Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana dekodera (Nieźli Cwaniacy +)

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Wymiana dekodera (Nieźli Cwaniacy +)

  Szanowni.
  Kilka dni temu zamarzyło mi się wymienienie mojego dekodera na model 4K. W tym celu zadzwoniłem na infolinię. Tam przemiły pan poinformował mnie o dwóch możliwościach: z przedłużeniem umowy i bez przedłużenia (ze stosownymi opłatami). Z uśmiechem na ustach skontaktowałem się z najbliższym punktem NC+, żeby skorzystać z drugiej opcji (bez przedłużenia umowy). I tu okazało się, że cyt. "ta promocja nie jest dla mnie uruchomiona w systemie". Pan z punktu NC+ dodał, żeby skontaktować się ponownie z infolinią. Powiedział też, że miał kilka takich przypadków, w których promocje "obiecywane" na infolinii w punkcie nie były dostępne, trzeba je było "uruchomić".
  Zadzwoniłem na infolinię. I teraz okazało się, że jedyny sposób na wymianę dekodera to przedłużenie umowy. Pan z infolinii usilnie, w sposób mocno wkurzający próbował mnie przekonać, że powinienem z tego skorzystać.
  Drogie NC+, to jak to jest? Czy konsultanci są niedoinformowani, czy macie bałagan w swoich systemach, czy tak szybko, w ciągu kilku godzin zmieniają się promocje i oferty?
  A może po prostu chcecie naciągnąć jak najwięcej osób na przedłużenie umowy?
  Na koniec dodam, że jestem z Wami od samego początku istnienia N-ki. Ale po takiej akcji mam ochotę jak najszybciej zakończyć tę znajomość.

 • #2
  Oferty zmieniają się bardzo dynamicznie.

  Nie mniej każdy abonent ma możliwość wymiany dekodera podczas trwania umowy, wyjątkiem są osoby posiadające dekoder własny bądź Multiroom Cyfra+. W tym drugim przypadku oferta wymiany odblokuje sie dopiero po zdaniu sprzętu.
  Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-06-09, 15:46.

  Komentarz


  • #3
   NC+ trzyma tylko i wyłącznie Canal+ z nędzną nasza extraklasą ! tylko i wyłącznie między innymi i mnie ale już od sezony 2019/2020 prawa zapewne przejmie kto inny i NC+ zostanie pozamiatana!

   Komentarz


   • #4
    Od przyszłego sezonu tracą ligę mistrzów -jeszcze trochę to nic nie będą mieli

    Komentarz


    • #5
     napisał(a) maniunio57 Zobacz post
     Od przyszłego sezonu tracą ligę mistrzów -jeszcze trochę to nic nie będą mieli
     Będą mieli TVN24

     Komentarz


     • #6
      Czy ktoś się orientuje czy można do kogoś zadzwonić aby otrzymać rozsądną ofertę na zmianę dekodera na 4k wraz z rozszerzeniem pakietów (dokupienie kanałów 4K i multiroom standard)? Co prawda umowa mi się teraz nie kończy dopiero za rok ale jestem klientem NC+ od kilkunastu lat!!! Z infolinii i salonu otrzymuje tylko możliwość standardowych ofert - aktywacja dekodera 4K 99 zł wynajem za m-c 15zł - przy obecnym pakiecie Superpremium + i opcjami dodatkowymi.... Nie rozumiem dlaczego nie mogę otrzymać nowego dekodera 4K za 0zł + ewentualne koszty 10-15 zł za m-c przy tak rozbudowanym pakiecie ???

      Komentarz


      • #7
       Ja wymieniłem bez problemu,mialem mediaboxa wymienilem na ultrabixa 4k.
       Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
       abonent od 25-10-2006
       ULTRABOX+ 4K

       Komentarz


       • #8
        Ale za 99zł i 15zł co miesiąc czy w innej opcji? i kiedy?

        Komentarz

        Pracuję...
        X
        nc+