Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta migracyjna z n do nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oferta, jaką mi przedstawiono:
    U+Multi+Extra+6xC+HBO+Canal+VOD za 79 złotych + ewentualnie 12 złotych MR.

Co sądzicie?
    Czy można powalczyć o Cinemax dodatkowo w tej cenie?
    Zatem zmigrowałem z NC+ -> DVB-T + TNK HD

Komentarz

• napisał(a) Boncurek Zobacz post
      Oferta, jaką mi przedstawiono:
      U+Multi+Extra+6xC+HBO+Canal+VOD za 79 złotych + ewentualnie 12 złotych MR.

Co sądzicie?
      Czy można powalczyć o Cinemax dodatkowo w tej cenie?
      Co masz obecnie i ile płacisz? Złożyłeś wypowiedzenie?
      Ogólnie oferta szału nie robi.
      Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

• Obecnie:
        WPT (N) bez Extra + 6xC+ + HBO + Seriale+ MRP + Filmbox = 130 zł.
        Zatem zmigrowałem z NC+ -> DVB-T + TNK HD

Komentarz

• Plan wykonany?

Witam,

Pokrotce moja historyjka:

Do tej pory nie zmigrowalem - caly czas jestem na starym "full'u" z N-ki z Multiroom Premium, wiec sie nie palilo. W miedzyczasie wiele telefonow z roznymi ofertami, z roznych numerow. Przez ostatni miesiac chyba z 10 z numerow rozpoczynajacych sie na 0500... - oferty ciekawe, ale zawsze po pytaniu o mozliwosc wyslania na email pada odpowiedz "nie".

Do rzeczy: jako ze Multiroom Premium zaczyna dzialac mi na nerwy (czeste przerwy w polaczeniu miedzy dekoderami) dzis sam dzwonie do DUK z checia migracji, mowie tez, ze glowny dekoder chce zachowac (Turbo), a posiadany MP zmienic na Multiroom Standard. Juz pierwsza odpowiedz mnie zaskoczyla: "Prosze zlozyc pisemna rezygnacje z Multiroom, to na koniec danego miesiaca usluga zostanie wylaczona i wtedy Pan zwroci dekoder" Mowie, ze dekoder jest moja wlasnoscia! Pani sprawdza i po chwili: "No faktycznie ma Pan Racje, ale pisemna rezygnacje z uslugi nalezy zlozyc i tak".

W dotychczasowych rozmowach zawsze bylem zapewniany, ze caly proces migracyjny jest do zalatwienia przez telefon - wyrazam zgode, a po paru dniach odbieram dekoder dodatkowy do MS tam, gdzie mi wygodnie i to wszystko. Malo tego - kilku konsultantow zapewnialo mnie, ze praktycznie nic nie bede musial robic - po migracji po prostu do mojej "mydelniczki" zostanie wyslane nowe oprogramowanie do MS.

Ok, mowie - to ja dzis podejde po punktu obslugi klienta i taka rezygnacje zloze - prosze wtedy o wylaczenie Multiroom Premium z koncem lipca. No wkurzylem kobite: "Prosze Pana, do konca miesiaca zostaly tylko dwa dni!!!". No i co z tego? - pytam. Dwa dni to tez jest "przed koncem danego miesiaca"... Po chwili: "Prosze poczekac, zobacze co moge dla Pana zrobic". No to czekam.

Pani wraca po paru minutach wyraznie uradowana: "Dostanie Pan odmowe aktywacji Multiroom Standard, wiec jedynie co Pan moze, to zostac z Multiroom Premium". A dlaczego tak??? "No taka uzyskalam informacje. Czy w czyms jeszcze moge pomoc?"

No to ja juz chyba nie bede migrowal - zmobilizuje sie i w koncu polacze dekodery kablem, a na wszelkie propozycje migracji w przyszlosci odpowiem: "Pocalujcie mnie w...nos".

Niedoszly abonent nc-

Komentarz

• No i jestem zadowolony.

Dzisiejsza rozmowa z przemiłą konsultantką z DUK załatwiła sprawę

Zachowałem to co miałem:
            WPT
            6xC+
            3xHBO

+ dostałem C+VOD na całą umowę i Cinemaxy na 6 m-cy gratis.

Stara cena 79 PLN - nowa 79,90 PLN.
            Umowa na 24 m-ce.

Komentarz

• No i mi udało całkiem nieźle wynegocjować :

Zachowałem to co miałem:
              Universe
              6xC+
              3xHBO na pół roku

+ dostałem C+VOD na całą umowę

Stara cena 59 PLN - nowa 53,90 PLN.
              Umowa na 15 m-cy.

Komentarz

• Do mnie dzwonią kilka razy dziennie od tygodnia. Obecnie płacę 59 zł i mam coś w rodzaju obecnego pakietu sport+. Na początku oferowali to samo za 79 zł, a w sobotę zeszli już do 53 zł/mc (umowa na 15 mies i abonament nierówny, ponieważ kilka mies za 0 zł a potem chyba 10 mies za 70 kilka zł, co w uśrednieniu daje 53 zł). Nie zgodziłem się na zaproponowaną ofertę, ponieważ chciałbym płacić ok. 59 zł i dostać jeszcze multiroom standard, ale z ich ofert wychodziło już z tym ponad 60 zł. Do końca listopada jest czas, więc można jeszcze poczekać.
                Universe+
                4 x canal+
                HBO

Jeszcze nikt nie wygrał z alkoholem. Tylko Polakom udało się zremisować...

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+