Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przejście z oferty MIX na abonament, a pakiet kanałów Eleven.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przejście z oferty MIX na abonament, a pakiet kanałów Eleven.

Witam,

zakupiłem moduł CAM CI+. Obecnie oglądam TV w ramach darmowego miesiąca. Jednak po nowym roku będę chciał przejść na abonament 12 m-c z własnym sprzętem (źródło: http://ncplus.pl/sklep/oferta/mixextraplus-premium), pakiet: Extra+ z Canal+. Moje pytanie dotyczy kanałów Eleven, które możliwe, że również chciałbym zamówić. Otóż:

1) Czy można domówić Eleven w tej opcji?
    2) Czy z pakietu Eleven można zrezygnować w dowolnym momencie?
    3) Jaki jest miesięczny koszt pakietu Eleven w w/w ofercie? Standardowe 15,90 zł/m-c?

Pozdrawiam.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Alicjaa,
    skontaktuj się proszę z Telefonicznym Centrum Abonenta (801 044 944 lub 22 310 47 47), konieczne jest sprawdzenie czy umowa jest aktywna i czy uprawnienia są wysyłane.

Leave a comment:

• Alicjaa
    replied
    Na tvp1 zostawilam juz wczoraj i dzis caly dzien.niestety nic sie nie dzieje,tv nie dziala.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    Ustaw dekoder na TVP 1 HD i poczekaj z pół godziny, powinno wskoczyć. A jak nie to telefon i dzwonisz na party-line.

Leave a comment:

• Alicjaa
    replied
    Wiem ze jest weekend ale bylabym wdzieczna za jakakolwiek reakcje..Nie zmienialabym z nc plus na karte na comfort w abonamencie gdybym wiedziala ze na dzien dobry beda problemy. Ech😔😭

Leave a comment:

• Alicjaa
    replied
    Witam!
    W piatek przeszlam z nc plus mix(na karte) na comfort plus.Dostalam sms aktywujacego i potwierdzajacego.Od wczoraj nie ma juz w ogole telewizji.
    Bardzo prosze o pomoc

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @lyha,
    w przypadku dekoderów na własność taka jest ścieżka postępowania.
    Serwisem dekodera własnościowego zajmuje się firma SKYMAX. W przypadku gdy dekoder jest na gwarancji, naprawa lub wymiana będzie bezpłatna. Przed wysyłką dekodera konieczna będzie rejestracja na stronie www.skymax.pl . Natomiast dekoder należy zwrócić na adres:
    SKYMAX Polska Sp. z o.o.
    ul. Rogowska 117
    54-440 Wrocław
    z dopiskiem: SERWIS
    Podaję także numer telefonu do kontaktu z firmą: 71 341 02 49 (w godz. 9:00 – 16:00).

Leave a comment:

• lyha
    replied
    Problem w tym, że firma Skymax nie prowadzi serwisu stacjonarnego w Szczecinie. Musiał bym wysłać dekoder i oczekiwać na reklamacje płacąc wysoki abonament za usługę z której w stanie skorzystać nie jestem....

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    lyha
    w związku z tym, że dekoder jest Twoją własnością, nie ma możliwości wprowadzenia zmian i udostępnienia (w przypadku awarii) dekodera na wynajem. Serwisem uszkodzonego dekodera zajmuje się wówczas firma Skymax.

Leave a comment:

• lyha
    replied
    Witam!
    Jestem nowy na forum. W grudniu zakupiłem zestaw NC+ z dekoderem. Stoję teraz przed wyborem. Przejść na abonament, lub zostać przy doładowaniu. Jeśli zwiążę się umową na okres 12 miesięcy za pakiet extra+ Canal+płacił będę 89,99zł.+ ewentualnie 20zł HBO Czy istnieje możliwość po pewnym czasie np. w wypadku awarii przejścia na dekoder operatora?

Leave a comment:

• Damian_nc+
    replied
    napisał(a) grzszw Zobacz post
    Kuleje ta strona z zamówieniami https://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus/formularz, wypełnione i cisza, pisałem już w innym wątku, ale tam też moze nikt nie zagląda, 12 godzin i brak sygnału, i jakaś mowa o kurierze, poprzednia aktywacja rok temu wskoczyła po pół godzinie, coraz gorzej.
    Odezwij się na doradcę. Sprawdzę Twoje zamówienie.

Leave a comment:

• grzszw
    replied
    ....są, dobrzy w naciąganiu emerytów, Orange +

Leave a comment:

• grzszw
    replied
    ..ktoś mądry coś powie, ? z modów, są ?

Leave a comment:

• grzszw
    replied
    .... 2 godziny na infolinii, normalne jaja , ludzie, dajcie sobie spokój z tą platformą, beznadzieja

Leave a comment:

• grzszw
    replied
    Kuleje ta strona z zamówieniami https://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus/formularz, wypełnione i cisza, pisałem już w innym wątku, ale tam też moze nikt nie zagląda, 12 godzin i brak sygnału, i jakaś mowa o kurierze, poprzednia aktywacja rok temu wskoczyła po pół godzinie, coraz gorzej.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+