Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Maccie Zobacz post
    Tak tak..
    A może to @dizmar chce wykupić nc+. I dlatego od dwóch lat cały czas tu siedzi i wszystkich zniechęca

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
      A może to @dizmar chce wykupić nc+. I dlatego od dwóch lat cały czas tu siedzi i wszystkich zniechęca
      Trafiony - zatopiony!!!
      PS.
      2 lata to minęło już w lutym (od lutego 2013 kiedy ukradli LM dla posiadaczy Sport i Motoryzacja jeszcze w n-ce).
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Nie ma to jak dostac ostrzezenie za reklamowanie konkurencji.
        Kazdy rozgarniety uzytkownik wie gdzie moze porownac oferty. A forum jest od wymiany informacji.
        Coraz bardziej ta tv mnie zniechceca do siebie.
        Extra + MRS od X.2015-free później za 49,90-umowa 15 miesięcy

Komentarz

• napisał(a) darekn12 Zobacz post
          Nie ma to jak dostac ostrzezenie za reklamowanie konkurencji.
          Kazdy rozgarniety uzytkownik wie gdzie moze porownac oferty. A forum jest od wymiany informacji.
          Nie masz co się martwić, mnie dzisiaj 2 posty wycieli z tego samego powodu Tutaj o tyle jest /dzisiaj/ dobrze że uciszyli sie tzw. piarowcy full owcy ,którzy ...przeniesli sie na forum NC+ SAT Kurier . Jam już za dwa dni będę wygrzewał się w ............

Komentarz

• Nowy miesiąc, nowe możliwości Przed chwilą telefon i superpremium z 8xC+ + MRS za 99zł na 24 mies. Powiedziałem, że obawiam się o ligę angielską za rok bo patrząc co się dzieje może być walka na noże i na 12 miesięcy to bym przemyślał a na 24 to dziękuję. Coś tam niby odhaczyli, że chciałbym krócej i będą dzwonić. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

@luk230
            Ty to swoje superpremium dostałeś po wypowiedzeniu?
            Ostatni raz edytowany przez Elendil; 2015-09-01, 16:39.
            Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
            Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
            Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

• napisał(a) Elendil Zobacz post
              Nowy miesiąc, nowe możliwości Przed chwilą telefon i superpremium z 8xC+ + MRS za 99zł na 24 mies.
              Dlaczego piszesz Superpremium z 8xC+ a jest inne Superpremium?
              z "N" od kwietnia 2009 - od czerwca 2013 z "NC+"
              Comfort+ 24,90 zł do 31 12 2016 - - - Comfort+ 14,99 zł do 31 12 2018 - - - Comfort+ 14,99 zł do 31 12 2020

Komentarz

Nowy miesiąc, nowe możliwości Przed chwilą telefon i superpremium z 8xC+ + MRS za 99zł na 24 mies. Powiedziałem, że obawiam się o ligę angielską za rok bo patrząc co się dzieje może być walka na noże i na 12 miesięcy to bym przemyślał a na 24 to dziękuję. Coś tam niby odhaczyli, że chciałbym krócej i będą dzwonić. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

@luk230
                Czy do tego Superpremium+ zamiast MRS dają HBO GO w cenie?
                WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• napisał(a) jerry2006 Zobacz post
                  Dlaczego piszesz Superpremium z 8xC+ a jest inne Superpremium?
                  Jest a przynajmniej było jeszcze w lipcu superpremium+ z 6xC+
                  Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

• napisał(a) Kris1975 Zobacz post
                    Czy do tego Superpremium+ zamiast MRS dają HBO GO w cenie?
                    Z tego co kojarzę to dają HBO GO na 6 miesięcy.
                    Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

Nowy miesiąc, nowe możliwości Przed chwilą telefon i superpremium z 8xC+ + MRS za 99zł na 24 mies. Powiedziałem, że obawiam się o ligę angielską za rok bo patrząc co się dzieje może być walka na noże i na 12 miesięcy to bym przemyślał a na 24 to dziękuję. Coś tam niby odhaczyli, że chciałbym krócej i będą dzwonić. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

@luk230
                      Tak dostałem to co mam w podpisie po złożeniu wypowiedzenia.

Komentarz

• napisał(a) jerry2006 Zobacz post
                        Ja jeszcze wczoraj pisałem że chcę zostać z NC+ ale po kolejnych rozmowach z dzisiaj jestem już bliżej słoneczka.

Nie wiem czy ktoś zauważył ze dzwoniąc na sławetny numer DUK krakowski w słuchawce jest informacja "Witamy w centrum promocji NC+"
                        Teraz moje spostrzeżenie czym rożni się stary Dział Utrzymania Klienta od Centrum Promocji. DUK jak sama nazwa wskazuje miał za zadanie utrzymać klienta, może nie za wszelką ceną ale można była trochę narzekać a konsultant udając ze rozmawia z przełożonym po chwili dawał nam lepszą ofertę niż na początku rozmowy. Druga sprawa, jak coś zaproponowali na początku negocjacji w pierwszych dniach po wypowiedzeniu to nigdy na końcu nie było drożej.
                        Dzisiaj ten dział nazywa się CENTRUM PROMOCJI bo oni nie mają ofert które mają zatrzymać klienta tylko mają "PROMOCJE" które zmieniają się z dnia na dzień lub nawet z godziny na godzinę. Jak dla mnie to jest dziwne bo tez mam podobne stanowisko jak przełożony tych konsultantów i promocje to ja mogę robić w trakcie trwania współpracy lub nowym klientom ale utrzymanie klienta to już inne zadanie.
                        To nawet nowi maja w pewnym sensie lepiej bo jak na stronie pokaże się promocja to wiadomo kiedy się skończy. Jeśli coś jeszcze napiszę to tylko info jak to się zakończyło bo już nie ma sensu dopisywać czegoś wiecej.

Jak będziesz bliżej słoneczka to spłoniesz?

Komentarz

• napisał(a) kaeres Zobacz post
                          Podobno od dzisiaj DUK zaczyna rozdawać prawdziwe perełki.
                          E+6C za 89,00 i E+8C za 99,00.
                          Nie ma już aneksów na rok.
                          Faktycznie. Przedłużenia mają tylko 24-miesięczne.
                          Ale E+6C mają nadal za 69,90 a K+6C za 59,90.
                          USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• napisał(a) darekn12 Zobacz post
                            Nie ma to jak dostac ostrzezenie za reklamowanie konkurencji.
                            ja też dostałem ostrzeżenie i posty moje wyleciały ... standard tutaj, boją się jak ognia konkurencji oddalonej o 150 milionów km od Ziemi

może jakieś nowe smsy przedłużeniowe ktoś dostał?
                            było: EXTRA+ 8xC+ VOD+ HBO i MRS - 59,27zł
                            ostateczna oferta przedłużeniowa DUK: EXTRA+ 6xC+ HBO i MRS - 89,90zł/m-c,
                            czyli mniej za więcej kasy, więc po 15 latach 31.07.2015

Komentarz

• Extra z mrs umowa15 miesiecy 59, 99
                              Extra +8 x canal i hbo 99, 99 umowa 24.
                              Pytak sie konsultanta jaka to ulga dla stalego klienta.
                              Aktywacja i mrs. Ok mozei tak ale tylko tyle jest wart staly klient
                              Rzucil sluchawka....zero szacunku dla klienta
                              Extra + MRS od X.2015-free później za 49,90-umowa 15 miesięcy

Komentarz

• Automat już mu pokazywał, że łączy kolejną rozmowę.
                                EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+