Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta migracyjna z n do nc+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) cabott Zobacz post
    Oj tam, oj tam. Póki co, u mnie jest U+, 6xC+, HBO za 59 PLN.
    To zmień sygnaturkę bo widzę CP a nie NC+

Komentarz

Oj tam, oj tam. Póki co, u mnie jest U+, 6xC+, HBO za 59 PLN.
      W CP nie ma C+!!! Coś tam kręcisz.... Co dzisiaj jadłeś na obiad?
      TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
        W CP nie ma C+!!! Coś tam kręcisz.... Co dzisiaj jadłeś na obiad?
        Na obiad jadłem kottbullary. W CP nie ma C+, jak też pakietu U+. W CP mam familijny max HD oraz sport HD, a wziąłem to, bo nC+ nie chciało mi dać paczki C+ w cenie do 64 zeta (bo nie miałem nPremium). Ale jak można wnioskować z mojego wpisu, ostatecznie dorzucili do tego jeszcze HBO w cenie 59. Obecnie mój dekoder nC+ siedzi u szwagra (niestety w nC+ nie ma czegoś takiego, jak cesja umowy). Jemu jako abonentowi Cyfry też nie chcieli dać paczki C+ w rozsądnej cenie, więc skorzystał z oferty dla mnie.

n subscriber since III 2008
        2015 I - Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 49,9PLN

Komentarz

niestety w nC+ nie ma czegoś takiego, jak cesja umowy
          jest. tylko nie załatwisz tego telefonicznie a w APS.
          do 25.04.2013:WPT+nPremium+HBO 69zł +CineMax=78,90 zł
          od 25.04.2013:Universe+Canal+HBO+Redlight HD(6miesięcy)=59zł/12miesięcy

Komentarz

• napisał(a) Pryta Zobacz post
            jest. tylko nie załatwisz tego telefonicznie a w APS.
            Jesteś pewien? Jeszcze kilka tygodni temu Monika_nc+ potwierdzała, że cesji nie można dokonać (http://forum.ncplus.pl/forum/showpos...02&postcount=3).

Swoją drogą na stronie nc+ jest informacja, że w centrum nc+ jest możliwość zawarcie cesji...
            http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesci...entrum-nc-plus
            http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesci...ac-cesji-umowy

Proszę moderatorów o ostateczne wyjaśnienie tej kwestii: czy cesja umowy w nC+ jest możliwa?
            Ostatni raz edytowany przez cabott; 2013-07-07, 11:07.

n subscriber since III 2008
            2015 I - Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 49,9PLN

Komentarz

Jesteś pewien? Jeszcze kilka tygodni temu Monika_nc+ potwierdzała, że cesji nie można dokonać (http://forum.ncplus.pl/forum/showpos...02&postcount=3).

Swoją drogą na stronie nc+ jest informacja, że w centrum nc+ jest możliwość zawarcie cesji...
              http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesci...entrum-nc-plus
              http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesci...ac-cesji-umowy

Proszę moderatorów o ostateczne wyjaśnienie tej kwestii: czy cesja umowy w nC+ jest możliwa?
              jak jeszcze pracował w call center c+/nc+ to cesja była możliwa, i na szkoleniu mówili, żeby odsyłać do APSów, bo telefonicznie się tego nie załatwi. możliwe, że coś się zmieniło...

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                Platinum za 99zł to standardowa oferta, którą dostajesz z Call Center nawet bez wypowiedzenia umowy. Nic rewelacyjnego, zwłaszcza że za 89zł można mieć i C+ i HBO.
                Chętnie przedłużę za 99 zł ale dla mnie takiej opcji nie ma.
                SAMSUNG LED UE40C6000 + Nbox CLRA/CARBO (MRStandard)
                NIEBO: talerz 80CM + QUAD
                ZIEMIA:Telmor ASR-860 P25 Digitmax HD

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                  Platinum za 99zł to standardowa oferta, którą dostajesz z Call Center nawet bez wypowiedzenia umowy. Nic rewelacyjnego, zwłaszcza że za 89zł można mieć i C+ i HBO.
                  za 89 pln można mieć np :
                  6xCANAL +
                  HBO
                  Filmbox
                  Redlight HD na pół roku za darmo i to chyba najlepszy kanał
                  Seriale+,Net Vod konto podstawowe

Komentarz

• mini full dla abonentow 6m

witam, przepraszam ze nie przebrnalem przez setki stron, byc moze znalazlbym odpowiedz, a tak pytam wprost..
                    pod koniec stycznia zawarlem umowe jak w tytule i obowiazuje mnie ona do konca lipca placac 69zl
                    w zwiazku z trescia umowy od sierpnia przechodze na czas nieokreslony i jedyna zmiana to oplata wzrasta do 79zl
                    oprocz starego pakietu z n-ki razem z hbo doszlo mi juz 6 canal+ oraz inne z c+ jak domo, kuchnia hyper teletoon, minimini itp
                    i teraz pytanie. czy jest jakikolwiek sens to ruszac? bo przegladajac oferte nc+ za pakiet jak moj chyba ponizej 109zl nie ma szans zejs??!
                    i jeszcze czy ktos mial podobna sytuacje i co najlepiej zrobic? chyba kompletnie sie nie kontaktowac z nimi i liczyc ze samo z siebie zgodnie z umowa przejdzie na 79zl/m a nie zacznie sie naliczas jakies wielokrotnosci tej kwoty..??
                    prosze o pomoc i sugestie, dziekuje
                    hollywood
                    clra/carbo
                    panasonic p50g20b
                    lg htx762tz

Komentarz

• napisał(a) sosen13 Zobacz post
                      witam, przepraszam ze nie przebrnalem przez setki stron, byc moze znalazlbym odpowiedz, a tak pytam wprost..
                      pod koniec stycznia zawarlem umowe jak w tytule i obowiazuje mnie ona do konca lipca placac 69zl
                      w zwiazku z trescia umowy od sierpnia przechodze na czas nieokreslony i jedyna zmiana to oplata wzrasta do 79zl
                      oprocz starego pakietu z n-ki razem z hbo doszlo mi juz 6 canal+ oraz inne z c+ jak domo, kuchnia hyper teletoon, minimini itp
                      i teraz pytanie. czy jest jakikolwiek sens to ruszac? bo przegladajac oferte nc+ za pakiet jak moj chyba ponizej 109zl nie ma szans zejs??!
                      i jeszcze czy ktos mial podobna sytuacje i co najlepiej zrobic? chyba kompletnie sie nie kontaktowac z nimi i liczyc ze samo z siebie zgodnie z umowa przejdzie na 79zl/m a nie zacznie sie naliczas jakies wielokrotnosci tej kwoty..??

prześlij proszę dane swojej umowy na nasz e-mail (adresy poniżej), sprawdzę warunki, które posiadasz i potwierdzę jak zachowa się promocja po okresie oznaczonym. Tak czy inaczej, to myślę że warto wysłuchać propozycji na przedłużenie umowy jeżeli interesują Cie np dodatkowe kanały i rozszerzenie pakietu.

Komentarz

• napisał(a) Michał_nc+ Zobacz post
                        prześlij proszę dane swojej umowy na nasz e-mail (adresy poniżej), sprawdzę warunki, które posiadasz i potwierdzę jak zachowa się promocja po okresie oznaczonym. Tak czy inaczej, to myślę że warto wysłuchać propozycji na przedłużenie umowy jeżeli interesują Cie np dodatkowe kanały i rozszerzenie pakietu.
                        hej kolego. dane jak najbardziej moge przeslac bez problemu. prosze tylko o publiczne zagwarantowanie mi tutaj, ze zadne zmiany nie zostana wprowadzone, jesli nie wyraze na to zgody. namiary na swoja umowe podam tylko i wylacznie do sprawdzenia warunkow, a nie wprowadzania jakichkolwiek zmian, ok? bez urazy, ale za duzo informacji o niekompetencji konsultanow.
                        poza tym dodatkowe kanaly? - nie interesuje mnie nic poza tym co mam teraz. a rozszerzac pakietu tez nie widze sensu w zwiazku z powyzszym. dzieki
                        hollywood
                        clra/carbo
                        panasonic p50g20b
                        lg htx762tz

Komentarz

hej kolego. dane jak najbardziej moge przeslac bez problemu. prosze tylko o publiczne zagwarantowanie mi tutaj, ze zadne zmiany nie zostana wprowadzone, jesli nie wyraze na to zgody. namiary na swoja umowe podam tylko i wylacznie do sprawdzenia warunkow, a nie wprowadzania jakichkolwiek zmian, ok? bez urazy, ale za duzo informacji o niekompetencji konsultanow.
                          poza tym dodatkowe kanaly? - nie interesuje mnie nic poza tym co mam teraz. a rozszerzac pakietu tez nie widze sensu w zwiazku z powyzszym. dzieki
                          Oczywiście, mogę potwierdzić, że nie wprowadzimy bez Twojej zgody żadnych zmian. Zadałeś jednak pytanie, dlatego chciałbym pomóc i doradzić. W sprawie ewentualnego przedłużenia umowy możemy zorganizować kontakt telefoniczny lub przedstawić ofertę mailowo. Jeżeli jednak nie będziesz zainteresowany takim kontaktem, to po prostu potwierdzę warunki Twojej obecnej umowy.

Komentarz

Wiele razy korzystałem z usług doradców - nie martw się ONI jako nieliczni są rzetelni w tej firmie.
                            - listopad 2006 - kwiecień 2013 - N (to były piękne czasy)
                            - 05.04.2013 - NC+ (Uniwerse+) 12.04 49zł/12m-cy
                            - 12.04.2013 - migracja na Silver+ i C+ (6 kanałów) /18mcy - 64 zł )

Komentarz

• napisał(a) Michał_nc+ Zobacz post
                              Oczywiście, mogę potwierdzić, że nie wprowadzimy bez Twojej zgody żadnych zmian. Zadałeś jednak pytanie, dlatego chciałbym pomóc i doradzić. W sprawie ewentualnego przedłużenia umowy możemy zorganizować kontakt telefoniczny lub przedstawić ofertę mailowo. Jeżeli jednak nie będziesz zainteresowany takim kontaktem, to po prostu potwierdzę warunki Twojej obecnej umowy.
                              fajnie, dzieki. wobec tego wysylam dane do umowy na maila doradca.n@..
                              hollywood
                              clra/carbo
                              panasonic p50g20b
                              lg htx762tz

Komentarz

wyślij pismo o rozwiązanie umowy. przed migracją do nc+ miałem to samo w n co ty masz obecnie. pozostanie na obecnej umowie z n będzie dla ciebie nie opłacalne- skończy ci się rabat na umowę (z 69 zł przejdzie na 79 zł) oraz na pakiet C+ (70 zł), który jest świadczony promocyjnie, co łącznie da ci rachunek 149 zł i i znikną kanały typu minimini, kuchnia, planete itd. chyba, że zapłacisz za nie dodatkowo 10 czy tam 15 zł.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+