Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana dekodera na 4k

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wymiana dekodera na 4k

Mam pytanie, jakie sa warunki wymiany dekodera wifi Premiumbox+ na dekoder 4k??? Mam pakiet Extra+ z Canal+, umowa kończy się w przyszłym roku?
    Proszę o odpowiedz!

tomek12101 konieczny jest Twój kontakt z Infolinią, sprawdzenie konta i promocji które są przygotowane. Ogólnie wymiany dekodera można dokonać na zasadach 99zł opłata aktywacyjna i 15zł/mc opata za naje dekodera.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

A czy dekoder można wymienić tylko w salonach nc+ czy też w punktach serwisowych? Mam pytanie jeszcze czy dzwoniąc na infolinie jest mozliwosć zamówienia dekodera i otrzymania go kurierem?

Komentarz

Nie jest możliwe dostarczenie dekodera kurierem.

Komentarz

Witam czy jest jakieś ograniczenie posiadanego pakietu przy wymianie dekodera z turbobox na 4k

Komentarz

napisał(a) bramarz Zobacz post
            Witam czy jest jakieś ograniczenie posiadanego pakietu przy wymianie dekodera z turbobox na 4k
            jak tylko zapłacisz aktywację i zechcesz bulić co miesiąc 15 zeta to nie ma ograniczenia

Komentarz

Własnie nie do końca bo wstępnie mogłem wymienić przy Comfort +C+ HBO o po dwóch godzinach już się nie da i muszę zmienić pakiem na Extra + za 110zł i posiadac połowę tego co nowi

Komentarz

kilka postów wyżej Aleksandra_nc+ napisała to samo co ja o ogólnych zasadach wymiany deka, czyli coś się zmieniło ?

Komentarz

Wymiana dekodera możliwa jest od pakietów EXTRA+. W pozostałych przypadkach możliwość istnieje tylko dla posiadaczy pakietu CANAL+ i przedłużających umowę.

Komentarz

Własnie nie do końca bo wstępnie mogłem wymienić przy Comfort +C+ HBO o po dwóch godzinach już się nie da i muszę zmienić pakiem na Extra + za 110zł i posiadac połowę tego co nowi
                    jeżeli lubisz bawić się w negocjacje to możesz wywalczyć comfort za 22,50 + dopełnienie do ekstra 10 + dek 4k 10 = 42,50 - info w 100% potwierdzone

Komentarz

jeżeli lubisz bawić się w negocjacje to możesz wywalczyć comfort za 22,50 + dopełnienie do ekstra 10 + dek 4k 10 = 42,50 - info w 100% potwierdzone

Komentarz

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+