Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) EagleEye Zobacz post
    Ja dzwoniłem i nie ma dla mnie takiej oferty a mam C+ GOLD z HBO,CINEMAX i HHD
    Pewnie są jakieś widełki cenowe aby otrzymać tą ofertę i może Ci którzy aktualnie przepłacają lub Ci którzy są blisko tej granicy 99zł a w pakiecie mają dużo mniej się po prostu nie załapią.

Próbowałem się wczoraj dodzwonić aby z ciekawości spytać dokładnie jakie kanały wchodzą w skład tej oferty,ale niestety mi się nie udało,a teraz wpadł mi w ręce regulamin tej oferty.

napisał(a) skopek69 Zobacz post
    Może ponegocjuj inna oferte ? Ja dostałem Universe + z 6 canal +, HBO, HHD, Redligthem na 6 msc i co najwazniejsze Multiroom Premium ze średnią ceną 81,6 zł - jeden msc gratis. Dopłacac do 119 zł za filmboxy i cenamxy + dodatki prawie 40 zł, dziekuje, postoje. Tym bardziej ze za te 119 zł jest chyba mulitroom standard. Kolejna sprawa jest to ze otrzymalem sms 5 kanałow za 4,99 zł - chyba to sa 3 filmboxy i 2 cinemaxy bo to paczka ala premium
    Wiadomo,że jak ktoś już posiada bardzo dobrą ofertę tzn.wynegocjowany pakiet który go interesował w odpowiedniej cenie,to taką osobę ciężko będzie złapać na inną,dodatkowo płatną promocję.

A te 5 kanałów to nie przypadkiem 5xFilmbox?
    Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-08-19, 09:23.
    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Multiroom w tej promocji jest dodatkowo płatny:
      Multiroom Standard 10 zł za każdy dekoder miesięcznie,
      Multiroom Premium 20 zł.
      Dodatkowo w przypadku gdy obecnie nie korzystasz z Multiroomu musisz liczyć się z opłatą aktywacyjną za dekoder uzupełniający. Jeżeli nie posiadasz dekodera typu mediaBOX+ lub turboBOX+ konieczna jest wymiana dekodera na taki dekoder a to również wiąże się z opłatą aktywacyjną.

Komentarz

Ja dzwoniłem i nie ma dla mnie takiej oferty a mam C+ GOLD z HBO,CINEMAX i HHD
        Z Twojego opisu wynika że masz moduł CI+ po Cyfrze+.
        Ta oferta jest tylko dla osób posiadających dekoder z ADB
        Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

Doprecyzuje, aktualnie mam: Universe, HBO (na 6mies), MR Premium - 69zł (średnia cena 63,25).
          Myślę nad przejściem na Universe, HBO, 6xCanal+ oraz pozostawienie MR w jakiejś rozsądnej ofercie.

Komentarz

Czy może ktoś wkleić regulamin tej promocji Full Extra?
            Comfort+
            HBO GO
            mediaBox
            Multi+
            Cinemax
            EXTRA+
            Filmbox
            HBO
            History HD
            SunDance HD
            Premium Sport &Film
            netVOD+
            CANAL+ VOD
            Seriale+

Komentarz

Przed momentem rozmawiałem z konsultantem i potwierdzam promocję full extra 99PLN/12m-cy (obecnie mam pakiet universe+). Ale muszę to przemyśleć zanim się na to zgodzę.

Komentarz

napisał(a) Leonk1974 Zobacz post
                Czy może ktoś wkleić regulamin tej promocji Full Extra?
                Proszę bardzo.
                Attached Files
                Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

Dzięki.a ja właśnie dzwoniłem do nc+ i konsultantka powiedziała,że pierwszy raz słyszy o takimś czymś.Kogo oni tam zatrudniają.
                  Comfort+
                  HBO GO
                  mediaBox
                  Multi+
                  Cinemax
                  EXTRA+
                  Filmbox
                  HBO
                  History HD
                  SunDance HD
                  Premium Sport &Film
                  netVOD+
                  CANAL+ VOD
                  Seriale+

Komentarz

Ta oferta dotyczy osób, które już zmigrowały i chcą zwiększyć swoją ofertę (ja zwiększyłem abonament z 49 na 99 zł), a dodatkowo posiadają dekoder ADB (dawnej Enki albo Mediabox).

Komentarz

Ja mam w tej chwili C+Platinum+ HBO za 99 zł +Mediabox za 10 zł
                      Comfort+
                      HBO GO
                      mediaBox
                      Multi+
                      Cinemax
                      EXTRA+
                      Filmbox
                      HBO
                      History HD
                      SunDance HD
                      Premium Sport &Film
                      netVOD+
                      CANAL+ VOD
                      Seriale+

Komentarz

napisał(a) tomwro Zobacz post
                        Proszę bardzo.
                        Super tylko nie ma w tym regulaminie co sie w nim znajduje tym pakiecie ''Full Extra HD'' a wymienione jest jedynie netVOD+ konto podstawowe a nic o C+ PLATINUM,HBO,CINEMAX,FILMBOX czy H HD

No chyba ze przegapiłem lub nie doczytałem

Wydaje mi sie ze powinno byc wyszczególnione co jest w tym pakiecie
                        Ostatni raz edytowany przez EagleEye; 2013-08-19, 18:02.
                        Pozdrawiam EagleEye
                        TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) Leonk1974 Zobacz post
                          Ja mam w tej chwili C+Platinum+ HBO za 99 zł +Mediabox za 10 zł
                          I dlatego tej oferty nie dostaniesz. Wygląda na to że dostają ją tylko osoby z niższym abo (goły Universe, Comfort itp). Sam jestem ciekaw czy obecnie płacąc 90.99 za C+, HBO i H HD załapałbym się na tą promocję. Coś czuję że pewnie nie. Odpowiedzi tutaj od przedstawiciela nie dostałem, co może tylko to potwierdzać. Dzwonić nie zamierzam, bo szkoda mi minut.

Komentarz

"Full Extra"..... zobaczymy co będzie w kwietniu 2014 za promocja
                            to co mam mi wystarczy
                            Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2013-08-19, 18:25.

Komentarz

Super tylko nie ma w tym regulaminie co sie w nim znajduje tym pakiecie ''Full Extra HD'' a wymienione jest jedynie netVOD+ konto podstawowe a nic o C+ PLATINUM,HBO,CINEMAX,FILMBOX czy H HD

No chyba ze przegapiłem lub nie doczytałem

Wydaje mi sie ze powinno byc wyszczególnione co jest w tym pakiecie
                              To fakt, nie jest wymienione to, co w pakiecie.
                              Szczegóły znajdziesz w mojej stopce, choć wiem, że nie jest to wiadomość "na papierze".
                              Mogę jedynie potwierdzić, że mam uprawnienia na to wszystko

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                              Wygląda na to że dostają ją tylko osoby z niższym abo (goły Universe, Comfort itp). Sam jestem ciekaw czy obecnie płacąc 90.99 za C+, HBO i H HD załapałbym się na tą promocję.
                              Wydaje mi się, że jest tak jak piszesz. Proponują to osobom, które miały wyższy abonament przed migracją i np. przy przejściu do nc+ zdecydowały się na zniżenie abonamentu do Universe+ czy do Comfortu+.

Oferty nie dostaje też każdy. Mi jej nie zaproponowano do momentu, gdy nie spytałem o Canal+ i HBO... A najpierw wciskano mi sam Filmbox i Cinemax.
                              Ostatni raz edytowany przez tomwro; 2013-08-19, 18:23.

Komentarz

napisał(a) tomwro Zobacz post
                                To fakt, nie jest wymienione to, co w pakiecie.
                                Szczegóły znajdziesz w mojej stopce, choć wiem, że nie jest to wiadomość "na papierze".
                                Mogę jedynie potwierdzić, że mam uprawnienia na to wszystko
                                A skąd masz ten regulamin ??? Moze to jest regulamin ofert głównej FULL EXTRA i powinny byc do niego załączniki do danej opcji dodatkowej jak C+ PLATINUM czy HBO lub CINEMAX

Nie ze bym psioczył ale wiesz lepiej mieć to niz tego nie mieć
                                Pozdrawiam EagleEye
                                TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+