Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• To mnie można liczyć jako rezygnującego z umowy. Ja mam tydzień na oddanie dekodera bo potem urlop

Komentarz

• napisał(a) manfred Zobacz post
      Ja forumowy krzykacz poddaję się i jak tylko dojdę ładu z jakimś rozgarniętym gadułą DUK to podpisuję umowę na Comfort+ i 8xC+ a HBO niech se w ... wsadzą.
      Konsekwencja to podstawa ale właśnie dlatego duże firmy regularnie podnoszą ceny: wiedzą, że klient potupie nóżką, pogrozi odejściem, a i tak zostanie

Komentarz

• Napewno nie jutro ale ciekawe kto się przyzna za dwa tygodnie że jest w słońcu. U mnie dodatkowo dochodzi to że filmy na C+ idą w DD 5.1 z napisami po polsku a to juz jest bardzo duży plus. Niestety nie lubię kina za popcorn cocacole i inne wnerwiaki.

Komentarz

• Ok, kliknąłem ofertę

Nie wiem czy zaliczyć mnie do tych co zostali czy odeszli ...

wziąłem Entry za 4,90zł , albo szybko się ogarną i zaproponują coś sensownego albo dekoder pójdzie do dziecinnego pokoju , a ja wezmę kablówkę lub słońce.

Zajrzę tu za 14 m-cy chyba że opłacę te 4,9x15=74,50 za cały okres i oddam wcześniej dekoder.

Powodzenia w negocjacjach tu lub u konkurencji ;)

Komentarz

• Co jest w entry??
            COMFORT+
            Multi+
            EXTRA+
            HBO
            Premium Sport &Film
            CANAL+ VOD
            netVOD+ konto podstawowe
            NC+ GO internet
            Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

• Po przemyśleniu i długiej, ale rzeczowej rozmowie z konsultantem DUK (naprawdę się starał i walczył o klienta, kontaktował z przełożonym, oddzwaniał, ale wyraźnie odczułem, że więcej nie może – blokada „wyżej”), zaakceptowałem:
              - Extra+, 6 x C+ - na 12 m-cy za 69,90,
              - HBO na 6 m-cy za 0 zł,
              - Cinemax na 12 m-cy za 0 zł,
              - H i H2 na 1 m-c (w pierwszym m-cu umowy - sierpień) za 0 zł,
              - Filmbox na 1 m-c (w drugim m-cu umowy - wrzesień) za 0 zł,

Kanały mają się same wyłączyć po okresach promocyjnych, ale wiadomo jak to jest – lepiej sobie dopilnować.

Teraz krótko o tym co przeważyło, że jeszcze na rok zostałem:

- brak na dzisiaj informacji o prawach do LE i hiszpańskiej,
              - brak jasności co do startu z nadawaniem , u jakiego operatora będzie oraz ewent. ceny kanałów Eleven,
              - nie możność zawarcia u konkurencji - „Słońce” – dla nowych abo, umowy na 12 m-cy (w/g mnie 24 m-ce przy tylu niewiadomych co teraz to za długo, w ciągu najbliższego roku rynek TV bardzo się zmieni).

Wybrałem tak ponieważ za kilka godzin kończyła się umowy i nie miałem już za bardzo „ruchu” stwierdziłem, że rok jakoś przetrwam na tym abonamencie. W dużo lepszej sytuacji są abo sierpniowi, a jeszcze lepszej wrześniowi, wtedy już będzie wszystko wiadome co do praw transmisyjnych.

A jeszcze jedno, może komuś będzie przydatne: w/g konsultanta aby oferta mogła być aktywowana na dzień 01-08-2015 musi być "kliknięta" najpóźniej do godz. 22.00.

Komentarz

• No a co jeśli nie kliknę do 22 a za trzy dni zanim nie oddam sprzętu? Co potraktują mnie jak nowego klienta?

Komentarz

• Jeżeli dobrze zrozumiałem to wtedy umowa wejdzie od następnego miesiąca, a za sierpień cena będzie bez upustu promocyjnego z tymi kanałami co teraz masz.

Komentarz

• napisał(a) Janra Zobacz post
                    Jeżeli dobrze zrozumiałem to wtedy umowa wejdzie od następnego miesiąca, a za sierpień cena będzie bez upustu promocyjnego z tymi kanałami co teraz masz.
                    Dokładnie to samo usłyszałem od Konsultanta. Tzn. klikasz dzisiaj i umowę masz liczoną od dzisiaj. Klikasz po 1 sierpnia i umowę masz liczoną od 1 września a za sierpień płacisz wg stawek bez promocji.

Komentarz

• Jakie kanały wchodzą w skład 6xc+ a jakie w 8xc+ ?
                      Abonent od 2008 r. Obecnie od 01.10.2015 do 30.11.2017 pakiet Comfort + 6x C+ za 59,99 zł/mc

Komentarz

• napisał(a) marcin_ketrzyn Zobacz post
                        Co jest w entry??
                        Też nie mogę znaleźć konkretnego zestawu kanałów. Może ktoś pomoże?
                        z "N" od kwietnia 2009 - od czerwca 2013 z "NC+"
                        Comfort+ 24,90 zł do 31 12 2016 - - - Comfort+ 14,99 zł do 31 12 2018 - - - Comfort+ 14,99 zł do 31 12 2020

Komentarz

• Wypada C+Seriale i C+Discovery.
                          EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• napisał(a) wislak27 Zobacz post
                            Jakie kanały wchodzą w skład 6xc+ a jakie w 8xc+ ?
                            6x C+ to tak naprawdę 5 x C+ bo nie wiem jak mozna liczyć ten sam program dwa razy ale maja takie prawo

mozna powiedzieć że biorący dzisaj oferte z 6 x C+ są okradzeni z jednego kanału który był jeszcze parę miesięcy temu
                            Ostatni raz edytowany przez jerry2006; 2015-07-31, 11:28.
                            z "N" od kwietnia 2009 - od czerwca 2013 z "NC+"
                            Comfort+ 24,90 zł do 31 12 2016 - - - Comfort+ 14,99 zł do 31 12 2018 - - - Comfort+ 14,99 zł do 31 12 2020

Komentarz

• napisał(a) kaeres Zobacz post
                              Wypada C+Seriale i C+Discovery.

to generalnie płacić 10 zł więcej za te 2 kanały nie ma sensu
                              Abonent od 2008 r. Obecnie od 01.10.2015 do 30.11.2017 pakiet Comfort + 6x C+ za 59,99 zł/mc

Komentarz

• " kontaktował z przełożonym" - lol - to jest przerwa śniadaniowa należy to rozumieć , "Pan poczeka zjem tylko kanapkę" ;)

Co do wchodzenia oferty w środku miesiąca to jest to traktowane tak jak nc+ jest wygodnie, bo ktoś kto płaci 75 zł i np klepnie ofertę niższą to wątpię aby dostał zwrot w następnym miesiącu. Chyba że się mylę, ale wątpię.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+