Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prepaid z internetu

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Prepaid z internetu

Czy oferowane w interncie stare karty C+ bez abonamentu (wszystko płatne z góry) np. w sklepie cardsplitter.pl, są legalne? Czy to jakiś "przekręt"?
    Ostatni raz edytowany przez mrDark; 2015-10-04, 14:03.

Też mnie to zastanawiało. Na Allegro chyba też widziałem takie oferty. Jak tak policzyłem to tamta oferta jest prawie tak atrakcyjna jak oferty które dostają niektórzy po kilkutygodniowych negocjacjach poprzedzonych wysłaniem wypowiedzenia. Choćby pakiet Extra+ i paczka C+. Przy 24 miesiącach wychodzi ok. 70 zł. Nowy abonent na infolinii nc+ nie ma raczej szans na dostanie takiej ceny.

Komentarz

Mi po 7 latach, proponowali wyższe ceny przedłużenia, niż wychodzi z powyższych ofert internetowych.

Umowa rozwiązana, po niedzieli odnoszę kartę.

Komentarz

Przedstawiciele nc+ wywołani do tablicy tym tematem jakoś nie mają ochoty podjąć tematu. A temat ciekawy, karty systemu Seca, nie parowane i co ważne w rozrachunku tańsze jak promocje dla nowych na stronie.

Więc szanowni przedstawiciele jak to jest z tym towarem, który istnieje, jest legalny a nie macie go oficjalnie w ofercie?

Komentarz

To proste. Jest coś takiego, jak MRP - Manufacturer Recommended Price, czyli cena rekomendowana przez producenta. NARZUCIĆ jej nie mogą, bo to kryminał, ale rekomendować - i owszem. A dystrybutor płaci do NC+ cenę, na jaką się umówił. Co niektórym najwyraźniej się opłaca zejść z ceną i sprzedać więcej. A NC+ nic do tego.

Gdyby to był regularny przekręt, to już by ich nie było. Oczywiście można podejrzewać, że te prepaidy, to umowy, brane na firmę i odsprzedawane jako prepaid. Ale skoro NC+ bierze kasę i zezwala na takie umowy na pęczki na jeden podmiot, to co komu do tego?
          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+