Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana umowy i kontakt z BOA - dramat

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Zmiana umowy i kontakt z BOA - dramat

  Abonentem nc+, a wcześniej N, jestem od niepamiętnych lat. Zawsze korzystałem z ofert maksymalnych, więc zostawiłem już w firmie naprawdę sporo kasy. Ostatnio w domu pojawił się drugi telewizor, więc zapragnąłem Multiroomu. W rozmowie z konsultantem popełniłem błąd i wybrałem opcję Standard zamiast Premium. Pojechałem do punktu, odebrałem wifiboxa, podpisałem papiery. Po powrocie okazało się, że w mojej konfiguracji zdecydowanie przydałby się Premium. Jako że nie mam nic przeciwko zostawieniu w nc+ 20 zamiast 10 zł miesięcznie, to spokojnie zadzwoniłem do BOA. Dwukrotnie. I dwukrotnie zostałem OKŁAMANY.

  Rozmowa pierwsza: konsultant wciska mi, że może mi zmienić typ Multiroomu, ale WYŁĄCZNIE jeśli zwiększy mi abonament z 99 na 149 (!!!) złotych. I już, już, natychmiast chce podpisywać nowa umowę. Oczywiście go pogoniłem.

  Rozmowa druga: konsultantka twierdzi, że może mi zmienić typ Multiroomu, ale żeby to zrobić, to muszę rozwiązać całą dotychczas obowiązującą umowę (nie tylko aneks multiroomowy) i podpisać całkiem nową, na jedyne 24 miesiące. Oczywiście ją pogoniłem.

  Kończąc przydługi post: droga platformo nc+, mogłaś na mnie zarobić 20 zł miesięcznie więcej. Na skutek działań twoich konsultantów nie zarobisz ani grosza, bo jutro jadę oddać wifiboxa - do czego mam prawo.

  Miłego dnia i gratulacje dla konsultantów.

 • #2
  Odezwij się do nas w tej sprawie na doradcę zgodnie z moją sygnaturą. Pamiętaj o podaniu danych. Postaramy się pomóc.

  Wątek zamykam.
  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


  Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

  Komentarz

  Pracuję...
  X
  nc+