansę skończyć się pozytywnie.
                      W N od 2006
                      Było U+Superfilm/68
                      Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
                      Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
                      Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

• Propozycja dla krewnego z dziś:
                        Comfort+ 19.90/24m, mediaBOX+ 5 zł/24m, Multiroom Standard 0 zł/24m.
                        Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• Mnie by być może zainteresowało:

extra, HBO,HBO GO - za max. 65 zł
                          multiroom premium (własny dekoder) za 0 zł. (koniecznie)

Jak będą dzwonić do mnie dalej to będę walczył jak lew o taką ofertę- szczególnie o ten multiroom za 0 zł.
                          nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

• @filolog
                            znajomy miał MRP na własnym dekoderze i też cały grudzień i styczeń walczył o 0 zł/msc, dziś jest już Abonentem konkurencji, a mydelniczka trafiła na dno szafy.
                            Ale powodzenia
                            Ile Ci zostało do końca umowy?
                            Ostatni raz edytowany przez Ziomal153; 2016-02-08, 20:57.

Komentarz

• Do końca kwietnia
                              nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

• A jak wyglądają najlepsze (czyt: najniższe) oferty na Start+ czy Comfort+?

Kilka stron wstecz ktoś pisał o Comfort+ za 14,90.
                                Potwierdza ktoś takie info?

n subscriber since III 2008
                                2015 I - Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 49,9PLN

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+