Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana dekodera (Nieźli Cwaniacy +)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wymiana dekodera (Nieźli Cwaniacy +)

Szanowni.
    Kilka dni temu zamarzyło mi się wymienienie mojego dekodera na model 4K. W tym celu zadzwoniłem na infolinię. Tam przemiły pan poinformował mnie o dwóch możliwościach: z przedłużeniem umowy i bez przedłużenia (ze stosownymi opłatami). Z uśmiechem na ustach skontaktowałem się z najbliższym punktem NC+, żeby skorzystać z drugiej opcji (bez przedłużenia umowy). I tu okazało się, że cyt. "ta promocja nie jest dla mnie uruchomiona w systemie". Pan z punktu NC+ dodał, żeby skontaktować się ponownie z infolinią. Powiedział też, że miał kilka takich przypadków, w których promocje "obiecywane" na infolinii w punkcie nie były dostępne, trzeba je było "uruchomić".
    Zadzwoniłem na infolinię. I teraz okazało się, że jedyny sposób na wymianę dekodera to przedłużenie umowy. Pan z infolinii usilnie, w sposób mocno wkurzający próbował mnie przekonać, że powinienem z tego skorzystać.
    Drogie NC+, to jak to jest? Czy konsultanci są niedoinformowani, czy macie bałagan w swoich systemach, czy tak szybko, w ciągu kilku godzin zmieniają się promocje i oferty?
    A może po prostu chcecie naciągnąć jak najwięcej osób na przedłużenie umowy?
    Na koniec dodam, że jestem z Wami od samego początku istnienia N-ki. Ale po takiej akcji mam ochotę jak najszybciej zakończyć tę znajomość.

Oferty zmieniają się bardzo dynamicznie.

Nie mniej każdy abonent ma możliwość wymiany dekodera podczas trwania umowy, wyjątkiem są osoby posiadające dekoder własny bądź Multiroom Cyfra+. W tym drugim przypadku oferta wymiany odblokuje sie dopiero po zdaniu sprzętu.
    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-06-09, 15:46.

Komentarz

NC+ trzyma tylko i wyłącznie Canal+ z nędzną nasza extraklasą ! tylko i wyłącznie między innymi i mnie ale już od sezony 2019/2020 prawa zapewne przejmie kto inny i NC+ zostanie pozamiatana!

Komentarz

Od przyszłego sezonu tracą ligę mistrzów -jeszcze trochę to nic nie będą mieli

Komentarz

napisał(a) maniunio57 Zobacz post
          Od przyszłego sezonu tracą ligę mistrzów -jeszcze trochę to nic nie będą mieli
          Będą mieli TVN24

Komentarz

Czy ktoś się orientuje czy można do kogoś zadzwonić aby otrzymać rozsądną ofertę na zmianę dekodera na 4k wraz z rozszerzeniem pakietów (dokupienie kanałów 4K i multiroom standard)? Co prawda umowa mi się teraz nie kończy dopiero za rok ale jestem klientem NC+ od kilkunastu lat!!! Z infolinii i salonu otrzymuje tylko możliwość standardowych ofert - aktywacja dekodera 4K 99 zł wynajem za m-c 15zł - przy obecnym pakiecie Superpremium + i opcjami dodatkowymi.... Nie rozumiem dlaczego nie mogę otrzymać nowego dekodera 4K za 0zł + ewentualne koszty 10-15 zł za m-c przy tak rozbudowanym pakiecie ???

Komentarz

Ja wymieniłem bez problemu,mialem mediaboxa wymienilem na ultrabixa 4k.
              Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
              abonent od 25-10-2006
              ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Ale za 99zł i 15zł co miesiąc czy w innej opcji? i kiedy?

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+