Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przedłużenie umowy dla obecnych Abonentów nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) qba_72 Zobacz post
    Wit@m
    Dawno tutaj nie byłem i chciałem się przywitać . Tak więc pozdrwiam.

Oczywiscie mam pytanie:
    Przedłużam umowę, mam wszystkie pakiety + Canal+ HBO i Cinemax. Ile na dzień dzisiejszy "powinno" sie za to płacić ?

Przepraszam za te niby prostackie pytanie ale nie orientuję sie w nowym nazewnictwie pakietów :-(
    dostalem to na 15 miesiecy za 79,90. Wiem ze mozna taniej... np 5x0zl i 10x79,90. Wychodzi srednio 53,26zl (ale bez Cinemaxa, co nie jest problemem, bo mozna go miec za 9,90. Wyjdzie wtedy srednio 63,16)
    sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

• napisał(a) Ustiao Zobacz post
      Dzwoni gościu i trzy razy mi mówi ze będę miał te same kanały, a tu zonk. Miałem silver teraz comfort+ wg ICA. Weź tu kur** im zaufaj na słowo. Co z tego ze taniej, jak ja chciałem te same kanaly. Wycofalem wypowiedzenie ale telefonicznie pod warunkiem ze kanały będą te same. Co robić?
      Złożyć reklamację.

Komentarz

• napisał(a) Ustiao Zobacz post
        ... Wycofalem wypowiedzenie ale telefonicznie pod warunkiem ze kanały będą te same. Co robić?
        Trzeba być stanowczym a nie wycofywać wypowiedzenie wierząc oszustowi,
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Mam obecnie Universe+ i do tego Canal+ Sport, Canal+ Family oraz Canal+ Family 2. Płacę za ten pakiet 74,90zł + 5zł za Mediaboxa. Złożyłem już wypowiedzenie i chciałem się dowiedzieć w jakiej cenie mogę ten pakiet otrzymać, czy za 50zł da radę?

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
            Dizmar oczywiście znasz szczegóły sytuacji ;).Może zanim nazwiesz rzeczy po imieniu-używając słów oszustwo itp.daj sobie na wstrzymanie..Zanim zainteresowany poda decyzję reklamanta, której wynik może być pozytywny bądź negatywny do publicznej wiadomości.
            PAKIET SUPERPREMIUM+
            +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
            Rodzinny HD

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
              Zadzwonilem do duk i w ciągu 5 minut miałem aktualizowany pakiet na odpowiedni, wiec wierze ze miły Pan się pomylił. Jak aktywować NC+go? Niby automatycznie się urządzenie rejestruje ale niestety nie moj tablet, ręcznie tez nie daje rady.

Komentarz

• Witam
                Mam pytanie, posiadam teraz pakiet CANAL+ Platinum za 99 zł, przed chwilą miałem telefon z ofertą za 109,90 zł ale troszkę uszczuploną.
                Czy ktoś już przedłużał umowę mając już taki pakiet? i czy udało się pozostać przy tej samej cenie?
                * LG 42LD650
                * media-box
                * CANAL+ Platinum

Komentarz

• Posiadam pakiet UNIVERSE+ oraz paczkę Filmbox za 49 zł, jakie było u mnie zdziwienie jak zadzwonił do mnie konsultant w celu przedłużenia umowy ( kończy się w styczniu 2015r. ) i zaproponował jego zdaniem najlepszą ofertę jaką tylko mógł mi zaproponować i to tylko dla mnie czyli Comfort+ Premium Film za 69,90 zł. Czy Ci konsultanci mają nas klientów za idiotów, przecież idąc do pierwszego lepszego sklepu z NC+ ten sam pakiet dla nowych klientów jest w tej właśnie cenie, czyli 69,90 zł. Osobiście tylko się zdenerwowałem, co skutkowało złożeniem wypowiedzenia. Oczywiście ten pan mówił, że nie ma mozliwości pozostania przy kwocie 49 zł, jeśli nie ma, to nie. Może jakiś MOD znajdzie dla mnie jakiegoś normalnego konsultanta, szczebla decyzyjnego, który w sposób profesjonalny rozwiąże mój problem.
                  Za 59,90 zł miałem:

PAKIET COMFORT+
                  OPCJE DODATKOWE:
                  MULTI+
                  PREMIUM FILM
                  EXTRA+
                  HBO
                  PREMIUM SPORT
                  HISTORY HD
                  CANAL+ VOD

TurboBox+

umowa do 29.02.2016r.

Komentarz

• Podbijam przed momentem miałem identyczną sytuację .....ale konsultant w porównaniu do poprzednich którzy się rozłączali kiedy powstawał problem z uściśleniem oferty był kompetentny. Wypowiedzenie nie doleciało do nich mimo, że składałem dzisiaj ... Poczekam na kogoś z DUK ...myślę, że będzie OK ale mam czas do końca stycznia
                    Ostatni raz edytowany przez medor; 2014-11-05, 17:19.

Komentarz

• napisał(a) medor Zobacz post
                      Podbijam przed momentem miałem identyczną sytuację .....ale konsultant w porównaniu do poprzednich którzy się rozłączali kiedy powstawał problem z uściśleniem oferty był kompetentny. Wypowiedzenie nie doleciało do nich mimo, że składałem dzisiaj ... Poczekam na kogoś z DUK ...myślę, że będzie OK ale mam czas do końca stycznia
                      Teraz mam Universal i propozycja od nc to pakiet comfor+ extra+ do tego Cx3 filmowe za jedyna 69.90
                      Umowe mam do konca lutego wypowiedzenia jeszczenie wysylalem
                      Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

• no ja dziś również miałem telefon z 224612403 i propozycja 24-msc umowa za Comfort+ Premium Film za 69,90 zł

czyli mniej kanałów ? - brak Extra+

obecnie mam Universe+ Canal+Family HD 1/2 za 49zł
                        czyli po nowemu

COMFORT+ EXTRA+
                        Canal + Family 1 HD
                        Canal + Family 2 HD

za 49zł

chyba sie w tym roku pożegnamy jak będzie tak dalej
                        Ostatni raz edytowany przez Folus; 2014-11-05, 18:19.

Komentarz

• napisał(a) Folus Zobacz post
                          no ja dziś również miałem telefon z 224612403 i propozycja 24-msc umowa za Comfort+ Premium Film za 69,90 zł

czyli mniej kanałów ? - brak Extra+

obecnie mam Universe+ Canal+Family HD 1/2 za 49zł
                          czyli po nowemu

COMFORT+ EXTRA+
                          Canal + Family 1 HD
                          Canal + Family 2 HD

za 49zł

chyba sie w tym roku pożegnamy jak będzie tak dalej
                          Czy kolega wysłał już wypowiedzenie ? Bo ta jak i moja propozycja to prawdziwa żenada
                          Za 59,90 zł miałem:

PAKIET COMFORT+
                          OPCJE DODATKOWE:
                          MULTI+
                          PREMIUM FILM
                          EXTRA+
                          HBO
                          PREMIUM SPORT
                          HISTORY HD
                          CANAL+ VOD

TurboBox+

umowa do 29.02.2016r.

Komentarz

• napisał(a) nielet Zobacz post
                            Czy kolega wysłał już wypowiedzenie ? Bo ta jak i moja propozycja to prawdziwa żenada
                            Ja miałem telefon z DUK z Krakowa na razie nie mają dla mnie oferty, chciałem to samo co w podpisie ,wypowiedzenie złożone, miła pani powiedziała że zadzwonią jeszcze raz jak będzie ta oferta.Umowa do końca stycznia.Powiedziała żebym był dobrej myśli i czekać.

Komentarz

• Uniwers+ 6xC+ 3XHBO i Vod+ umowa do 31 styczeń 2015r opłata stała 59zł

ta Twoja dotychczasowa oferta zajefajna, czy rok wcześniej duże boje toczyłeś z DUK ?
                              Za 59,90 zł miałem:

PAKIET COMFORT+
                              OPCJE DODATKOWE:
                              MULTI+
                              PREMIUM FILM
                              EXTRA+
                              HBO
                              PREMIUM SPORT
                              HISTORY HD
                              CANAL+ VOD

TurboBox+

umowa do 29.02.2016r.

Komentarz

• napisał(a) nielet Zobacz post
                                Uniwers+ 6xC+ 3XHBO i Vod+ umowa do 31 styczeń 2015r opłata stała 59zł

ta Twoja dotychczasowa oferta zajefajna, czy rok wcześniej duże boje toczyłeś z DUK ?
                                Przy 2gim telefonie bez przepychanek i targów. rozmowa trwała 4min.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+