Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przejście na abonament z prepaid

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przejście na abonament z prepaid

Dzień Dobry,
    Mam pytanie dotyczące przejścia na abonament z prepaid. Obecnie używam starej karty (z oferty Świat HD) we własnym odbiorniku w ofercie prepaid i jestem zainteresowany przejściem na abonament. Martwi mnie jednak jedna sprawa, karta jest już stara i obawiam się że w przypadku jej uszkodzenia zostanę z niczym. Przekopałem Internet szukając informacji na temat wymiany kart systemu Conax, dowiedziałem się iż takowe nie są wymieniane przez NC+. Czy taka informacja jest prawdziwa? Jeśli tak to mam pytanie, czy można podpisać umowę w NC+ (nie wypożyczając dedykowanego tunera) i korzystać z własnego odbiornika?

Wymieniają cały zestaw karta + dekoder. Zwykle za opłatą (no chyba, że jeszcze jest na gwarancji). Jeśli rzeczywiście masz tylko kartę, to niestety, ale robisz to na własne ryzyko. Inna opcja - poszukać nowej, odpowiedniej karty, czasem się udaje, a potem brać umowę.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Niestety mam tylko kartę i nie interesuje mnie wymiana/naprawa całości. Trudno będę chodził po lokalnych punktach sprzedaży może gdzieś spotkam "stare" karty i uda się podpisać umowę bez odbiornika. Albo może się chociaż modułu w ofercie doczekam. Szkoda że w temacie nie wypowiedział się ktoś z doradców NC+. Powinno być jakieś w takim temacie spójne oficjalne stanowisko.

Komentarz

@ SzczeMar ,

gdy przejdziesz z pre paid na abonament, ponosisz koszty ewentualnej naprawy. Tak, jak napisał @tomkep, jeśli jest na gwarancji, zostanie bezpłatnie naprawiony.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

SzczeMar, chodzić po punktach raczej nie masz po co, prędzej wyhaczysz coś na znanym portalu aukcyjnym. Punkty NC+ mogą Ci jeszcze wydać kartę Cameleon (o ile będą mieli na stanie), która będzie chodzić we własnościowym sprzęcie, ale dostaniesz ją z dekoderem. Jak NC+ będzie miała takie widzi mi się, to Ci kartę wymieni na sparowaną do sprzętu który będziesz musiał wziąść i się skończy oglądanie na własnym sprzęcie.

Samej karty Conax, na którą byś mógł podpisać umowę nie dostaniesz w punkcie NC+, tylko ze sprzętem, ale nie licz za bardzo na to, że dostaniesz zestaw taki, że będziesz oglądał na swoim sprzęcie, ten jest już praktycznie niedostępny. A karty w tych zestawach są od najstarszych, do jeszcze nieużywanych - czysta loteria.

Moduły z ofert prepaid (NNK i NC+MIX) są w tej chwili jeszcze dostępne na znanym portalu aukcyjnym, ale też chyba się powoli kończą, ceny są momentami kosmiczne.
          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) Monika.L_nc+ Zobacz post
            @ SzczeMar ,

gdy przejdziesz z pre paid na abonament, ponosisz koszty ewentualnej naprawy. Tak, jak napisał @tomkep, jeśli jest na gwarancji, zostanie bezpłatnie naprawiony.

Nie chodzi mi o ewentualne naprawy sprzętu (które i tak taniej by mnie wyszły w lokalnym serwisie) a jedynie o wymianie samej karty jeśli się uszkodzi w najbliższym APS, tak jak to robią abonenci korzystający z kart Cameleon bez wypożyczonego sprzętu dedykowanego.

@ tomkep
            Samej karty Conax, na którą byś mógł podpisać umowę nie dostaniesz w punkcie NC+, tylko ze sprzętem, ale nie licz za bardzo na to, że dostaniesz zestaw taki, że będziesz oglądał na swoim sprzęcie, ten jest już praktycznie niedostępny. A karty w tych zestawach są od najstarszych, do jeszcze nieużywanych - czysta loteria.
            Nie chce kupować samej karty Conax, mam taką obecnie i używam jako prepaid, z chęcią przeszedłbym z nią na abonament lecz powstrzymuje mnie przed tym brak możliwości wymiany takiej karty w przypadku potencjalnej awarii (karty nie odbiornika). Jest ona z oferty Świat HD u mnie jest już z 4-5 lat, nie mam pojęcia ile pracowała wcześniej. W przypadku prepaidu, tracę 25zł jak padnie zaraz po doładowaniu a jak podpiszę abo to 12 lub 24 miesięcy, bo nikt mi tego nie wymieni.
            Ostatni raz edytowany przez SzczeMar; 2016-05-14, 15:26. Powód: Dodanie odpowiedzi

Komentarz

SzczeMar priv

Komentarz

Przejść na abonament można wyłącznie ze sprzętem parowanym, czyli karta i urządzenie są nierozłączne. W przypadku uszkodzenia karty należy wysłać cały zestaw do serwisu. Przypiszą do niego nową kartę lub wymienią cały.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Witam, planuję przejść z prepaid na abonament. Interesuje mnie konkretnie ta oferta: http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus-premium

1) Oprócz tego pakietu interesowałby mnie jeszcze zakup "Eleven Sports". Czy w tej opcji jest to dostępne, gdyż na stronie nie ma takiej możliwości?

2) Jaka jest cena wymiany zestawu 5800SX w przypadku jego uszkodzenia po okresie gwarancyjnym?

nc+ | Comfort+ (27.50 zł) + d/Extra+ (10.00 zł) | Canal+ (25.00 zł) | Eleven Sports (7.95 zł) | HBO + GO (12.50 zł)
                  Umowa: 15 m-cy | 30.04.2019
                  Moduł CI+ (Cayman)
                  Samsung UE32M5572

Komentarz

napisał(a) shevchenko1987 Zobacz post
                    Witam, planuję przejść z prepaid na abonament. Interesuje mnie konkretnie ta oferta: http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus-premium

1) Oprócz tego pakietu interesowałby mnie jeszcze zakup "Eleven Sports". Czy w tej opcji jest to dostępne, gdyż na stronie nie ma takiej możliwości?

2) Jaka jest cena wymiany zestawu 5800SX w przypadku jego uszkodzenia po okresie gwarancyjnym?
                    Tak możesz dokupić kanały Eleven. 15,90 w standardzie lub w promocji, którą będziesz miał w ICA. Dekodera nie wymienisz. Odpłatnie naprawi Ci go SKYMAX, jednak cena naprawy zależna jest od usterki.

Komentarz

Wczoraj zadzwonilem do nc+, dwa razy. Powiedzialem, ze konczy mi sie umowa i ze chyba nie podpisze nowej. Uslyszalem, ze wypowiedzenie mam wyslac poczta. Czy jest w tym cos dziwnego? tak czy nie? Otoz, TAK! Dwie rozmowy, dwoch roznych pracownikow i nawet nikt nie wspomnial o tym, bym zostal, zastanowil sie itd. Naprawde wam zalezy na abonentach. Nadmienie tylko, ze za okres trwania umowy, zawsze placilem z gory. Coz ........ Jakos dam rade
                      Ostatni raz edytowany przez high123; 2016-06-03, 03:01.

Komentarz

napisał(a) high123 Zobacz post
                        Wczoraj zadzwonilem do nc+, dwa razy. Powiedzialem, ze konczy mi sie umowa i ze chyba nie podpisze nowej. Uslyszalem, ze wypowiedzenie mam wyslac poczta. Czy jest w tym cos dziwnego? tak czy nie? Otoz, TAK! Dwie rozmowy, dwoch roznych pracownikow i nawet nikt nie wspomnial o tym, bym zostal, zastanowil sie itd. Naprawde wam zalezy na abonentach. Nadmienie tylko, ze za okres trwania umowy, zawsze placilem z gory. Coz ........ Jakos dam rade
                        Prepaid z umową kończaca się we wrześniu? To dziwne. I jeszcze żeby wypowiedzenia prepaid wysyłać pocztą? Po prostu nie opłacaj i po sprawie. Ja nadmieniam, że co do zasady to karty prepaid opłacane są z góry i żadnej łaski nikomu nie robiłeś.
                        PS.
                        Zauważ, że temat tego wątku to Przejście na abonament z prepaid.
                        Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2016-06-03, 07:48.
                        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Pozwólcie, że odkopię temat.

Jak przejść z oferty na kartę z dekoderem, na abonament? Tylko w salonie? Wymienią mi dekoder?

Komentarz

lukasz841, z takiej oferty możesz skorzystać tylko przez ten formularz: https://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+